Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 211
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 158
За косопад си вземете по-добре шампоан Прегаин има го в аптеката и е 8лв, в комбинация с лосиона себорал форте за 2лв, само шампоан няма ефект Simple Smile трябват и таблетки и нещо, което след измиване остава в косата.

За Прегаин знам в момента ползвам Ниоксин  Tired преди слагах маска от чиста чемерика и сякаш малко се пооправи косицата ми.Добре а Керастаз от тази серия срещу косопад някой ползвал ли е?Нека даде отзиви

Хайде мили дами

# 766
  • Мнения: 4 435
Добре де, спокойно. Ако има някой който я е ползвал ще ти пише. Не е нужно да питаш през час за едно и също нещо.

# 767
  • София
  • Мнения: 158
Добре де, спокойно. Ако има някой който я е ползвал ще ти пише. Не е нужно да питаш през час за едно и също нещо.

Защо пиша си е моя работа,а теб явно не са те научили  на любезност newsm25

# 768
  • Мнения: 3 695
Добре де, спокойно. Ако има някой който я е ползвал ще ти пише. Не е нужно да питаш през час за едно и също нещо.

Защо пиша си е моя работа,а теб явно не са те научили  на любезност newsm25
опааа  Mr. Green има правила във форума и е желателно да ги спазваш

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 20:38 от неземната*

# 769
  • Мнения: 4 435
Повярвай ми, постът ми е достатъчно любезен.  WinkЗащо пишеш, не съм те питала, нали така? Ако ти смяташ, че питайки постоянно едно и също през час, ще получиш по-бърз отговор, си в грешка. На всички ни излиза темата в последните публикации, щом не ти отговарят, значи може да нямат отзиви хората от тази серия. Бъди по-търпелива.

# 770
  • София
  • Мнения: 158
Повярвай ми, постът ми е достатъчно любезен.  WinkЗащо пишеш, не съм те питала, нали така? Ако ти смяташ, че питайки постоянно едно и също през час, ще получиш по-бърз отговор, си в грешка. На всички ни излиза темата в последните публикации, щом не ти отговарят, значи може да нямат отзиви хората от тази серия. Бъди по-търпелива.

Аз ли съм в грешка ти ли   ideauu   Mr. Green както и да е няма смисъл от OFF

# 771
  • Мнения: X
Момичета, знаете ли какво става в "Златна рибка"? Някои от шампоаните, които редовно поръчвам, изобщо ги няма. Например Витамино колор и Волюм експанд супер обем.
Обаче ги има тук http://hair2007.bg/index.php?manufacturers_id=32 , за съжаление няма всичко.

# 772
# 773
  • Мнения: 6 619
julveni има нова тема пиши в  нея.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465050.0

# 774
  • Мнения: 0
Tatianna мерси за отговора , аз си го поръчах снощи в 01ч. ,че ме заглозка и не издържах да видя отзивите

Lepidopteria, стига да ти пристигне оригинален продукт, защото аз лично съм настроена негативно към пазаруването от сайтове, ще останеш доволна.

Момичета, някой да е ползвал/ чувал марката JOICO ? Американска, по-висок клас от Paul Mitchell била... донесоха ми един шампоан, който се оказа разкошен, но май все още ги няма в България, за да си закупя и нещо друго. Събирам отзиви/ мнения/ инфо Simple Smile


Ползвала съм JOICO, докато живях  в Белгия, бях си взела шампоан, балсам и един продукт за обем в корена- ПЪЛЕН УЖАС!!! Косата ми започна са се омазнява за ден- два, а от онова за обема в корена скалпа ми започна да се лющи! Confused   Още ме е яд че се подведох така наивно и се набутах с толкова пари, защото те са малко по- скъпи от PAUL MITCHELL, но в никакав случай не съм съгласна ,че са по- висок клас! PAUL MITCHELL определено много по- добре ми понася от JOICO! Това е мое мнение, основало се на горчивия ми опит, но все пак хората са различни и на всеки му действа по различен начин. За жалост аз, с моя чувствителен скалп и слаба коса просто не случих в експеримента си с JOICO! Tired

# 775
  • при него
  • Мнения: 1 230
Tatianna мерси за отговора , аз си го поръчах снощи в 01ч. ,че ме заглозка и не издържах да видя отзивите

Lepidopteria, стига да ти пристигне оригинален продукт, защото аз лично съм настроена негативно към пазаруването от сайтове, ще останеш доволна.

Момичета, някой да е ползвал/ чувал марката JOICO ? Американска, по-висок клас от Paul Mitchell била... донесоха ми един шампоан, който се оказа разкошен, но май все още ги няма в България, за да си закупя и нещо друго. Събирам отзиви/ мнения/ инфо Simple Smile


Ползвала съм JOICO, докато...
Julveni, много жалко! Съчувствам ти! Вероятно не си уцелила правилните продукти. Желая ти успех занапред и благодаря за мнението  Hug

Общи условия

Активация на акаунт