Клонки върбови плетем и козунаци скоро ще ядем в Дружба на корем (9)

  • 24 355
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 456
Svetlushka, mi taka e, pita me, ama i togava se chiduh za pizhamkite.
Kakto i da e! Zhivi i zdravi za drugia pat! Mr. Green
Te niama da svarshat! Joy
Za zoo-to i az iskam. Shte vidia dali shte moga da se organiziram srabotata
i shte pisha!

Sramezhlivke, kakto si reshish, no naistina shte ti doidat dosta
partita. Pak i pogachata za deteto e edin vid parvo parti.
Haide da ne vi macha poveche s tazi latinica.. hubav den i do po-kasno!  bouquet


# 91
  • Мнения: 8
Здравейте мами .
Много се зарадвах,като видях ДРУЖБА  Hug
Много ще се радвам август..а и сега да се срещам с някои от вас! Само да ми кажете къде и кога..а и дали искате  Wink
Приятен ден   bouquet

# 92
  • Мнения: 572
newsm03Не знам, аз съм на мнение че ще ми е много по добре
да се съберем малко преди събитието.
Защото после на погачата то ще само 40 дни и ми се струва,
че ще му е в малко повече и нз.
Аз си мисля че по добре погачата да не е точно на 40тия ден
ми може би малко по късно.
Така няма да ми дойте много!
А и за бебето ще е по добре като е по голямо
няма да е толкова стреса.  newsm07

# 93
  • София
  • Мнения: 1 163
Женя и аз няма да мога да те видя, но ще пуснеш снимки после нали?
Мими добре дошла при нас Hug

# 94
  • Мнения: 189
 welcome на новата мама  Hug

Срамежливке, не мисля че детето разбира нещо от погачата или че е притеснено по някакъв начин... Едно че когато му се спи- спи, друго че на тези поводи се седи около час. Но ти си решаваш.

 sillsav , ти къде ще скиташ по празниците   car003

# 95
  • Мнения: 307
Добро утро.
Ето ме и мен  Embarassed
Няма да пускам закуска, че на някоя бремелинка да не и се дояде.  Heart Eyes

При нас беше голяма лудница. Зъбите още ни мъчат. Все още сме само със 6. Седмия почти проби, венеца се поду, но още го няма.

Най накрая направих и прощъпулник на Анжела. Хвана си четка за рисуване, докосна още фотоапарата, питката и отверката.

Мими, добре дошла.   bouquet

Женя, мерси за поканата! Много бих искала да дойда, но заминаваме за почивните дни.   bouquet  bouquet  bouquet

# 96
  • Мнения: 13
Здравейте мами,
mimi.petrova привет. Ти от коя Дружба си по-точно и кога очаквате да се появи бебчето и знаете ли какво ще е ?   bouquet
zaika baika Анжела значи ще е или човек на изкуството или с нещо техничарско ще се занимава Mr. Green
Дано по бързо ви излезнат зъбките да не ви мъчат  Crazy

Женя аз също няма да се възползвам от поканата, защото и ние ще пътуваме, но после да показваш снимки и подробен разказ за събитието. Толкова много обичам сватби  Hug
svetlu6ka аз съм за зоопарка, стига да не изникне нещо, че при мен май все така се случва, но много искам вече да ви видя  #Crazy

Хубав ден на всички





# 97
  • Мнения: 4 393
mimi.petrova добре дошла при нас!!!Много ще се радваме да се запознаем с теб още докато сте 2 в 1 , а пък после то е ясно...няма отърване от нас  hahaha

Момичета, да ви се похваля, на Ния най-накрая й избиха двете горни зъбчета, така че вече сме с 4  tooth

# 98
  • София
  • Мнения: 1 456
Ehooooo..!

Mimi, dobre doshla!  bouquet

Sramezhlivke, 40 dni ne podlezhat na reshenie. Naughty Te sa tradicia
i ne sa svarzani s reshenie ot nasha strana. Pogachata se pravi v parvata nedelia sled
40 dni, a tochno na 40-ia detenseto se predstavia v hrama t.e ti i deteto
otivate da vi se prochte chistitelna molitva.
Mozhezh da reshavash dali i koga shte pavite vsichki drugi praznici, no pogachata e
reshena kat0 vreme i organizacia. Peace

Gushki na vsichki!!!!


Chestiti zabki na Stefaniika! Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 19 322
Момичета, искам да се присъединя към вас. Досега не знаех че има такъв подфорум, ама нали човек се учи цял живот...
Аз съм в Дружба-1 бл. 114 - първата спирка след като слезе от Цариградско шосе. Имам дъщеря почти на 16 години, а през юли чакам момченце. Така че за момента съм спряла пътуванията, освен съвсем наблизо.
Ще се радвам да се запознаем и видим на живо.

# 100
  • Мнения: 189
Cuckoo, добре дошла при нас  Hug

Къде изчезнахте всички, не знам  newsm78 Пък и никой не казва къде ще е по празниците аааааааааа

# 101
  • София
  • Мнения: 1 163
Cuckoo добре дошла при нас  bouquet
Светлуши , то че повечето ще пътуват на някъде е ясно, по -скоро да се отчетат тези, които няма да ходят никъде hahaha. Иначе ние ще ходим на гости при мечките в Белица.

# 102
  • Мнения: 13
Cuckoo привет и от мен, така като те гледам термина трябва да ти е седмица две преди моя  bouquet

Ние ще ходим за три дни на селски туризъм в някакво село в Еленския балкан

# 103
  • Мнения: 189
Аз попитах ама не казах  Joy Ние ще сме към Севлиево - Велико Търново - Габрово - Етъра за 5 дни  Mr. Green

Женка, как е предсватбената треска??? hahaha

# 104
  • Мнения: 4 393
Мале момичета, направо ужасТ ... не мога да си видя нито детето, нито мъжа  #Cussing out
Повече никога, никога, никога няма да се женя...хиляда хиляди простотии.Утре поне отивам сама на ноктопластика, без хора, без шум, без въпроси и претенции и вечерта на фризьор да ми сложат ролките /с тях ще спя/, та така...много мина малко остана, слава Богу  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт