Колички за близнаци - 3

  • 82 068
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Добро утро!

Искам само да Ви кажа, че съм възхитена от TFK-то! Получих я от австрийската фирма (която препоръчах и на venche) за 4дни, количката е много маневрена и със страхотна изработка  Hug. Просто съм влюбена в нея! Ние я взехме черна и я освежаваме като слагаме шарени играчки в кошчетата (но поне няма да си личи като я оцапаме Simple Smile ). Ще кача в най-скоро време и някоя снимка, но за който се интересува пиша още веднъж модела и пускам това клипче,което е доста информативно:

TFK Twinner Twist DUO


http://www.youtube.com/watch?v=P2ts43jHkA0

 Heart Eyes ние заминаваме пак на разходка  Laughing

# 46
  • Мнения: 315
Много е хубава TFK-то!Ако имах финансова възможност бих избрала нея.Точно това ми харесва.Но трябва да си харесам нещо до 500лв.Засега си мисля за Чиполино.Много не ми харесват,ама имайки впредвид парите.Освен, ако не видя нещо по-добро за тази сума. Simple Smile

# 47
  • до морето
  • Мнения: 494
milasara пишеш, че си видяла на живо количката на Косато. Какво ти е мнението, защото ние сме си харесали най-много тази количка?  При нас във Варна никой не работи с тази фирма и се чудя дали да рискуваме с нея. Другите ми варианти са АВС Design или Хаук от Премаман.
Въпросът ми е към всички, които са видели въпросния модел на косато.
Това е и самата количка
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2853

# 48
  • Мнения: 4 734
Душе, аз съм я виждала в розово по бургаските улици. Да ти кажа тесничка ми се видя, в смисъл за малки бебета ок обаче малко като понаедреят  Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 103
 Ние си взехме количката на Косато и засега сме доволни. Водещото при избора беше, че се сгъва като чадър, сравнително лека е и има напълно легнало положение (със съвсем лек наклон). Според мен съвсем не е толкова нестабилна колкото изглежда и има добра проходимост. Също така смятам, че е достатъчно широка, ще видим по-натам като попораснат децата дали ще си запазя мнението. Не разполага с някои от екстрите на по-големите и тежки колички, но си има всичко необходимо. Единствен недостатък засега забелязвам, че няма дръжки отпред да си държат децата ръцете, когато пораснат и започнат да се возят седнали, но не знам всъщност доколко са необходими и дали се използват по принцип.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 47
milasara пишеш, че си видяла на живо количката на Косато. Какво ти е мнението, защото ние сме си харесали най-много тази количка?  При нас във Варна никой не работи с тази фирма и се чудя дали да рискуваме с нея. Другите ми варианти са АВС Design или Хаук от Премаман.
Въпросът ми е към всички, които са видели въпросния модел на косато.
Това е и самата количка
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2853

Здравей dushka! Аз също съм се спряла на количката на Косато. Можеш да я видиш в Образцов дом.
На мен ми изглежда много добре, но ще съм благодарна ако и други настоящи и бъдещи мами споделят какво им е мнението за нея.

# 51
  • до морето
  • Мнения: 494
Благодаря за отговорите, разбира се, ще очаквам и още мнения.  Hug
Що се отнася до широчината на седалките тя е 29 см. толкова е и широчината на модела на тук обсъждания модел на ABC Design. 29 см са широки седалките и на някой от моделите на Макларън за по-големи деца, така че се надявамтова да не се окаже голяма проблем, но ако наистина я има в Образцов дом ще отидем да я видим наживо и ще решим.

# 52
  • Враца
  • Мнения: 166
Здравейте, аз също съм с количка на Cosatto. Много е лека и е маневрена. Според мен е достатъчно широка. Аз продавам своята, ако някои има интерес да погледне темата с обавите х2  Peace.

# 53
  • Мнения: 69
assya_g, аз търся подходяща количка за две неродени моми. Сега ще видя темичката ти! Simple Smile

Все още не можем да се спрем на подходяща количка, защото имаме малък асансьор, плюс това, че ми е малка колата... И се бяхме спрели на Aria Twin на Пег Перего, но ме притеснява само фактът, че не стават за новородени, освен ако не се преправят някакси...

# 54
  • Враца
  • Мнения: 166
Нашия асансьор също е малък и количката не влиза в него, живея на 3-тия етаж и процедирам по следния начин - първо свалям количката, като не я вдигам, а я карам с колелцата - дори и сгъната 3 от колелата могат да се ползват, долу във входа я разгъвам,после взимам децата едното в кенгуруто,  другото го гушкам с лявата ръка, с дясната заключвам и с асансьора слизам до количката.
Количката на Cosatto също има лек наклон, което според мен е плюс. Забелязала съм, че при повечето колички с пълно легнало положение, крачетата на децата са по-високо от главичката.

# 55
  • Мнения: 315
здравейте,
харесах си ето тази количка   http://www.kasidabg.com/hauck-roadster-duo-sl-circle-navy-hauck.html


но не мога да разбера дали има чувалчета,дали е комбинирана.Някой знае ли нещо?

# 56
  • Мнения: 4 473
Сега попаднах на нов за мен модел - http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-181_586-products_id-10749.html и естественото запитване къде мога да я видяя на живо. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 741
здравейте,
харесах си ето тази количка   http://www.kasidabg.com/hauck-roadster-duo-sl-circle-navy-hauck.html


но не мога да разбера дали има чувалчета,дали е комбинирана.Някой знае ли нещо?
Тази количка, както и посочената от Стрелче и на мен много ми харесаха. За X-Lander съм чувала добри отзиви от мами, но на живо не съм я виждала. Ще се радвам да се включат мама с личен опит!!! За мен е важно да е по- широка седалката за всяко от бебенцата, за да може зимата, когато са добре облечени да се чувстват комфортно.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 142
dushka,не съм виждала Косато на живо,това,което си прочела е цитат на slavina s.Аз съм се ориентирала към количка тип влакче именно,за да е по-широко на бебетата.Живот и здраве,ще родя през юли и до зимата те ще са пораснали и като им облека по-дебели дрехи няма да им е много комфортно в количка тип пейка.Има колички от този вид,които са с по-широки места,но тогава цялата количка е по-широка от 80см.,колкото са стандартните врати.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 15:00 от milasara

# 59
  • Мнения: 291
аз вече 1 година ползвам количка на косато много съм доволна .става и за зимата и за лятото  страхотна е .Лека и незаема много място ,лясно се пере и подържа
не е тясна мъниците са вече големички ,но пак се чувстват добре там .Подариха ни чиполино за село втора ръка е та аз се убих с нея
Ама за там става да не мъкна все моята за 1 ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт