Пренебрежение от дете към бебе?!

  • 9 091
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 841
Което е разбираемо,макар и неоправдано ,от скорошното раждане.
Бебето било на осем месеца... Това не е много скорошно.

# 181
  • Мнения: 721
отношението на авторката към детето прозираше още от предните и постове.коментирайки в темата се връщах няколко пъти към тях да ги препрочитам да не би пък аз да съм останала с грешни впечатления и нито веднъж не усетих любов към детето в тази жена.всеки път тя ми звучеше като малко разглезено дете
Това е нещо като "Нали ви казах!" Simple Smile
Според мен темата е пързалка точно заради рязката промяна в отношението на авторката към положението.Или е просто емоционално нестабилна.Което е разбираемо,макар и неоправдано ,от скорошното раждане.
не,това значи"оказах се права"

# 182
отношението на авторката към детето прозираше още от предните и постове.коментирайки в темата се връщах няколко пъти към тях да ги препрочитам да не би пък аз да съм останала с грешни впечатления и нито веднъж не усетих любов към детето в тази жена.всеки път тя ми звучеше като малко разглезено дете
Това е нещо като "Нали ви казах!" Simple Smile
Според мен темата е пързалка точно заради рязката промяна в отношението на авторката към положението.Или е просто емоционално нестабилна.Което е разбираемо,макар и неоправдано ,от скорошното раждане.
Скъпа Китана,проблемът крещи от самото начало,но е много нормално всеки да го види от своята си гледна точка.
Беболинка,никакви шоколади и излишни покупки,събирай парите защото ще ти трябват  за лечение.Надявам се да "убедиш"сама себе си по този въпрос.Там където живееш непременно има добри специалисти.
Всичко се лекува-стига само сърцето да не е "болното".

# 183
  • Мнения: 1 749
Което е разбираемо,макар и неоправдано ,от скорошното раждане.
Бебето било на осем месеца... Това не е много скорошно.
Честно казано моята "следродилна депресия"или по-скоро емоционалната нестабилност и честата смяна на настроения продължи някъде до към 10тия месец на малката.Е,разбира се в началото беше много по-интензивно.

# 184
  • Мнения: 24 467
О, на някои депресията си е пожизнено, само дето й намират различни оправдания- пуберитет, пред-, по-, след- родилна, менопауза, деца в пубертет и т.н.

# 185
  • Мнения: 118
О, на някои депресията си е пожизнено, само дето й намират различни оправдания- пуберитет, пред-, по-, след- родилна, менопауза, деца в пубертет и т.н.

Ей това много ме развесели Simple Smile Но си е самата истина. И ако темата наистина не е пързалка /следя я от началото/, то авторката наистина има нужда от лечение. Ами и аз имам племенници, които са с по 6 - 8, 9 години по големи от дъщеря ми. Но не мога да си представя, че и за момент ще нарека някоя от тях "онова ненормалното" ... Тук вече останах без коментар ... Иначе и аз съм седяла неотлъчно до дъщеря си в тяхно присъствие, просто защото и на 6, 7, 8 и 9 години те са си ДЕЦА!!! Веднъж се случи да изляза за 2 минути от стаята /ама точно толкова -да налея сок/ и да я оставя с най голямата ми племенница и като се върнах дъщеря ми беше забита по нос на земята. Е стана ми неприятно, но се ядосах на себе си, не на каката. И затова ми се вижда доста болнава и егоцентрична позицията на авторката.

# 186
  • Мнения: 240
Леле мила, недей така. И аз имам племенник, на който му беше доста трудно да приеме моето бебче, но при малките деца всичко се постига с много разговори. И е вярно и аз не смея да оставя малката сама с него и въпреки че се случва да я бутне или да и дръпне играчка от ръката, да и се скара и т.н. той я обича много.
След като успя да преодолее детската си ревност сега само я гушка и целува.

# 187
  • Мнения: 12 665
Аз имам подозрение, че преди да се появи "онова", беболинка е била принцесата на родата. 

# 188
  • Мнения: 562
Малко офф-Павлина,отдавна не те бях виждала. Peace

А бе, остави, през декември пуснах една обява за продажба на ЖП-билет в няколко подфорума и ме изхвърлиха временно.  Mr. Green
Ама явно ме бяха забравили, та от няколко дни само пак мога да влизам тук. Wink Но ако продължавам така (в темата за кандидатстването в ОДЗ и ЦДГ за София тази година), скоро пак ще ме изхвърлят.  Mr. Green
Но въпреки че не можех да пиша, пак ви четях.  Heart Eyes

Тази тема станала много интересна.  Mr. Green

П. С. Радвам се, че ме забеляза.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт