Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 242
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
За мазна коса

# 736
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Iliana__, много ме интересува шампоана за чувствителен скалп...можеш ли да кажеш как точно се казва, че от картинката не вижда много много...на Шварцкопф е нали  Crazy

# 737
  • София
  • Мнения: 984
Tatianna мерси за отговора , аз си го поръчах снощи в 01ч. ,че ме заглозка и не издържах да видя отзивите

# 738
  • Мнения: 6 630
Iliana__, много ме интересува шампоана за чувствителен скалп...можеш ли да кажеш как точно се казва, че от картинката не вижда много много...на Шварцкопф е нали  Crazy
Ето го http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-SEAH-HAIRSP … hampoo-200ml.html

# 739
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Благодаря...а иначе си доволна казваш...много ме сърби главата и мен напоследък и се чудя какво да си взема... ooooh!

# 740
  • при него
  • Мнения: 1 239
Tatianna мерси за отговора , аз си го поръчах снощи в 01ч. ,че ме заглозка и не издържах да видя отзивите

Lepidopteria, стига да ти пристигне оригинален продукт, защото аз лично съм настроена негативно към пазаруването от сайтове, ще останеш доволна.

Момичета, някой да е ползвал/ чувал марката JOICO ? Американска, по-висок клас от Paul Mitchell била... донесоха ми един шампоан, който се оказа разкошен, но май все още ги няма в България, за да си закупя и нещо друго. Събирам отзиви/ мнения/ инфо Simple Smile

# 741
  • Мнения: 434
Tatianna мерси за отговора , аз си го поръчах снощи в 01ч. ,че ме заглозка и не издържах да видя отзивите

Lepidopteria, стига да ти пристигне оригинален продукт, защото аз лично съм настроена негативно към пазаруването от сайтове, ще останеш доволна.

Момичета, някой да е ползвал/ чувал марката JOICO ? Американска, по-висок клас от Paul Mitchell била... донесоха ми един шампоан, който се оказа разкошен, но май все още ги няма в България, за да си закупя и нещо друго. Събирам отзиви/ мнения/ инфо Simple Smile

За тази марка (JOICO) чета много добри отзиви из нет-а.  Peace
И аз мисля да пробвам някой от техните продукти и по-точно този шампоан http://www.lookfantastic.com/hair/joico/color-endure/joico-color … hampoo-300ml.html
Това е като за начало.  Mr. Green

# 742
  • София
  • Мнения: 984
Tatianna http://www.strawberrynet.com/haircare/paul-mitchell/ от тук го взимам и друга козметика съм взимала и съм доволна

# 743
  • София
  • Мнения: 275
Момичета знам, че тук не му е мястото, но продавам този същият Крем за изправяне с преса Hot Style Ironfinish. Ползван е няма и 3 пъти, купуван е от Златна рибка, годността му е до 2011 г.
Който иска повече подробности да ми пише на ЛС.

# 744
  • при него
  • Мнения: 1 239
Tatianna http://www.strawberrynet.com/haircare/paul-mitchell/ от тук го взимам и друга козметика съм взимала и съм доволна

Аз по-напред в темата бях писала надълго и нашироко какви са ми мотивите, за да се въздържам да купувам козметика по този начин. Но това си е мое лично мнение, с което не бих искала да обременявам никого. Лично аз пазарувам или от фризьорски салон/ магазин/аптека или от офиса на вносителя. Така хем мога да пипна и да помириша, хем мога да обменя мнение с продавач-консултантите/ фризьорите/ фармацевтите. Макар много от тях да не знаят какво точно продават и защо, има и такива, които са доста начетени и си заслужава да ги послуша човек.
Ще се радвам да споделиш отзиви за шампоана, когато го получиш Simple Smile

# 745
  • Мнения: 6 630

Благодаря...а иначе си доволна казваш...много ме сърби главата и мен напоследък и се чудя какво да си взема... ooooh!
Доволна съм .

# 746
  • Мнения: 1 063
Jorjeta, защо не опиташ лечебния шампоан на Kerastase Biotic? Той е точно за чувствителен, проблемен скалп. Съдържа биофлорин, заздравява косата.
Резултата бих определила като задоволителен.
Аз имам проблем с водата в София. Confused На други места не ми се получава това раздразнение на кожата...

# 747
  • Мнения: 1 645
мими23 страхотно описваш  Peace
Аз днес се сдобих най-сетне с пълна серия за чувствителен скалп този шампоан , серума маската и балсама дано да имат ефект.


Още след първото ползване сърбежа изчезна .

Супер Peace

# 748
  • Мнения: 1 645
Мими 23 за кой продукт   за растеж на косата   става въпрос,защото искам и аз да си го взема това ще ми е последната надежда да ми се оправи косата Cryможе ли линк Peace

Мими 23 и аз се интерисувам от този продукт за растежа на косата . Ако може снимка, или наименованието му.



Второто е серум,само дето моя е в спрей форма,не в туба...не можах да намеря снимка Peace

# 749
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Jorjeta, защо не опиташ лечебния шампоан на Kerastase Biotic? Той е точно за чувствителен, проблемен скалп. Съдържа биофлорин, заздравява косата.
Резултата бих определила като задоволителен.
Аз имам проблем с водата в София. Confused На други места не ми се получава това раздразнение на кожата...

Определено ще пробвам...склонна съм да пробвам много неща, защото напоследък сърбежа се засили и е безкрайно неприятно Tired ... тези дни ще го поръчам обезателно...и това на Шварцкопф...  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт