ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 14

  • 23 962
  • 438
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 539
Еми... аре не се ядосвайте. Ако знаете колко серийки на "Как се запознах с майка ви" имам да си тегля... добре ще ми дойдат такива паузи.  Laughing
Лека!   bouquet

# 391
  • Мнения: 1 149
Вече ми омръзна и ще взема да напсувам много яко! Майка им да еба на тъпите Брадъри !!!!!!  tantrum tantrum То бива бива простотия ама тия тъпанари прекаляват !! Ще им еба майката вече.... тотално ще изкрейзя ! Ебаси безочието #2gunfire #2gunfire  Извизявам се,ама...! bad-words:
smile3532......направо  ме разби,дано тези от НОВА да четат Mr. Green

# 392
  • София
  • Мнения: 71
Писна ми от Нова, как всички могат да си спазват програмите, а само те не?!  Всяка година съм гледала брадърите, имало е закъснения, но чак такова нещо като сега - никога!! Тъпотия... Sick Sick Sick

Колко седмици им остава до края на Випа? Tired

ПП. Отивам да агитирам още хора да се включат в петицията. Mr. Green

# 393
  • Мнения: 12
Вече ми омръзна и ще взема да напсувам много яко! Майка им да еба на тъпите Брадъри !!!!!!  tantrum tantrum То бива бива простотия ама тия тъпанари прекаляват !! Ще им еба майката вече.... тотално ще изкрейзя ! Ебаси безочието #2gunfire #2gunfire  Извизявам се,ама...! bad-words:
smile3532......направо  ме разби,дано тези от НОВА да четат Mr. Green
Ей Вие от Нова,ако четете искам да ви кажа - FUCK OFF  Grinning 

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 22:52 от pavlina1

# 394
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
а да са правили реклама на филма тази вечер?
Мда- днес следобед даваха реклама на серията за тази вечер..

# 395
  • Мнения: 428
Това си е..
И да пишем и да не пишем....Все е тази..
Поне вече си знаем...Петък
Понеделник ,Сряда и Четвъртък има Лайф...
Вторник и Петък ще гледаме филм...

# 396
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

тъпотията и простотията? Мнеееее...  Naughty Безкрайни са кат' Вселената  Close

Ей, не знам вече до кого да се обърнем. Щерката всеки ден, след школото ме пита, дали съм се свързала с НОВА ТВ да се оплача, че няма серия?
Пълни нещастници  #2gunfire

# 397
  • София
  • Мнения: 625
Това си е..
И да пишем и да не пишем....Все е тази..
Поне вече си знаем...Петък
Понеделник ,Сряда и Четвъртък има Лайф...
Вторник и Петък ще гледаме филм...


Т.е средноаритметично, като извадим рекламите 40 минути седмично!!! Rolling Eyes
Голямо чакане му удряме, като за 40 минути! Thinking

# 398
  • Мнения: 0
Това си е..
И да пишем и да не пишем....Все е тази..
Поне вече си знаем...Петък
Понеделник ,Сряда и Четвъртък има Лайф...
Вторник и Петък ще гледаме филм...


А това е от форума на биг брадър!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

цитирам

Цитат
За некоректното, унижително, пренебрежително отношение на НОВА и ВИП брадър, към зрителите и феновете на сериала "Забранена Любов".

Нека се подпишем в подписката срещу подигравката, да бъдем лъгани. Протв безпринципното и нелогично сприане на сериала за сметка на всички други псведо каузи и продукции.
Против това, че всяка вечер сме заблуждавани и манипулирани, да висим и да чакаме сериала.

Чувстаме се обидени от отношението на телевизията. В програмата им ясно е написано - "Забранена Любов" от 22.00!!!!!!!! ТОВА Е ЛЪЖА.

Нека всеки на който му е писнало да му се присмиват в лицето и да му се подиграват се подпише в подписката и да им я изпратим. Нека от НОВА видят, че иам хора на които им пука!!!!!

http://www.bgpetition.com/podigravkata-na-nova/view.html

А който иска може да пуска имейли и на шефовете в нова - а те са:

programa@ntv.bg, eftimova@ntv.bg, lachezar.dimitrov@ntv.bg, ekirilova@ntv.bg, film-program@ntv.bg, pr@ntv.bg

Пишете на вашите приятели и познати да се присъединат.

Нека в България се научат, че ни е писнало да бъдем лъгани и унижавани.

А някой може ли да им намери телефоните на тия????????????

Това е свръх подигравка и не знам вече как да го нарека!!!!

# 399
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не пускам Нова , за да не им вдигам рейтинга  Wink
Само чакам да видя как темичката излиза на първо място и ми се изяснява,че епизод няма.  Sunglasses

# 400
  • Варна
  • Мнения: 311
За пореден път  се ос...ха с техните "випове"!Как пък един път не можаха да си оправят програмата? #Cussing out

# 401
  • Варна
  • Мнения: 2 097
А някой може ли да им намери телефоните на тия????????????
Тел. Централа на Нова телевизия– 02 805 0000. Само това намерих.  Peace

# 402
  • Мнения: 0
За пореден път  се ос...ха с техните "випове"!Как пък един път не можаха да си оправят програмата? #Cussing out

Абе, това не може да не става с ясното сългасие на НОВА, а още повече ми се струва, че го знаят предварително в кой ден и колко!!!

# 403
  • София
  • Мнения: 1 891
Подписах петицията с този коментар

Не ви чувствам , ако трябваше да излъчвате Мюзик Айдъл и след вас е Краси Минев с Шампионската лига !  Mr. Green

# 404
  • София
  • Мнения: 625
Ники Кънчев: Забранената ни любов пак ще ни прости! Но не искам Рачков да страда!

Общи условия

Активация на акаунт