Щъркелите за АПРИЛките прииждат, на родилите мами всички други завиждат

  • 17 620
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА VERY_NICE, NENI, RDIMITROVA ,RASTINA!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И ДА РАСТЪТ ПОСЛУШНИ И УМНИЧКИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА И НА ВСИЧКИ С ИЕМНА НА ЦВЕТЯ!
Днес станах рано рано да си изпратя мъжете да се водят на училище и на работа ,и реших да взема да поизчистя до като не са ни спрели водата.От както съм в болнични през ден ни спират водата и ми омръзна да правя скандали на диспечерите във ВиК,които не виждали проблем в това да нямаме вода по цял ден  #Cussing out(оплаках се)

Като гледам колко много бебчета има вече ,голямо настъпление.Аз за сега нямам никакви симптоми ,но доки ме подготви че ще си почакам още, така че не се и надявам да е преди Великден.Явно ще си боядисам яйцата ,ще си омеся козунаците ,ще си ги хапна и тогава вече да се надяваме че бебка ще реши да ни се представи. Crazy
Аз пак да питам мамите които са минали през МБАЛ Бургас ,как са условията там? Rolling Eyes(все тая надежда да са се подобрили поне малко нещата.)

# 256
  • Мнения: 137
Честити принцеси на Very_nice, neni, Rdimitrova, Rastina да са ви живи и здрави и много да  радват мама и тати  Hug А на мамите бързо възтановяване  Hug

# 257
  • Мнения: 194
Честити принцеси на Very_nice, neni, Rdimitrova, Rastina да са ви живи и здрави и много да  радват мама и тати  Hug А на мамите бързо възтановяване  Hug

 Много се радвам за всички родили момичета!!!
 chockolina дано и твоето момиченце се окаже права и на Великден да имаш най-прекрасния подарък!!! Поздрави за Вери найс и дано раждането е минало леко!   bouquet

 Мен ме налегна една депресия следродилна по никое време, месец след раждането  Tired За това и не пиша често, но чета.

 Спокоен и усмихнат ден за всички момичета очакващи и гушкащи рожбите си!  Heart Eyes Hug
 
 

# 258
  • Мнения: 4 362
При това тя е именничка днес - какъв подарък само! Grinning

Най-странното е, че вчера дъщерите ни проведоха следния разговор:
Габи: "Моята майка ще ражда на Цветница".
Мони: "Пък моята на Великден". Party

Засега Габи позна, ще видим и Симона дали ще улучи. Mr. Green


Големи са сладурки  Heart Eyes Да пратиш целувки на Мони от нас  Heart Eyes И специални поздрави на Very_nice,бързо възстановяване и скоро я чакаме във форума  Heart Eyes  Hug


Момичета,вие всички ме изпреварихте  Crazy ,аз като гледам скоро няма да раждам,а и няма други които преносват като мен,нали?  Rolling Eyes

Мария_ ,гушкам те силно,горе главата,по чести разходки за да се разведриш и всичко ще се поправи,а защо не и една нова прическа на тези хубави сини очи  Heart Eyes  Hug

# 259
  • Мнения: 14
Честити принцеси на Very_nice, neni, Rdimitrova, Rastina да са ви живи и здрави и много да  радват мама и тати  Hug А на мамите бързо възстановяване  Hug

Ей, много  се радвам за very_nice, да роди на такъв хубав ден  Heart Eyes На мен всички ми предвиждаха, че и аз ще родя на Цветница ама уви  Sad все още съм 2 в 1, а термина ми е утре  Crazy, след обяд съм на преглед да видим какво ще каже доктора, няма ли най-накрая да раждам ooooh!
шоки дано да се оправиш и да родиш както и когато искаш  Wink
Честити имен ден на всички цветя сред нас   bouquet

Поздрави от мен   bouquet

# 260
  • Враца
  • Мнения: 2 229
честити бебенца на
ВЕРИ НАЙС   bouquet
РДИМИТРОВА Hug
РАСТИНА Heart Eyes
НЕНИ Hug

МАРИЯ, моля те, не се отчайвай!!
усмихни се и ако имаш проблеми пиши, а не се затваряй в себе си, нали затова сме тук, за да си помагаме.... аз като бях депресирана толкова момичета ми писаха и толкова хубави думи чух, че просто ме беше срам да не се оправя Laughing


ШОКИ, дано малката да е пророкувала и да родиш навръх този чудесен празник  bouquet

# 261
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Честито на всички нови майчета     bouquet Да са ви живи и здрави рожбите !  love001Честито на всички който имаха Рожден ден , имен ден или просто празнуваха с повод или без повод !Имах ме си проблеми в къщи ( мъжлето остана без работа ) и това беше причината да прекарам повече време с него и не съм сядала на компа ).Сега ще ви изчета   Peace дано успея    WinkЛек и спокоен ден на всички  Heart Eyes

# 262
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте и от мене мили мами!
Много ме трогнахте с вашите благодарности,че съм вестителка,а това да ви кажа е най-приятната работа на света. Hug Flutter Grinning
Ние сме още 2 в 1 макар че според мене бебето много иска да излиза. Rolling Eyes
То не са контракции,не бе тапа,сега едвам ходя страшно ме боли ниско долу. ooooh!
Уж чакам да си дойде срядата и да ме приемат сутринта в болницата пък тогава да си се ражда когато ще. Tired
Все се надявам да си дойде навреме с червеното яйце Mr. Green easter
Те нали секциото все сутрин го правят,миналия път точно по изгрев се роди дъщеря ми.
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ВЕРИ-НАЙС,РАСТИНА,РДИМИТРОВА И НЕНИ!
ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА ВИ ДЕВОЙКИТЕ!
МНОГО ДА СЛУШАТ МАМА И ТАТИ!

Дея,Мария Hug

# 263
  • Мнения: 80
Честити принцеси на Very_nice, neni, Rdimitrova, Rastina да са ви живи и здрави и много да  радват мама и тати  Hug А на мамите бързо възстановяване  Hug

Ние все още сме две в едно.На някои от нас не им се излиза.Там им е добре.Направо вече започвам да се побърквам от това чакане.

# 264
  • Мнения: 1
Здравейте майчета и тумбачета !!!

Първо с радост искам да ви споделя , че на 05.04. в 13.17ч. проплака и моето бебче Борислава. Роди се 3 кг и бе 51 см. Малко ме поозори, но за щастие всичко е наред. Искам да благодаря на д-р Йорданов и д-р Вилканов от САГБАЛ "ЕВА" гр. Сливен, както и на всички останали специалисти за вниманието и грижите им.

Вече сме си в къщи и се възстановяваме. Бебка Бубка е надебеляла "прилично" за 2 дена и е спокойна.... (засега)  Grinning

Да са живи и здрави и всички бебоци , които са се народили докато ни нямаше. На родилите мами бързо възстановяване, а на тези които им предстои леко и безпроблемно раждане !!!!

Лек ден и късмет на всички  Hug

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте на всички майчета с бебчета и без. Честито на всички нови бебчета.

Аз още съм си тук, получавам си контракции не редовни естествено но все пак ги има, но не ме болят като за раждане/чудя се дали не е от чая от малинови листа който пия, може да действа, все пах на 08.04 докторката ми каза че шйката ми е мека и изгладена и разкритието е започнало/. Така исках да родя на цветница, но не тръгва това бебе. Даже ходихме до жеравна събота и неделя и викам ще се раздрусам, ама пак неще. Днес дойдо пеш до офиса, та да повървя малко.
Чудя се дали да не си взема и чай от босилек да пия, нали обезболявал, взема да рода хептен без болки. Но не знам как се пие.
Добре че идвам до офиса да свърша нещо/основно да чета и пиша във форума/, че ако си стоя в нас ще откача.
Довечара ако не ме домързище си измия прозорците/ама не тази седмица май се чисти само в четвъртак и събота, много мързелива семица/.
Да ви кажа и секс правих събота и неделя по 3 пъти на ден и пак не помага, крушата докато не узрее не ще да падне и това е. А като се мия като бръкна с пръст усещам главичката на бебето, толков а е ниско.

