Щъркелите за АПРИЛките прииждат, на родилите мами всички други завиждат

  • 17 622
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Олче, ти питаше "Майчетата с Rh-, Анти Д Имуноглуболина вече има ли го в бг вариант, и поема ли се от ЗК? Откъде мислите да си го набавяте?"
Ами на мен в Токуда ми казаха, че те го осигурявали...Що не питаш най-добре при следващата консултация как стои точно въпроса - те ще знаят най-добре? Допреди 1,5 години не се поемаше от ЗК, май и сега не се.

Ей, Жабче, добре дошла въщи! Откога чакахме да се се разпишеш! МНого се радвам, че момите са послушни и успявате да се кърмите  Hug

Аз точно му дръпнах едно сериозно чистене и миене на апратамента, бая боклук, ей, къде е сега човека с каруцата дето вика "Сливи за смет давам!"  Joy  Вчера както ми казаха, че другата седмица сигурно ще раждам, мисля да нарамя червените яйца и да влизам смело  Laughing

# 16
  • Мнения: 249
Здравейте момичета, и аз да кажа:

Добре дошли на всички малки сладки зайчета, а на мамчетата им бързо възстановяване и много радост и щастие!!!!!    bouquet

Ние вече сме в къщи от няколко дни с малката Гери, засега всичко е наред при нас, хапваме, спинкаме, спокойна е малката  Heart Eyes

Пожелавам на всички неродили мамчета такова щастие, няма по-хубаво нещо от това  Hug

Скоро пак ще пиша, целувки на всички от нас  Heart Eyes  Heart Eyes   Heart Eyes

# 17
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Жабче, добре дошли в къщи. welcome
dena_klv Hug благодаря ти миличка за окуражаването.

# 18
  • Мнения: 3 211
Поздравления на Чоколина за темата!

Честито на Деси и Стела!

Жабче, добре дошла!

Аз ще ходя след малко на лекар да видим какво ще каже, че вече не мога да търпя този сърбеж Sick
Организирах и фирма за почистване да дойде в къщи петък да чисти прозорци, да пере дивани и килими, че да е чисто за новия гост.
Дена, упорито е твоето бебче, много му харесва в корема на мама.

# 19
  • Мнения: 3
 На всички Мамчета - Честито! Да са Ви живи и здрави!

Пише Ви половинката на pypy за да съобщи радостната вест, 4е си имаме мом4енце  живо и здраво - 3700 кг и се казва Ясен.
Ясен се появи на бял свят днес в 10.04 сутринта в болница Лозенец.
И давамата с мами са добре и ги 4акаме с кака Мила скоро в къщи !

Поздрави от щастливият татко Пламен
 baby_neutral baby_neutral

# 20
  • Враца
  • Мнения: 2 242
pypy  и татко пламен- честито!!!!!!!!!

да ви е жива и здрава рожбата  Hug

жабче, добре си дошла, темичката осиротя без талисманчето си, а сега вече имаме 3 талисманчета  Heart Eyes

олче, разбирам те напълно за нетърпението, стегни се и още малко.
на мен времето ми минава уж бавно, а иначе останали 6 дни до секциото.

а аз си подсвирквам и се правя че не чака мен Laughing

# 21
  • Мнения: 182
Честито момченце на pypy!
Аз не издържах и отидох на зъболекар !Поне сега се надявам да ми мине,че много гадно да те болят зъби и то когато си в деликатно състояние и то на финала!
Кате,имаш си страхотна дъщеричка  Heart Eyes
Жабче,Ренка честито ви прибиране в къщи!

# 22
  • Мнения: 4 362
честито на всички родили!Извинявам се,не изброявам защото сте много вече  Flutter  Grinning

катти79,сладурка имаш и голяма помощница  Grinning Като чета и чоколина си оставам в убеждението,че бъдещите каките са плътно до мамите си  Grinning и помагат с каквото могат,браво на децата  Hug

 


Аз пък утре... Вече взе ужасно да ми писва и да се изнервям за нищо, с тези отичания ми се налага да спазвам и лимит за разходки Sad,  въобще ми е много сдухано тези дни. Искам вече да си гушкам творението, а от раждането ме е страаааххх, все едно ще се мре. Crazy
Оплаках ви се. Embarassed

Защо ли ми е познато  Crazy  Mr. Green
Всъщност и аз затова не пиша често,а вече ми омръзна да звъни телефона с въпроса "Имате ли бебе"  Crazy И на мен ми тежи и съм в ужасно състояние,а няма да ти казвам и мен само как ме хваща страх  Crazy
Превърнала съм се в хипопотам,а отгоре на всичко ,абсолютно всичко около мен е с краката нагоре,тоест всичко ми е наопаки и нищо не върви както трябва  ooooh!
И аз се оплаках  Blush

Всички имате поздрави от ТАИ.Те са си вкъщи,още се нагаждат на режима,има много малко кърма и ако някой ми даде някоя статия или съвет,за да и помогна,от тези минали през това,ще съм ви благодарна.Поздрави специални на Мария и Даниела  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 80
Мамчета я кажете на колко минути се стрилизират шишетата в микровълнова.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Еми аз да се запиша в сигурно последната тема в подфорум Очакващи.... ама ви следях от време на време просто няма нищо интересно при мен. Секциото е сигурно направих си вече изследванията и на 16.04 - малко тематично като дата  Laughing с бодра стъпка към болницата за среща с една много шавлива девойка, дето направи {по скоро довърши} корема на майка си на нищо. Вече нямам надежди за кариера като стриптизьорка с този напукан корем  Mr. Green Joy Mr. Green, дори и да се преборя с кг. не ставам....
Честито на всички който вече минаха по своя път и успех на всички които ги очаква

# 25
  • Мнения: 4 362
Мамчета я кажете на колко минути се стрилизират шишетата в микровълнова.

Време за стерилизация:
*2 минути за микровълнова с мощност 1100-1850W
4 минути за микровълнова с мощност 850-1000W
6 минути за микровълнова с мощност 500-800W

Според "дебелите" книги стерилизация от 6-8 мин. в микровълнова

# 26
  • Мнения: 137
Честито момченце на руру да е живо и здраво и много да радва мама и тати  Hug

жабче добре дошли с малките вабчета дано и занапред да са така послушни и кротки  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 243
АЙДЕ АЗ ПАК КАТО ЩЪРКЕЛА:
ИМАМАМА ДНЕС Е РОДИЛА МАЛКИЯ СИ ПРИНЦ В 13:30 С ПЕРФЕКТНИТЕ РАЗМЕРИ 3300КГ 51СМ.ИМЕТО НА МАЛКИЯ ГОСПОДИН Е ГРИГОРИ!
ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е НА МАМА И НА ТАТИ!

# 28
  • София
  • Мнения: 243
Сега вече за протокола:
бях на преглед и доста трудно ми хванаха тоновете.Доктора нищо не каза Rolling Eyes или поне нищо обезпокоително. Confused
Пораснал е още малкия мъж,вече незнам колко е Laughing
3 степен за плацентата,намалели води,а бе съвсем навреме май ще е секциото ако не поиска по-рано да излиза.
Жабче честито ти завръщане у дома в троен размер.  bouquet
Кели Ф и аз много се разчуствах на поста ти.
Мойта "отмяна" като се разпъшкам и ми вика:
-ох мамо няма ли вече да излиза това бебе,че да не ти е вече тежко и да не те боли коремчето. Laughing
ПУПУ ЖИВО И ЗДРАВО ДА ВИ Е БЕБЕНЦЕТО И ДА ВИ РАСТЕ ПОСЛУШНО НА ТЕБ И ТАТКО ПЛАМЕН.  bouquet
Абрикотин, не забравяй какво си писала и обещала Laughing,че ще ви чакам на 15.04 на третия етаж в Шейново с Олчето и Рони. Joy Joy Joy
 Heart Eyes
Олчето айде още малко остана докато се видим ти с твойта мома аз с моя принц.И мене много ме е шубе,но ... Embarassed Rolling Eyes Confused
как иначе да излязат бебоците от тумбачетата? Crazy Blush Flutter

# 29
  • Мнения: 521
Виждам че енигма ме е изпредварила с щъркеловата новина  Mr. Green
Честит мъж на мама Имамама!Много радост да им носи!

Общи условия

Активация на акаунт