Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 278
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • София
  • Мнения: 158
Мими 23 за кой продукт   за растеж на косата   става въпрос,защото искам и аз да си го взема това ще ми е последната надежда да ми се оправи косата Cryможе ли линк Peace

# 723
  • Мнения: 284
Препоръчайте ми някой хубав подхранващ шампоан за ежедневна употреба, мия си косичката всеки ден. Сега използвак Керастас Рефлекшън 1, но почти ми свършва и се чудя с какво да го сменя. Преди това ползвах Витамино колор и Интенз рипеър  Hug

# 724
  • Мнения: 1 354
Момичета,избягвайте да си купувате козметика от е-бей  Sick Има много ментета и никаква гаранция,ето сайтче,от което имам достатъчно изпробвани неща и са на хубави цени,както и БД  Peace

http://www.feelunique.com/hair-care.html

ПП: Терм.мляко на Керастез няма никава фиксация,дават го,че дава блясък,но за мен не е нищо особено  Peace

# 725
# 726
  • София
  • Мнения: 986
5 лв , освен ако не са я дигнали тези дни

някакви отзиви : http://www.strawberrynet.com/haircare/paul-mitchell/color-protec … tle/98530/#DETAIL

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 15:46 от lepidopteria

# 727
  • Мнения: 14 507
Момичета,избягвайте да си купувате козметика от е-бей  Sick Има много ментета и никаква гаранция,ето сайтче,от което имам достатъчно изпробвани неща и са на хубави цени,както и БД  Peace

http://www.feelunique.com/hair-care.html

ПП: Терм.мляко на Керастез няма никава фиксация,дават го,че дава блясък,но за мен не е нищо особено  Peace

не знам кое от термичните млека имаш предвид, но аз съм много доволна от розовата серия, ще пробвам сега и от оранжевата Peace

# 728
  • Мнения: 0
Посоветваите  ме или препоръчайте ми  нещо за мърсна коса и съхи вървове Sad

# 729
  • Мнения: 1 416
Посоветваите  ме или препоръчайте ми  нещо за мърсна коса и съхи вървове Sad
Каква е тази "мърсна" коса Shocked Да не би да става въпрос за мръсна? Thinking Ми освен да я измиеш не виждам друго решение Laughing

# 730
  • Мнения: 3 695
Посоветваите  ме или препоръчайте ми  нещо за мърсна коса и съхи вървове Sad
Каква е тази "мърсна" коса Shocked Да не би да става въпрос за мръсна? Thinking Ми освен да я измиеш не виждам друго решение Laughing
Joy
със сигурност е написала мръсна  Shocked за мазна не се връзват буквите  ooooh!

# 731
  • Мнения: 6 642
мими23 страхотно описваш  Peace
Аз днес се сдобих най-сетне с пълна серия за чувствителен скалп този шампоан , серума маската и балсама дано да имат ефект.


Още след първото ползване сърбежа изчезна .

# 732
  • при него
  • Мнения: 1 260
newsm10 много добър шампоан - приятен аромат, хубава гъста пяна, измива добре без да  изсушава прекалено скалпа, има масло от слънчоглед за слънчева защита, косата става мекичка и приятна на пипане и не е агресивен за да отмива цвета и блясъка на боята

# 733
# 734
  • Мнения: 522
Мими 23 за кой продукт   за растеж на косата   става въпрос,защото искам и аз да си го взема това ще ми е последната надежда да ми се оправи косата Cryможе ли линк Peace

Мими 23 и аз се интерисувам от този продукт за растежа на косата . Ако може снимка, или наименованието му.

Общи условия

Активация на акаунт