1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 52

  • 22 721
  • 451
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0

щом на този от няколко серии си забравила за шех и онур,гледай тогава новият дето ще го пускат по нова DUDAKTAN KALBE
http://fulldizi.com/?cat=100&paged=7


някой беше дал линк за него за 1 еп че и със суб, но нещо не ме грабна така
но е рано да кажа каквото и да е защото почти нищо незнам
отзивите бяха че е по хубав от 1001 нощ
което за мен няма как да е вярно едва ли ще се вманича пак така по сериал ама знам ли да не се заричам
мила без да разбирам грам турски изгледах 67 серии за една седмица.ревах като бога.а за по хубав не мога да казвам защото техните филми са уникални за себе си.но няма да съжеляваш ако го гледаш.

# 46
  • Мнения: 248
Цитат
Ketss
Вмъкни Цитат
Бих искала да уведомя феновете на 1001 нощи за тематична екскурзия по пътя на героите от сериала, на който попаднах случайно Smile Ето го и линка Smile Става дума за датите 21-24-и май 2009 Smile Който отиде - после да разказва Smile
http://www.partner-travel.com/articledetails.php?ArticleID=322

Погледнах програмата на ескурзията - няма нищо общо с филма - стандартна туристическа програма. Сигурна съм, че и туроператора, и водача на групата , няма да задоволят интересите на истинските фенове на сериала. Иначе логото - да по този начин се печелят клиенти! Вече се замислям , дали да не организирам едно пътуване наесен   Grinning-  ще се опознаем, ще си гледаме филма в автобуса , песни....А  момичетата от Истанбул ще бъдат нашите перфектни гидове! И ще гледаме шоуто 1001 нощ в Ташхан - дано и Бурхан склони да дойде с нас  newsm10
newsm10

# 47
  • Мнения: 161
Идеята за екскурзията е супер,и аз бих дошла с удоволствие   Hug

# 48
  • Мнения: 132
http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=384

Момичета как върви гласуването с 14- 10? Hug

# 49
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  bouquet  bouquet  bouquet за момичетата,които превеждат!

# 50
  • Мнения: 0
mariatasheva естествено, че няма да съжалявам. Както пишеш всеки от тях си е наситен с много емоции явно.

topsx  все още сме трети  newsm56 ама те другите стигат ли се

# 51
  • Мнения: 31
за анкетата – първият естествено, това, което ме привлече към филма (и то от 23-24 серия), беше романтиката, липсата на плоски драми и абсолютното зло, позитивно настроените герои, естествено и всички други неща, които сме изброявали хиляди пъти. Даже си мисля, че ако беше започнал в стила на 3-ти сезон, въобще нямаше да го загледам, ама сега си е краста, не мож се откачи, колкото и да не ми харесва на моменти иде ми   comp03.

Magi, отказах се, защото ми се стори, че прекалено много се вживявам, пък и май въпросите са повече от отговорите. В общи линии, ти много добре си изразила това, което и аз си мислех – за наказанията на Джансел, Фюсун, пък дори и Аху (е, там се чудиш да плачеш ли, или да се смееш). Та в общи линии, сценаристите са много жестоки към жените на АК, сякаш не им стига за наказание това, че са с него, а пък той все сух излиза, за него наказание - йок. Въпреки, че, погледнато по-дълбоко, това, че е такъв, само по себе си е жестоко наказание....въпроса е дали го осъзнава. newsm78
Ясемин – жестоко наказание. Жале също бе наказана, и то в момент, когато се покая, когато направи добро. Сякаш сценаристите са по-толерантни към силния пол, вярно, убиха Зафер, заради „нечестиви помисли”, но пък оставиха Мелек да се пържи в собствения си ад.
 bz , джанъм, ти беше писала малко за искането на прошка и разкаянието, може би Аллах прощава, и аз търся под вола теле, но е факт, че   сценаристите не са склонни много да прощават, и се чудя, доколко са правили сценария съгласно своите виждания за морала, или са мислели как да оправдаят очакванията на публиката. BZ, когато писа за броениците, ти писа за ‘Insallah’, ‘С Божията помощ’, ‘Ако е рекъл Господ’ , карам по памет, че не помня къде бяха, може нещо да съм объркала, направи ми впечатление, че няма нещо като ‘Прости ми, Господи’ ?
И още нещо, преди мноого теми някой зададе въпроса. ББ/за всеки случай/ „Защо сценаристите позволиха на Джансел и Фюсун да родят, а на Шех и Бену не?? smile3518?? Е тоя въпрос още продължава да ме мъчи... А раждайки, давайки нов живот, Джансел не изкупи ли „греха си”, нали майките са свещени........

Маги, сега видя ли що не пиша   typeuu Embarassed......а още не съм зачекнала бабка и дедко, и младите семейства, и Севал и Семих, Перидето ми липсва.....ми то никой не е безгрешен и на всеки му се пише....сценарий. Лошото е, че винаги страдат децата  Sad Cry...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 078
"Погледнах програмата на ескурзията - няма нищо общо с филма - стандартна туристическа програма. Сигурна съм, че и туроператора, и водача на групата , няма да задоволят интересите на истинските фенове на сериала. Иначе логото - да по този начин се печелят клиенти! Вече се замислям , дали да не организирам едно пътуване наесен   -  ще се опознаем, ще си гледаме филма в автобуса , песни....А  момичетата от Истанбул ще бъдат нашите перфектни гидове! И ще гледаме шоуто 1001 нощ в Ташхан - дано и Бурхан склони да дойде с нас   "
 
 
 Страшна  идея  ,    ШЕФ   !!!
 Ако  има  място  и  аз  бих  дошла!!!
smile3501

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 18:13 от Planet

# 53
  • Мнения: 20 795
Пенда, продължавай, не спирай. Този филм и този форум ме върнаха в ученическите години, когато анализирахме до безкраи произведенията по литература. Само дето тогава не ми беше толкова интересно.

# 54
  • Мнения: 117
ще ме зарибите да го гледам и тоя Аси и съвсем ще отка4а.Следкато луднах по 1001 нощи се зарекох да не почвам вече никога да гледам сериял.Това си е жива краста Laughing

# 55
  • Мнения: 0
mariatasheva естествено, че няма да съжалявам. Както пишеш всеки от тях си е наситен с много емоции явно.
и със сигурност ще се насладиш на музика.ако в 1001 нощ се насладихме на сюити от корсаков тук има много нежна музика.аз в интерес на истината никога не съм харесвала турска музика.но сега...

# 56
  • Мнения: 0
пенда много хубав е този въпрос ББ: сигурно това пък ще е тяхното наказание ама трябва да помисля още да се върна в сериите назад. защо пък чак такова наказание и за тях? какъв им е греха голям? да да много интересно

mariatasheva за музиката и аз така, но си мисля че ми е било грешно мисленето - цялата работа идва от тая чалга, която ни залива и като защитна реакция нищо с такива мотиви. Ама ето дет се вика докато е жив човек колко неща има да учи, да се запознае

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 18:18 от castanea

# 57
  • Мнения: 625
   За превода  bouquet!
Изгледах всичко що е преведено...Нямам търпение да разбера какво става по-нататък.
Гласувах с 4 опция Peace

# 58
  • Мнения: 0
пенда много хубав е този въпрос ББ: сигурно това пък ще е тяхното наказание ама трябва да помисля още да се върна в сериите назад. защо пък чак такова наказание и за тях? какъв им е греха голям? да да много интересно
бб[сигурно защото са нарушили техните традиции.шех спа с мъж за пари а бену спи с тях за удоволствие.поне така я представят.от модерният свят.]

# 59
  • Мнения: 20 795
И аз се зарекох да не гледам повече сериали /турски сериали, че друг досега не ме е обсебвал така/ То си е жива болест. Ама може и да погледна малко от Asi

Общи условия

Активация на акаунт