Колички за близнаци - 3

  • 82 069
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 844
Базинетът е точно кошът за новородено или зимния кош, както му викат тук.

Количките, които си харесала стават за новородени и няма нужда от кошове. Дори и да не лягат напълно  (някой от моделите на бейби джогър май не лягаше) бебето лежи на облегалката и не е проблем, защото я няма чупката в кръста, а все едно си повдигнала дюшека на 30 градуса. Eто виж как става

Евентуално ако при вас зимата е много студена можеш да вземеш портбебета, все пак ще са новородени.
А малки гуми викаме обикновенно на тези на летните колички, те освен че са малки, обикновенно са и двойни, най-много до 15 см са.  Peace

# 31
  • Мнения: 4 473
Вчера най-после ходих да видя на живо Phil & Teds. На прима виста останах доволна от това, което видях и в комплект с подробната характеристика, която получих благодарение на tanini  bouquet - тази количка за момента ми е фаворит. Що се отнася до другата, която гледам - TFK, консултантката в магазина се изказа доста кофти за нея, отзивите не били никак добри. Thinking За сметка на това пък, изсипа огромни комплименти за Пег Перего-то, което аз изобщо не харесвам заради типа `влакче`. Tired
Както и да го мисля, цената при всички случаи ще е над 1400лв Money, който и вариант да избера. Остава ми да разчитам да има моделите в наличност към момента, в който ми потрябват, т.е. след раждането - предварително се отказах да купувам.

# 32
  • Мнения: 4 734
 И аз да се похваля, че вече сме капарирали в Премаман същата като на Зайко http://www.premaman.com/wapr/img/ml/dbImage/detail/29061.jpg. Поръчахме и портбебета към нея.

# 33
  • Мнения: 359
strelche,  a какви бяха агрументите на продавача срещу ТФК?
Ние си поръчахме новия модел на ТФК от австрия, защото родните търговци ни мотаха повече от месец и явно ги мързеше да поръчат количката. Е, като не ни искат парите, ние ги дадохме на друг

# 34
  • London
  • Мнения: 612
Стрелче, кой модел на Фил и Тед си избрала? Ако е тип влакче ти препоръчвам да отидеш в магазина и да се пробваш да я качиш на високо стъпало. Преди месец пред мен в автобуса се качваше една мама с такава количка и 2 бебета в нея. Какъв зор видя - без 2ри човек не става. Аз тогава се отказах от тях. Дръжката беше зад първата седалка и тя като набира за да вдигне предни гуми, гърба на задна седалка лягаше на земята и не става.

# 35
  • Мнения: 4 473
И аз да се похваля, че вече сме капарирали в Премаман същата като на Зайко http://www.premaman.com/wapr/img/ml/dbImage/detail/29061.jpg. Поръчахме и портбебета към нея.

Добре де, не ми се смейте  Embarassed, но нещо не се справям с този сайт - искам да разгледам продуктите, които предлагат, а не виждам къде. Crazy Някой да обясни, моля, на неандерталеца.  WhistlingИначе, доколкото си спомням съм чела, че имат магазин някъде зад Булбанк, на бул. Тодор Александров, но и това не е сигурно. Mr. Green

Касиди, сподели на колко ти стъпва всичко и какво включва. Hug

Венче, не била здрава конструкцията, скърцала, неособено маневрена и в този дух. Rolling Eyes Малко се съмнявам за немски продукт да важат тези неща, но....  newsm78 Покажи кой модел си поръчала, ако може. Цена?

Бийн, от влакчетата бягам с 200. Naughty Избрала съм си този http://911.bg/a2/offers.asp?p=3880552&id=5168, но мъжът ми не хареса червеното - дразнело очите. Tired В единичният им вариант харесвам електриково-зеленото, но за близнаци няма такъв. Close

# 36
  • Мнения: 741
Вчера най-после ходих да видя на живо Phil & Teds. На прима виста останах доволна от това, което видях и в комплект с подробната характеристика, която получих благодарение на tanini  bouquet - тази количка за момента ми е фаворит.
Стрелче, за кой магазин става въпрос? Аз като идвам за прегледите до София, всеки път минавам през 2-3 магазина за колички, но до сега на живо съм видяла само Пег-перегото, Косато, АBC design и Чиполиното, а ми се иска да видя и TFK и P&Teds!

# 37
  • Мнения: 4 734
Стрелче и аз не успях да отворя сайта им в интернет. Отидох на място в магазина, където ми дадоха направо каталог. Майка ми уреждаше плащанията и мисля заедно с портбебетата количката излизаше малко над 800 лв.

