Щъркелите за АПРИЛките прииждат, на родилите мами всички други завиждат

  • 17 622
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 86
Честити бебенца на Tanya_B , Pininka, djreni, Very_nice, neni, Rdimitrova, Rastina k@lin@   newsm51

Дея` , бебка можи би ще  чака рожденният ден на кака  Mr. Green Пък и както казва Линда Гудман - звездите рядко погаждат такъв номер на хората - две деца от зодия овен  Mr. Green
desi054224, Мамочка, Олче  - големи са сладури бебчовците да са ви живи и здрави  Hug Hug Hug
desi054224  дай Боже всеки му такова раждане  Praynig Болките при кърмене са нормални, дори полезни  Peace
chockolina , може пък и Мони да познае  Hug
poem и аз не бързам засега бебчо да излиза  Sunglasses нека си ме поритка още малко, че това ще ми е вече  Simple Smile За кошарката - не се кахъри, мисля че няма да е проблем да се пробият няколко дупки и да се направи и по-горно ниво за матрака  newsm78

Да ви кажа и секс правих събота и неделя по 3 пъти на ден и пак не помага, крушата докато не узрее не ще да падне и това е. А като се мия като бръкна с пръст усещам главичката на бебето, толков а е ниско.
ЕЕеее  Яна та то това си е жив маратон  Crazy rotfImao  За мен това е немислимо Tired, в предвид новите ми габарити  Tired
Стефан даже ме втрещи миналият ден като чу поредното ме охкане и ми вика"Ами мамо,ако небеше правила секс,нямаше сега да имаш бебе в корема и да ти тежи!"Аз си глъгнах граматиката,ама то детето си е право Laughing
rotfImao rotfImbo rotfImao
Ние сме си 2 в 1, тук. Имам си болежки и пробождания ниско долу, но те си датират от доста време. Интересното е че контракциите ми доста се поразредиха. Силнички са, но доста по-нарядко в сравнение с преди  newsm78 Thinking Може би е просто затишие преди буря  Crazy Ще видим. Не бързам още. Нека да мине и Великден, пък - тогава  Flutter

Успех на всички раждащи днес  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Стискам палци за всички татковци, останали без работа скоро да си намерят нова и по-добре платена  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Aila - страхотна си   bouquet

# 286
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, минавам на бързо да честитя на всички новообебили се мами, а на тези, които все още са 2 в 1 желая много, много леко раждане и бързо възстановяване!!!
П.П. Ние с Кристиян сме добре възстановяваме се, но Крис има много колики и вечер много плаче.

# 287
  • София
  • Мнения: 231
Честити бебенца на Tanya_B , Pininka, djreni, Very_nice, neni, Rdimitrova, Rastina k@lin@  baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni   baloni

# 288
  • Мнения: 541
здравейте момичета Hug
ние вече  сме си в къщи,добре сме,вече с колики Crazy с кърменето за момента добре се справяме,дано да е все така Praynig
не мога да пиша често защото ми е трудно сядането заради шевовете ooooh! но се надявам скоро да се оправя
честито на всички нови мами
прегръщам и ви целувам всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 347
Aila, много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Сега съм по-спокойна.
Говорих с педито и тя каза че е от желязото и да изчакам няколко дни, щяло да изчезне  Praynig
yana, благодаря ти и на теб за съветите...   bouquet  Ще бъда много щастлива да съм ти вестителка  Hug
Гушкам ви всички  Hug

П.П.: ани4ka, добре дошли у дома  Hug
Не е ли рано за колики? На мен бебка на моменти проревава изведнъж ей така от нищото и се чудя защо ли ... Вкакво се проявяват, как разбирате, че са колики?

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 231
За коликите - когато има бебчето колики плаче силно и си свива крачетат,
ако има много силни колики като си сложиш ръка на коремчето усещаш как бълбука.
За колики в България има добро лекарство което ми е препоръчано от изпробвали го "ЕНТЕРОКОЛИТ" , производство на Либра.
Пожелавам на всички да нямат бебчетат им колики. И за кърмещите да внимават какво ядат за коликте- никакво пържене, цитросови плодове..

# 291
  • Мнения: 343
Айла отново Благодаря за чудесните съвети.   bouquet

Да попитам вече родилите бебчета. На сина ми непрекъснато му излизат пъпчици по ръчичките с бели връхчета. Някой да има идея с какво да ги мажа? Освен това кървите ли обилно, като първи ден при цикъл?

И ние сме с колики. Стомахчето му често къркори.





# 292
  • Бургас
  • Мнения: 347
atlantica, на мойта сладурка също излизат и то на всякъде, по различно време на различни места, сами си изчезват, казаха ми че така се изчиства огранизма...
Иначе съм си взела цинкова паста да имам за мазане не обриви, но още не съм я използвала.
За кървенето съм на дни.. понякога ми е много силно, понякога почти нямам... най-вече кървя при кърмене...

# 293
  • Мнения: 52
Здравейте милички!
Честито на новите мами!!! Да са им живи и здрави бебоците!!!
Аз днес цял ден съм по изследвания, че утре сутринта ми е секциото. Наистина взе да ме тресе шубето вече, но предпочетох да съм си вкъщи и директно да ида в болницата, отколкото да оставам в болницата. Гледахме бебо на ехограф и се оказа, че е доста едричък, а за термин ми излиза 15 април. Стискайте ми палци, че съм се ошашкала яко.

# 294
  • Мнения: 309
the_empress , успех утре, мила!Колко ли ти е притеснено наистина!!!Няма страшно, ще видиш че всичко ще мине бързо и безпроблемно, виж другите майчета, които вече минаха и бяха секцио, казват че никак не е страшно!!!Бъди много позитивна, знам че сигурно няма да мигнеш тази нощ, затова докато настъпи часът, вместо да те тресе страха, по- скоро си мисли за хубавите моменти, които те очакват за скорошната щастлива среща с мъничето ти! Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Kissing Heart
Някой прави ли нова тема, Шоколина, аз на теб разчитам Wink HugАз не знам как става, иначе нямам против и аз да се заема! EmbarassedНо май друг път ще се пробвам, че иначе 100 дена ще ме чакате!
Иначе и аз имам предложения за заглавие, може да не мога нищо да направя за темата, но акъл раздавам колкото искате! Blush Mr. Green
предлагам: Април преполовява вече, скоро всяка от нас ще прегърне своето бебче!
както и последното на Енигма много ми харесва!!!

# 295
  • Враца
  • Мнения: 2 242
аз вероятно за последно се разписвам преди да ме оперират, защото утре рано-рано тръгваме към болницата и ще остана там до секциото в сряда.

пожелайте ми да мине всичко добре, че много ме е страх, и много зле ми действа мисълта че последната вечер ще съм сама в болницата...

# 296
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Новата тема е готова! Да се пренасяме там! Hug

Общи условия

Активация на акаунт