Клонки върбови плетем и козунаци скоро ще ядем в Дружба на корем (9)

  • 24 347
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 346
Имам един въпрос,който е предимно към майчетата от Дружба2.Искам да купя на бебка обущенца,но сега нямам физическа възможност да обикалям много по София,та моля да ми препоръчате някакво магазинче из квартала.Не държа да е чак супер евтино,но все пак да не са съвсем идиотски цените и не държа на някакви марки-все пак тя няма да спринтира все още.Благодаря предварително за отговорите!

# 76
  • Мнения: 189
[iv_81 /color] , в Дружба 2 знам няколко : едното е точно при параклисчето, те там са редичка от магазини, но това е отпред откъм булеварда има всякакви джунджурии, а и обущенца, сладки и на приемливи цени. Другото , за което се сещам е на улицата , където е РУМ-а , има една пластмасова пързалка отпред. За още инфо, дано другите мами се вклщчат  Praynig Joy

Явно всички сте избягали с великденския заек  Joy

# 77
  • Мнения: 346
Благодаря,това до параклиса не го знаех.Иначе до нас близо има няколко,ама бебешките обувки струват някъде близо колкото моите и нищо не ме кефи тая оферта.

# 78
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
Жени как върви подготовката, айде не остана, още малко време ще си мома и после какво те чака  Laughing. майтапче, много е хубаво да си булка  Hug
Ние пък сутринта най-накрая отидохме до магазина на Муци и с нейна помощ, благодарско  Hug избрахме страхотна рокличка. Само дето не успях да огледам и другите красоти, тъй като дребната изобщо не искаше да се спре и за секунда и ми бягаше навън по другите магазини. Добре, че беше Муци да помага иначе щях да издъхна.
Ивче, магазин за обувки има в 5-та част до Стила, но от лявата страна, там има голямо разнообразие от бебешки и детски обувчици, аз гледам само оттам да купувам, защото са и качествени. Не си спомням в кои дни имаше и отстъпка.

# 79
  • Мнения: 346
Ей,sofy ,много мерси,как не съм се сетила.Аз и за себе си оттам купувам и съм супер доволна.Не съм зацепила,че може да има и бебешки.

# 80
  • Мнения: 529
Detski magazini imashe i sreshtu filiala na poliklinikata i v Tsarigradski k-s.  I az da pitam perdeta dali prodavat tuk nqkyde, ili v Mladost e naj-blizo.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме! Mr. Green

Софи, със здрве да си носете роклето!
Валето е изглежда прекрасно, а и с шапката е като малка дама!.
Малко след като си тръгнахте дойде и другата стока...
белите роклички са също страхотни. Аз взех на Алекс. Heart Eyes
И за млаките господа пристигнаха панталонки, блузки, комплектчета.. Crazy
...абе луда работа! Направо съм пред разорение... Joy 

Светлуши, аз нямам мног овреме да пиша, но чета редовно
Елате със Женка да пием по едно кафенце, де!
Иначе съвсем ще се забравим!

Силсав, ти къде се изгуби душко?

Писанке, как сте вие? Софи на ясли ходи ли?

Олче, справяте ли се с малката принцеска?

Момичета отивам да си хапна нещичко и лягам, че почти не
виждам какво пиша... Laughing

Сладки сънища и до скоро!

# 82
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, нямах време да пиша тези дни, но ви по прочитах от време на време. Rolling Eyes

iv_81 welcome
Срамежливка радвам се че вече си добре, ама много да се пазиш и да почиваш  Naughty
Софи оправи ли се Валето? Относно ЖК аз ходя в център Св. Лука, който се намира до 17-та поликлиника при доктор Снежинка Велева. Имам за нея няколко препоръки като добър специалист, повече не мога да кажа защото карам лека бременност  Praynig(дано е така и занапред) и не се е налагало да се доказва.
Олче пу пу каква е сладка малката, да ти здрава  и много послушна   bouquet
Зайкаизлезнаха ли зъбчетата на малката Анжела или още ви мъчат Hug