# 38
  • Мнения: 4 473
Вчера най-после ходих да видя на живо Phil & Teds. На прима виста останах доволна от това, което видях и в комплект с подробната характеристика, която получих благодарение на tanini  bouquet - тази количка за момента ми е фаворит.
Стрелче, за кой магазин става въпрос? Аз като идвам за прегледите до София, всеки път минавам през 2-3 магазина за колички, но до сега на живо съм видяла само Пег-перегото, Косато, АBC design и Чиполиното, а ми се иска да видя и TFK и P&Teds!

От сайта, от който съм дала и линк към количката ме изпратиха в магазин в Люлин 5. Доколкото разбрах, те са само склад - фирма вносител и зареждат магазини, без да имат свой. Специално заради мен изпратиха въпросната количка в магазин, най-близо до мен, да мога да я видя и веднага я връщат в склада. Действително, количката беше в кашон - на момента я сглобиха, за да я разгледам. Не гарантират, че ще имат наличност след месец - два примерно, но и аз не мисля да купувам предварително.

Стрелче и аз не успях да отворя сайта им в интернет. Отидох на място в магазина, където ми дадоха направо каталог. Майка ми уреждаше плащанията и мисля заедно с портбебетата количката излизаше малко над 800 лв.

Ще чакам да пишеш, като я получиш, в такъв случай. Wink

# 39
  • Мнения: 741
А Hauck-а за близнаци къде може да се види на живо. На мен в Премама ми казаха, че не я поддържат в наличност, става доставката с поръчка. Аз се притеснявам да не е много тясно мястото за всяко едно от бебетата. Като си помисля- ноември, декември- ще са облечени с космонавтчета, одеялца, дали няма да са като в калъп?!?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 844
Хаук съм я виждала в Хиполенда, можете да се обадите да питате дали я имат в момента.
Ето това е каталогът на Премаман, най-отдолу със стрелките се прелистват страниците, със zoom може да увеличавате, ако нещо ви хареса, количките са към средата
http://www.premaman.com/wapr/en/cat_paper.jsp

Единичният модел на Phil & Teds, който става като влакче е за породени деца, не става за близнаци. В началото бебето лежи на предната седалка, после може да се разменят, защото предната седалка издържа по-големи кг., задната няма напълно легнало положение. Аз също не харесвам Phil & Teds във варианта за породени, задното дете все едно е на земята, а и на влакчетата не съм голям фен.

Стрелче, това на линка е новият модел, ти него ли видя на живо?

# 41
  • Мнения: 4 473
tanini, мерси за обяснението.  bouquet
Да, този модел от снимката гледах - щом казваш, че е новият - значи е той.

# 42
  • Мнения: 359
Ето тази ТФК си поръчахме ние
http://www.buggy.de/english/twinnertw.php?farbe=cki

най-светлия цвят, с кошове за новородено и дъждобрани
цената е: 550 количката+ 250 кошовете+31 дъждобран+ 36 доставка
та ~850 евро излезнa всичко

не е евтина и възлагам големи надежди, пък каквото излезе. Аз държах на големи гуми, защото квартала ни е Sick

# 43
  • София
  • Мнения: 6 142
 [/quote]
Стрелче, за кой магазин става въпрос? Аз като идвам за прегледите до София, всеки път минавам през 2-3 магазина за колички, но до сега на живо съм видяла само Пег-перегото, Косато, АBC design и Чиполиното, а ми се иска да видя и TFK и P&Teds!
[/quote]
Phil&Teds можеш да видиш на живо в Комсед на ул."Тодор Каблешков"

# 44
  • Мнения: 3 988
Танини, много, много ти благодаря за отговора и подробните обяснения.   bouquet
Долу-горе се ориентирах, остава да избера един модел вече... Simple Smile

Бийн, от влакчетата бягам с 200. Naughty Избрала съм си този http://911.bg/a2/offers.asp?p=3880552&id=5168, но мъжът ми не хареса червеното - дразнело очите. Tired В единичният им вариант харесвам електриково-зеленото, но за близнаци няма такъв. Close

Стрелче, и на мен този модел ми харесва много, но варианта за близнаци е само в червено.  Sad Сега проверих отново на техния сайт и това е единственият цвят.
Мъжът ти го разбирам, точно този нюанс е адски дразнещ.

Общи условия

Активация на акаунт