Сърдечни малформации - тема 5

  • 60 392
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 196
Скъпи приятелки нека отново се обединим и покажем за какво е нашият форум  и Ви уверявам че ако не беше този форум аз много трудно щях да преодолея дългите и мъчителни дни на реанимация ,тогава именно този Митев ме накара да пиша във този форум и там бях най добре разбрана и майки като ЗОРНИЦА , РАМЗИ , ЕЛИДА  и много други извинявам се че не споменавам всичките бяха винаги до мен и ме разбираха и укоражаваха,а ето че сега една от тях се нуждае от нашите молитви.Елида ,приятелко ти си силна жена ,знам че катетализацията ще мине добре ,но се
моля от сърце да чуеш добри резолтати Praynig Praynig Praynig
Моля се и за МИЛА ,мамо Деси кураж ,днес е св АТАНАС ,нека той пази и закриля децата ни. Praynig Praynig Praynig
Черпя виртуално днес моят съпруг празнува -Атанас .НАЗДРАВЕ.

# 736
  • Мнения: 53
Поздравявам ви момичета!!! Зори, Рамзи и другите момичета, които участвахте в предаването, бъдете сигурни, че силно развълнувахте много хора, че представяйки д-р Митев показахте какви изключителни хора и професионалисти има в България, че вдъхнахте голяма надежда на много майки като нас!!! Благодаря ви!!! За д-р Митев и целия екип от НКБ съм сигурна, че всички ние ще им бъдем безкрайно благодарни цял живот! Сигурна съм, че всяка една от нас, съобразно възможностите си ще подкрепи инициативата на Детско здраве за набиране на средства за изграждането на новата детска болница!
Деси, Елида, кураж, знаете колко майки сме с вас и се молим за дечицата ви!

# 737
  • Мнения: 408
Анито честито ти именник да е здрави и взаимонно да се подкрепяте, помогате и разбирате

Момичето току що се чух с Елида имало е пролука и в момента тече катетаризацията на Дарина . Praynig Praynig Praynig

# 738
  • Мнения: 337
Все още детенцето на Деси е в операционната. Дано всичко мине по мед и масло.  Praynig Това са най-трудните моменти. Дано Деси се справи с напрежението.  Praynig
Елида - кураж.  Hug По-добре, че катетаризацията е днес. Така ти се спестява един ден в напрегнато очакване. Всичко ще мине добре. Вярвам го.

Ани - да ти е живо и здраво Слънцето и името му, а и всички, покрай него!  Heart Eyes  Hug

P.P. Относно "случайния" - изобщо не е нужно да му се обръща това внимание, което сте му оказали. Думите тук смятам, че са напълно излишни.  Naughty

# 739
  • Мнения: 53
Анито, да е жив и здрав именика и много да сте щастливи всички заедно!
Деси, Елида, всичко ще мине по най-добрия начин, кураж!

# 740
  • Мнения: 311
Зори,мила не обръщай внимание на незначителни хора и злобни коментари Hug

Честит именник на Ани,нека да е жив и здрав Атанас

Моля се катетеризацията на Дари да мине без усложнения и да е с добри резултати Praynig Praynig Praynig

И също се моля за малката Мила,дано всичко да е наред и бързо възстановяване след операцията Praynig Praynig Praynig

Деси,Елида много сили ви желая и ще се молим за малките слънчица Praynig

# 741
  • Мнения: 3 499
Момичета, от няколко месеца чета темата ви. Не пиша, но се интересувам какво става с децата ви, защото за съжаление темата и за мен стана актуална. Провокираха ме последните страници и искам да ви кажа само, че в момента, в който жестове като вашия към д-р Митев престанат да ме трогват, ще разбера, че сърцето ми е болно, много болно. Иска ми се болката и страхът да не ме направят цинична към чуждата болка. Хората са различни - не съдете тези, които не разбират жеста ви. Аз лично се възхищавам на силата ви и бих искала да имам дори и частица от вашия кураж и от вашата смелост.

# 742
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Съгласна съм с  maxi68  оставате така без да отговаряте на такива постове - най-много да помолите някой от модераторите да ги изтрие, ако нещо ви дразнат.  Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 217
Здравейте момичета!
Първо искам да честитя празника на всички и дано Господ и Св.Атанас помогнат на дечицата, които в момента са в болницата Praynig

А сега искам да благодаря на инициаторките на Море от Любов с д-р Митев. Браво момичета, много добре се е получило. Главата ми е пълна с мисли и не знам от къде за започна. И моят син Боян, сега на 5м., беше опериран от д-р Митев, когато беше само на 7 дни. Докторът подходи съвсем професионално и човечно. Винаги ще съм му благодарна зо това, което направи за детето ни. Вие направихте предаването конкретно за него, защото той е оперирал повечето дечица на тук пишещите мами. Но както каза и една от майките на края на предаването, ние сме благодарни на всички от болницата. Като казвам на всички, имам предвид на абсолютно всички, защото моето дете лежа и в кърмаческото отделение един месец с пневмония и там също получи такива грижи, каквито и в кардиологичното отделение. Още веднъж искам да се присъединя към вас и да благодаря на ЦЕЛИЯ персонал на НКБ.
  bouquet

# 744
Синът ми е на 2г.и 2м.Първата операция беше направена на два дена от раждането му,а втората операция на 1г. от др.Пламен Митев.Имахме проблеми след операциите,но мина всичко.Сега  когато се измори му посиняват ръцете и стават много студени,не знам да ли е нормално

# 745
Аз съм нова във форума,но  искам да кажa,че тези майки който направиха тази изненада на др.Митев трябва да им благодарим защото те говореха от името на всички нас.Господ да даде здраве на всички деца

# 746
Дано мине на Мила катетаризацията без проблем.Господ да е с нея

# 747
Искам да мога да съм п newsm53остоянно във форума а не да ми изписва гост как да го направя.Да разговарям с майките Confused

# 748
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дами, най- накрая гледах предаването.
Браво на вас, мила изненада му организирахте на Д-р Митев,
беше много развълнуван.
Страхотни бяхте.    bouquet

И аз бих искала да благодаря на всички в НКБ за грижите,
които полагат за нашите деца, а и за нас самите...
Ще кажа и огромно БЛАГОДАРЯ на Д-р Лазаров- Човека,
който оперира дъщеря ми и върна радостта в сърцето ми.

Хайде, стига толкова, че ще ревна вече   Hug


Искам да мога да съм п newsm53остоянно във форума а не да ми изписва гост как да го направя.Да разговарям с майките Confused

Регистрирай се.

# 749
Искам да ви попитам давате ли децата си на децка градина и дали е полезно.Аз не съм го давала Теодор и не мисля да го давам защота той е свикнал мнаго с мен и плаче за мен и там много се разболяват децата ,а ние трябва да избягваме това колкото се може повече.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт