Гоблени-52

  • 54 839
  • 453
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 143
Привет ,момичета.
Много красоти сте показали.Ангелинка е прекрасна,но нали съм с момчета няма как да си го ушия за мен.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 22
Ангелинка наистина е страхотна!!! smile3501, всички много я харесват, а така и никой не пусна една схемичка.... Thinking, Александра, твоите"дундички" също са прелестни, направо Crazy

# 437
  • Мнения: 434
Хипатия е давала схема,ако не се лъжа аз също.Имаше мисля някакви разлики в цветовете.

# 438
  • Мнения: 2 868
Хипатия -ето от тука си го харесах.Твоя любим ебей/дано правилно го превеждам/
http://cgi.ebay.com/Needlepoint-Kit-Seaside-Floral-Beach-

Retreat_W0QQitemZ270374539694QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item270374539694&_trksid=p4634.c0.m14.l1262

Не, не е гатанка!Но нали каза ,че никой нищо не иска.Е аз искам !Едно е да искаш, друго е да можеш да си го поръчаш като не знаеш език и тем подобни!Затова и не мога да разбера щампа ли е или всичко се шие/повече ги харесвам/.Хареса ми самия пейсаж-все едно съм там,обожавам природата и такива прелести са ми по сърце.Пък ,ако искаш да ми го изпишеш  няма да ти се обидя-плащам newsm20

Това е щампа, на 12 каунт канава - мрежа. Шие се с вълнени конци основно.

# 439
  • Мнения: 2 933
Хипатия -ето от тука си го харесах.Твоя любим ебей/дано правилно го превеждам/
http://cgi.ebay.com/Needlepoint-Kit-Seaside-Floral-Beach-

Retreat_W0QQitemZ270374539694QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item270374539694&_trksid=p4634.c0.m14.l1262

Не, не е гатанка!Но нали каза ,че никой нищо не иска.Е аз искам !Едно е да искаш, друго е да можеш да си го поръчаш като не знаеш език и тем подобни!Затова и не мога да разбера щампа ли е или всичко се шие/повече ги харесвам/.Хареса ми самия пейсаж-все едно съм там,обожавам природата и такива прелести са ми по сърце.Пък ,ако искаш да ми го изпишеш  няма да ти се обидя-плащам newsm20
всичко се шие, но няма схема.
Това е от вида на онези гоблени, на които на панамата са отпечатани цветовете и така се шие.
Доста едра панама междувпрочем .
Ако ти го поръчам трябва да дойде в Гърция и от тук да ти го препратя

# 440
  • Мнения: 7 108
sissak , невероятно впечатляващ е твоят Париж. Харесва ми много   bouquet!
Метни схемата насам, че и аз се заглеждам по такава тематика вече, а вчера точно гледах и свалях от рускините парижки кафета и кафепиещи  Laughing.

Марулче, браво на теб! и за скоростта и за изпълнението. Невероятно нежен гоблен  Hug.

# 441
  • Мнения: 200
Марулче, браво за майсторлъка!Личи си ,че влагаш огромна любов в творбите си!

# 442
  • Мнения: 7 803
що бе, доставката до бг е 10,50 долара. що ще го разхождаш до гърция първо?

# 443
  • Мнения: 2 933
що бе, доставката до бг е 10,50 долара. що ще го разхождаш до гърция първо?

поради лични съображения:)

vvvitality,
и двете схеми са любителски.
Първата е по картина на Luis Royo и момичето, което е ушило гоблена сама признава ,че се е измъчила с многото единични бодове, но резултата си струва.

Не тя е направила схемата, а някой друг.
Ето снимка на картината
http://i.i.ua/photo/images/pic/8/3/1317438_d8a1336b.jpg

Втората също ще е от този род.
След като много прилича на брат ти, защо не направиш гоблен по негова снимка, а ще шиеш този- непознатия?Simple Smile)

# 444
  • София
  • Мнения: 9 850
Да помоля още нещо - някой да има схемата на хъскито от изложбата в Пловдив? Thinking Снимка нямам... Blush
...
Друго хъски което видях е това:

То е на Деница, ще я попитам има ли схема.

Точно за това хъски става дума, другото го имам и съм го шила вече Wink Ще съм ти много благодарна, ако успееш да намериш схемата и ключа  Hug (хъски маниачка съм, какво да се прави)...

# 445
  • Мнения: 45
Вени пух,благодаря!Ако я намериш ще я пуснеш насам,нали? Hug

# 446
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Вени, специално в тези два цвята, нямаше разлика, не си личи.

# 447
  • Мнения: 131
    Веси ,това ангелче ли искаш?Марулка,благодаря.Аз също ще ги купувам.

# 448
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
    Веси ,това ангелче ли искаш?Марулка,благодаря.Аз също ще ги купувам.

Да знаеш, че при бабата на метър ги няма, чакала зареждане, в събота само се разходихме до нея и не свърших работа. Купих си ги в понеделник от магазина зад пощата. Изедници, по левче е чилето.

# 449
  • Мнения: 2 933
marulka_s,
с кои номера ги замени?

Общи условия

Активация на акаунт