Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 209
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, препоръчайте ми шампоан и маска на Керастас.
Косата ми е нормална, боядисвам я с Кастинг, тъмна, без проблеми в скалпа. Тънък и фин косъм. Трябва ми нещо за повече подхранване, блясък, хидратиране и против заплитане и накъсване.
Има ли нещо подходящо за мен на Керастас?
Вивиан, аз съм точно като с твоята коса  Peace Много добре ми действа тази серия Аз ползвам 1-цата, тя е за по-тънка коса и към нея е маската в кутийката, а към 2-ката е тубичката. Но съм много доволна-косата ми става изключително подредена, хидратирана, с блясък.... страхотна  Crazy

А дали има и поне малък антизаплитащ ефект ... Че това ми е голям проблем, както и накъсването. Не ми цъфти въобще, обаче накъсването много ме дразни  Sad

# 31
  • Мнения: 289
Момичета и аз имам едно въпросче към тези, които ползват термичния цимент. На упътването пише, че ефектът му продължава до 5 измивания с шампоан, та се чудя вие колко често го използвате - след всяко измиване или по-рядко? Благодаря много  Hug

Аз си слагам след всяко измиване  Peace

# 32
  • Мнения: 23
Момичета, препоръчайте ми шампоан и маска на Керастас.
Косата ми е нормална, боядисвам я с Кастинг, тъмна, без проблеми в скалпа. Тънък и фин косъм. Трябва ми нещо за повече подхранване, блясък, хидратиране и против заплитане и накъсване.
Има ли нещо подходящо за мен на Керастас?
Вивиан, аз съм точно като с твоята коса  Peace Много добре ми действа тази серия Аз ползвам 1-цата, тя е за по-тънка коса и към нея е маската в кутийката, а към 2-ката е тубичката. Но съм много доволна-косата ми става изключително подредена, хидратирана, с блясък.... страхотна  Crazy

А дали има и поне малък антизаплитащ ефект ... Че това ми е голям проблем, както и накъсването. Не ми цъфти въобще, обаче накъсването много ме дразни  Sad
Определено  Peace Просто косата става много мека и приятна на допир и както вече казах изключително подредена, което включва и антизаплитащия ефект  Wink Пробвай, сигурна съм, че ще останеш доволна  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
mishishita , благодаря   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 956
Пробваха ампулите с маслото от водорасли на Колистар тази сутрин. Ами не съм възхитена. Слабо е. Хидратира, да, дава блясък и мекота, да, не сляга обема, да, не е мазно и нев утежнява, да. Обче трудно се сресвам, а пише да се разреши като се сложи на косата и тогава да се отмие. А и след това, изсушената коса е разпиляна и бурна...

# 35
  • Мнения: 3 267
След Bain Satin 2 съм се насочила към Oleo Relax, но се притеснявам дали няма да ми е много силна серията и да утежнява. Косата ми е гъста и има обем, но е с тънък косъм. Малко съм я поизсушила със сешоара, но тя по природа май е леко суха. С Bain Satin ми беше добре, както и с Reflection. Може ли момичета, които са ползвали Oleo Relax да кажат мнение?  Blush Чудя се също и за Intense Repair. Някой дали може да направи сравнение?

И последно да ви попитам - момичетата с дълги коси - за колко време ви стига една маска на Kerastase? При мен само за месец колкото и да се опитвам да съм по-икономична, защото продуктите са скъпи. Иначе шампоаните ги ползвам по-дълго, те наистина са икономични.

# 36
  • Мнения: 11
Аз съм с Oleo Relax от месец и половина.Но и на мен ми идва тежка.Използвам я защото бях на кичури и сменях цвета на косата и много я усещах суха.В началото ми беше добре,но след като се потъмних и спрях да я третирам явно се пооправи и сега след като се измия стои една хвърчаща и лепкава.Може би вече трябва да си взема само за боядисани коси.Преди това използвах Masquintense но така както описваш косата си и тя ще ти дойде силна.Ако не ти е силно третирана си взими новата за боядисани коси

# 37
  • Мнения: 3 267
Новата серия за боядисана коса не ми хареса колкото Reflection изобщо, май ще си взема пак Reflection, с нея косата ми придобива невероятен блясък, имаше нужда от малко подхранване, но с Bain Satin определено се възстанови  Heart Eyes И най-вече, защото и дадох почивка от сешоара.

# 38
  • Мнения: 11
Аз имам още малко от Oleo Relax-а,и така както чета отзивите за Reflection се чудя дали да чакам да я свърша или направо да поръчам Reflection.Но мислех пак малко поне с един тон да се изветля за лятото и незнам да ли ще е подходящ този продукт. Thinking

# 39
  • Мнения: 3 267
teddy, Reflection омекотява и хидратира много добре, но е според мен е за коса, която няма някакъв проблем. Ако мислиш, че с боята ще си поизсушиш малко косата, може да опиташ с Bain Satin 2, подхранва и също дава чудесен блясък, в същото време не е чак толкова силна, тя е за средно суха коса.

# 40
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте момичета. И аз имам нужда от съвет. След раждането косата ми е ужасна - капеше, цъфтеше, изтощена. С косопада се справих горе долу, но сега в краищата е суха и се заплита, без маска или балсам не мога да се среша. В корените се омазнява много бързо и скалпа се лющи, може би е пърхут. Иначе не е боядисвана, светло кестенява, права и с тънък косъм. Бихте ли ми препоръчали някоя серия и от къде да си я закупя?
Предварително благодаря.

# 41
  • Мнения: 595
Пристигнала ми е поръчката от Lookfantastik. На 10.04 са ми донесли известие, но чак днес си проверих пощата. При мен са вече шампоанът от циментовата серия резистанс, рекунструктора от същата серия и термичния цимент. Като бонус имам парфюм за стая на керастаз. Поръчах си и термозащитен спрей на Матрикс - слийк луук, дано да е добър, не е спрей под налягане, а с обикновена помпичка. Чакам с нетърпение утре, за да изпробвам серията!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 956
Момичета, моля ви да ми препоръчате слънцезащитни продукти за коса. Небоядисвана, нормална, към леко суха по дължините, тънък косъм, права. Търся продукти , които да нямата мокър ефект и косата да си е в нормален вид, когато си ги сложа. Шампоани, маски, спрейове...

# 43
  • Мнения: 2
Моля за отзви за следните продукти:

Воал за блясък Crystal gloss 100 мл.


Абсолют рипер - ампула за изтощена коса 10 мл.



Концентрат за дълбоко възстановяване renew C



Ампула Лумино Контраст за изрусена на кичури коса 10 мл


Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 22:29 от Aneliqqq

# 44
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ще го спирам тоя Керастаз. Косата започва да изглежда все по-зле. Тия силикони в него, както каза CI, май наистина започват да "изяждат" косъма. Косата ми става все по-тънка и ужасна.

Общи условия

Активация на акаунт