Пренебрежение от дете към бебе?!

  • 9 120
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 058
 smile3534
Видяхте ли къде е проблемът? Много шоколади яде малката пикла, че и гледа лошо! Ама-ха!

Права си беболинка, отсега нататък сичкото шоколад са си само за твоето!   bouquet Няма да се набутваш,я!

# 166
  • Мнения: 958
Беболинка, голям проблем имаш, наистина, ама е в твоят телевизор.
Най-интересното е, че си вярваш и се самонавиваш.
Дано е пързалка наистина, иначе такава леля като теб, по-далеч.
Дано е от следродилната депресия и да се вземеш в ръце после.

# 167
  • Мнения: 1 567
smile3534
Видяхте ли къде е проблемът? Много шоколади яде малката пикла, че и гледа лошо! Ама-ха!

Права си беболинка, отсега нататък сичкото шоколад са си само за твоето!   bouquet Няма да се набутваш,я!

Селски манталитет в своя зенит... Twisted Evil Mr. Green

Само не ми стана ясно... как аджеба "се уважава бебе"... ей тъй си разсъждавам...пък и странно ми е, щото бебе се обича първо...

# 168
  • Мнения: 676
Само не ми стана ясно... как аджеба "се уважава бебе"... ей тъй си разсъждавам...пък и странно ми е, щото бебе се обича първо...

Сигурно иска червен килим да му постилат на бебето като пристига. И пълна стая с дарове.  Thinking

# 169
вие така говорите, но мен ме е страх да не ми направи нещо на бебчето това ненормалното, защото се убеждавам , че е такова.
А иначе мъжа ми и той говори с бабата и дядото, да го отпращат коагто ще идваме  с бебока, и след като си тръгнеме да го прибират пак, ако искат. Все пак и моето се нуждае от внимание от баба си и дядо си, а заради другото те не могат да му се нарадват. Плюс съм ги предупредила, като ще идват вкъщи да не ми го водят у дома, да идват без него.
Само дисциплина му е майката. Като няма родители , които да се погрижат за него, аз ли трябва да му бера страха, тука са се объркали всички, и наистина майчиния ми инстинкт надделя, няма да се съобразявам със никакви роднински, невъзпитани и нагли пикли.  Crossing Arms

# 170
  • Мнения: 958
Аз пък се убедих че е пързалка, те толкзо ненормални хора нЕма!

# 171
аз пък познавам и съм го препатила на собствения ми гръб от такава жена, че и си позволяваше да ми посяга, ама наистина най-виновни с случая са родителите, защото не си защитават рожбата.
Сега същата жена има дъщеря, която ще кандидатства в чужбина, но нямат пари, и ми звънна, такъв кеф да я отрежа по най-долния начин, не съм изпитвала, да слязох и на нивота за 10 мин, но удовлетворението беше голямо.
Всичко се връща, рано или късно

  Hug

# 172
  • Мнения: 2 617
вие така говорите, но мен ме е страх да не ми направи нещо на бебчето това ненормалното, защото се убеждавам , че е такова.
А иначе мъжа ми и той говори с бабата и дядото, да го отпращат коагто ще идваме  с бебока, и след като си тръгнеме да го прибират пак, ако искат. Все пак и моето се нуждае от внимание от баба си и дядо си, а заради другото те не могат да му се нарадват. Плюс съм ги предупредила, като ще идват вкъщи да не ми го водят у дома, да идват без него.
Само дисциплина му е майката. Като няма родители , които да се погрижат за него, аз ли трябва да му бера страха, тука са се объркали всички, и наистина майчиния ми инстинкт надделя, няма да се съобразявам със никакви роднински, невъзпитани и нагли пикли.  Crossing Arms

 Shocked
А я си представи следната ситуация: имаш второ дете и първото проявява ревност към бебето. Него тогава къде ще го денеш?
Говоря хипотетично, не казвам, че случаят е такъв, но  тогава какво ще прави майчиният ти инстинкт?
Стига бе, голям човек си, майка си станала, а се държиш като неуравновесен пубертет!

Аз пък се убедих че е пързалка, те толкзо ненормални хора нЕма!
Надявам се. Но не съм убедена.

# 173
  • Мнения: 1 567
Аз пък се убедих че е пързалка, те толкзо ненормални хора нЕма!

Е, стана ли ясна картинката... Снахата, бебето... Племенницата (дете я на брат или сестра на мъжа, естествено с произтичащите от този факт епитети и определения)....  Mr. Green
Класика .... Mr. Green

Само червен килим ooooh! Whistling... Малко е бе, а духовия оркестър къде го забрави...Розите... а, недей тъй  Crossing Arms Crossing Arms Mr. Green
съществени пропуски... Mr. Green

# 174
  • Мнения: 24 467
Еха, хептен излезе от скучноватите предположения на участниците до вчера темата. Както и от желанието им да станат съдници по поредния роднинско махленски проблем.
Друго си е авторът да си каже приказката! Бравос, достойна тема за подфорума!
Уф, все забравям да си туря емотикон!
 newsm51
Сега този си избрах.

# 175
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Писах че ме е срам, ама сега направо ми се изправи косата!!!

Нали го обичаше, това същото дете, дето ще го "отпращат"?!
Дете насила не се обича. Нищо няма да спечелиш освен да научиш своето дете на безчовечност. Или трябва детето без майка да се натири щото идва принцесата?

Сигурно ти е болно че майката на братовчетката си живее живота, на теб не ти погат, че нейното го гледат, а твоето не... Може да ти е гадно и е разбираемо до известна степен, ама ни бабата и дядото са длъжни, нито детето е виновно.

А шоколадите са върха на сладоледа Simple Smile
А и като ти дойде на гости ти си зарязваш бебето да си пиеш кафето с тях и "пиклата" ще го повреди... Само си хабя клавиатурата, ама все се надявам, че човек и ако изтрещи може да чете... Таз "пикла" е извадила голям късмет явно и добре, че си показва емоциите детето, а не ги таи.

# 176
  • Мнения: 1 567
Писах че ме е срам, ама сега направо ми се изправи косата!!!

Нали го обичаше, това същото дете, дето ще го "отпращат"?!
Дете насила не се обича. Нищо няма да спечелиш освен да научиш своето дете на безчовечност. Или трябва детето без майка да се натири щото идва принцесата?

Сигурно ти е болно че майката на братовчетката си живее живота, на теб не ти погат, че нейното го гледат, а твоето не... Може да ти е гадно и е разбираемо до известна степен, ама ни бабата и дядото са длъжни, нито детето е виновно.

А шоколадите са върха на сладоледа Simple Smile
А и като ти дойде на гости ти си зарязваш бебето да си пиеш кафето с тях и "пиклата" ще го повреди... Само си хабя клавиатурата, ама все се надявам, че човек и ако изтрещи може да чете... Таз "пикла" е извадила голям късмет явно и добре, че си показва емоциите детето, а не ги таи.

И после ще цъфне поредната тема за свекървата, свекъра, а бе "най-отровните хора" на света...и т.н. и т.н...

# 177
  • Мнения: 721
отношението на авторката към детето прозираше още от предните и постове.коментирайки в темата се връщах няколко пъти към тях да ги препрочитам да не би пък аз да съм останала с грешни впечатления и нито веднъж не усетих любов към детето в тази жена.всеки път тя ми звучеше като малко разглезено дете

# 178
  • Мнения: 796
вие така говорите, но мен ме е страх да не ми направи нещо на бебчето това ненормалното, защото се убеждавам , че е такова.
А иначе мъжа ми и той говори с бабата и дядото, да го отпращат коагто ще идваме  с бебока, и след като си тръгнеме да го прибират пак, ако искат. Все пак и моето се нуждае от внимание от баба си и дядо си, а заради другото те не могат да му се нарадват. Плюс съм ги предупредила, като ще идват вкъщи да не ми го водят у дома, да идват без него.
Само дисциплина му е майката. Като няма родители , които да се погрижат за него, аз ли трябва да му бера страха, тука са се объркали всички, и наистина майчиния ми инстинкт надделя, няма да се съобразявам със никакви роднински, невъзпитани и нагли пикли.  Crossing Arms

....това изказване направо е гнусно #Crazy. Доколкото си спомням ти казваше, че обичаш това дете...как може така рязко да ти се променят чувствата. Как може да разграничаваш така децата...те ще се намразят още от малки. Как може така да ги разграничаваш и от бабата и дядото....Какви са тези грозни изказвания "пикла", ненормалното... все повече се убеждавам, че проблема е в теб...ти нямаш никакъв подход #Crazy
Отностно шоколадите ... напоследък не съм виждала такава дребнавост ... мислиш ли, че някой е умрял за твоите шоколади. Май трябва да се вземеш в ръце и да почнеш да мислиш адекватно... Всъщност то си е твой проблем ... злобата тебе ще те трови ooooh!

# 179
  • Мнения: 1 749
отношението на авторката към детето прозираше още от предните и постове.коментирайки в темата се връщах няколко пъти към тях да ги препрочитам да не би пък аз да съм останала с грешни впечатления и нито веднъж не усетих любов към детето в тази жена.всеки път тя ми звучеше като малко разглезено дете
Това е нещо като "Нали ви казах!" Simple Smile
Според мен темата е пързалка точно заради рязката промяна в отношението на авторката към положението.Или е просто емоционално нестабилна.Което е разбираемо,макар и неоправдано ,от скорошното раждане.

Общи условия

Активация на акаунт