Какво стана с протеста, никакви отзиви не прочетох или не съм ги видяла newsm78

Ние по Великден направихме едно дълго пътуване почти до морето, но много добре ми дойде малко да излезем извън София, за съжаление на финала станахме свидетели на две катастрофи, при втората даже се връщахме да вадим хората от колата, но слава богу нямаше пострадали  Praynig

Вчера ходихме на късната ФМ, и всичко ни е наред, само където на бебчето пъпната връв му е  увита около вратлето и сега не знам до колко това трябва да ме притеснява. Докито каза че има време да се оплете и разплете още сто пъти ама аз съм си малко паника  #Silly

Малко май прекалявам с писането ама последно да ви питам, вчера четох някъде, че Nestle от 14 до 17 май правят някакъв бебешки ресторант в зала Универсиада, който е безплатен и явно не се организира за първа година, някой посещавал ли го е друг път?

Лека вечер от мен  Hug

# 83
  • Мнения: 110
Здравей те
как я карате?
Времето хич не ми харесва Sad
За обувки и аэ препоръчвам Стила
Приятна неделя мацки Hug

# 84
  • Мнения: 4 393
Ох, приспах детето и най-накрая ще си изпия кафето  newsm44
Не ми харесва това време, дано следобяд се стопли малко, че да излезем...
Светлуши вие прибрахте ли се?Да ми разкажеш какво далаверско има на Димитровградския пазар.
Вчера ходих до Муци страхотни детски дрешки /най-вече момичешки/  Mr. Green препоръчвам с две ръце, зареждайте картите и отивайте  Joy
Между другото, хрумна ми нещо и бих искала да ви поканя в събота в 11:30 в църквата на езерото да ме видите каква ще съм булка  married Много ще се радвам ако се отзовете  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 1 456
Eto me!

Ne moga d asi nameria bukvite i zatova taka pisha!

Svetlushka, ako si oshte  na pazarU
vzemi mi pizhamki na disney s kas i dalag rakav,pleaseee....! Praynig Praynig Praynig Hug
Po-golemichki! Mr. Green Alex e s razmer 110 cm. Mnogo shte sam ti blagodarna.

Zhenka, radvam se che ti haresvat neshtata. Viarno za devoikite sa povechko! Heart Eyes

Az shte napravia vsichko vazmozhno da doidem! Blagodarsko za pokanata!

Pepche, za Nestle obiada ne sam chuvala az! newsm78

Hubava i mnogo slancheva sedmica na vsichki vi!  bouquet


# 86
  • Мнения: 572
Моля ако може да ни подкрепите с един глас
Позволено е всеки ден по един глас да се дава
http://surcare-bg.com/votes/displayimage.php?pos=-41

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 15:20 от СРАМЕЖЛИВКА

# 87
  • Мнения: 346
Хи-хи ,много сладко,няма как да не подкрепя.

# 88
  • Мнения: 572
Ей мацки аз да ви питам вие бихте ли си направили бебешко парти?
Какво мислите за това?
Аз бих си направила според мен е много по практично,
но нз как биха реагирали хората. Все пак в БГ сме много суеверни
и сме с друг манталитет.
Вие какво ще кажете по въпроса?

# 89
  • Мнения: 189
Муцка, мила, вече бях в къщи като видях , че си писала Sad Нали те питах отпреди дали искаш нещо и ти нищо конкретно не каза, та аз не посмях да взема  Embarassed Следващия път !

СРАМЕЖЛИВКА , ако си решила да правиш парти не виждам лошо, но толкова партита и гости ти предстоята докато всички видят бебето ще до гуша ще ти дойде Simple Smile


На Женя вече казах, че няма да мога да я видя булка, че ще ходим на 5 дневна екскурзийка с мъжо и детето Simple Smile

Няма ли да организираме среща??? Аз мисля на 10-ти ако е хубаво времето следобяда да водя Лъчи в зоопарка ако искате да идем дружно ???

Общи условия

Активация на акаунт