# 266
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!

Поем,аз от същите съображения не съм си поръчвала стерилизатор ,но ми казаха че този на чико бил по-мъничък и ставал за по-мънички микровълнови.Май и аз ще каращисвам марките Wink

Яна,ти ме разби с този секс,откъде сили бе жена?Аз едвам от леглото ставам,така съм наедряла и всичко ме боли!Постоянно пъшкам и се клатя като пате.Стефан даже ме втрещи миналият ден като чу поредното ме охкане и ми вика"Ами мамо,ако небеше правила секс,нямаше сега да имаш бебе в корема и да ти тежи!"Аз си глъгнах граматиката,ама то детето си е право Laughing

Утре идва мама,ще стои цял месец и ще ми помага.Нямам търпение вече.Моят мъж много ми помага-вчера е готвил и чистил,мина ламината със специален препарат и той блесна,пу-пу,да го не урочасам.

Нещо ново при мене.Сега ще метна една пералня и полягвам.

# 267
  • Мнения: 249
И аз да честитя на новообебилите се мамчета  Hug Да са им живи и здрави рожбите, да растат обгърнати с много любов и нежност!!!   bouquet     bouquet     bouquet

Честит имен и рожден ден на мамите, които са имали повод да почерпят!!!

# 268
  • Мнения: 1 173
Здравейте момичета и честито на всички новообебили се. Живи и здрави да са малките! Simple Smile Отдавна не съм писала, и аз съм от отбора на чакащите.. дори усещам признаците на предродилна депресия, ако има такава.
Бебето уж е готово, шийката също, само родилни контракции няма и няма.  Cry  Нищо уви не помага: ходене, секс, люто....нищо
Ето и малко от препатилите преносване (жената е преносила 4 пъти)
http://www.minti.com/parenting-advice/5107/In-A-Mess-as-Baby-Overdue/
So, my advice to everyone is NEVER approach an overdue pregnant woman unless exercising extreme caution
NEVER make jokey comments to overdue pregnant women
NEVER be sympathetic to overdue pregnant women unless you have been there yourself
In fact unless you know what an overdue pregnant women is going through
LEAVE THEM ALONE!!!!!

# 269
  • Мнения: 309
 
bouquetЧестити бебчета на k@lin@  и РАСТИНА!!!Да са ви живи и здрави, много щастие и късмет за сладките бебоци!!!  bouquet
Шоколина, направо ме разбиха вашите сладурки, вярно са познали за вери-найс, ха дано и на теб се сбъдне да е на Великден! Wink Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Аз преди малко се върнах от консултация!Докторката пак ме пита: Ама айде няма ли да раждаш вече?
Правихме запис 40 мин, чак се притесних, нещо се губеха тоновете от време на време и беше много странно, долната диаграма, която дава контракциите, показваше че непрекъснато имам контракции!Малко се притесних, че за първи път така толкова време ме оставиха като видяха записа/лекарката и акушерките/, ама казаха, че няма страшно, всичко си е ок, добра вариабилност, и това губене на тоновете било сигурно защотот много се мести и дупи бебето, поне аз така разбрах!Гледа ме и на ехограф, каза, че всичко си е ок, води са добре, плацента - зряла, не е много голямо бебето, така че не вижда причина да си родя нормално!Прегледа ме и гинекологично/пълна процедура, дето се вика Crazy/Много ме болеше, ама то направо ужасно било това, то аз и контракции имах и ми тежко и ужас, чак лекарката ми каза да се отпусна, че нямало да ме преглежда иначе Laughing, ама аз как да се отпусна като то инстинктивно се стягам, то си боли! Rolling Eyes SadКаза  - теоритично, да очаквам включване тия дни, и ако не съм родила дотогава - в сряда пак на запис!Нещо много често, вас по колко пъти на седмица ви правят запис, все пак термина ми е чак на 21 по формула? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт