Как тренирах-9

  • 20 590
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
Поци,наистина ли в 4,30 сутринта ве4е си приключил с велото? Кажи,да,че да се успокоя...аз пък ходех посред нощ да плувам,като ме ядоса мъжът ми и аз хлопвах вратата,и хайде на басейна...и само аз си плувах там сама..ама целият комплекс работи,едно спокойствие....супер. Скоро не ме е ядосвал,затова плувам по навреме..

# 31
  • Мнения: 125
Извинявам се предварително за спама, но да знаете хубава фитнес зала в центъра? По- конкретно ми трябва горе - голу между Ръковска - Графа - Московска - Цум. Някъде между това къре. Проблема ми е че там ми е работата , а искам да ходя сутрин към 8:00 часа сутрин. Там където живея фитнеса отваря в 9:00, та затова не става. Sorry още веднъж!

# 32
  • Мнения: 4
току що прикючих с 30мин. кардио  Whistling
и заредена с енергия за деня   bouquet

# 33
  • Мнения: 20
Извинявам се предварително за спама, но да знаете хубава фитнес зала в центъра? По- конкретно ми трябва горе - голу между Ръковска - Графа - Московска - Цум. Някъде между това къре. Проблема ми е че там ми е работата , а искам да ходя сутрин към 8:00 часа сутрин. Там където живея фитнеса отваря в 9:00, та затова не става. Sorry още веднъж!
Заповядай при мен! Залата в която ходя се намира на ул. Веслец 18. между Раковска и ЦУМ. Отваря в 7:00 и работи до 11ч. Simple Smile

Снощи :5 мин загрявка на пътеката и пълно разтягане на всички мускули и стави
 *крака: напади: 1 загряваща серия с 2х4кг-  20 повторения; 3 серии с 2х8,5 кг - 20 повторения; (Много обичам напади Grinning) Абдуктор машина - разтваряне с 35кг 4 серии по 35 повторения в суперсерия със затваряне с 25 кг 4сер.х35 повт.; прасец- повдигане на пръсти от изправено положение 3 серии х 20повт.; глутеус ритник - назад 3х20 и настрани 3х20
 *корем: 3х40 на "римско столче" ; 2 х 20 повдигане на краката от лег с наклон и 1 молитва със скрипеца 35 повторения с 55кг; за страничен - на хиперекстензията настарни 2х15 с 3кг.
 *хиперекстензии 2х15
 *кардио: 30мин пътека - 2мин. тичане / 1 минута бързо ходене. Можех и още но до мен имаше една дето тичаше и така миришеше.....на пот и парфюм Sad Не издържах и спрях!

# 34
  • Мнения: 2 035
Днес рамо, корем и кардио  Grinning

# 35
  • Мнения: 125
nin4eee благодаря за отговора. Ще го посетя днес след работа и може занапред да се засечем там!
P.S. Може ли на лични да ми кажеш как се казва и дали има интернет страница.

# 36
  • Мнения: 2 726
Вчера гръб и рамо,30 мин.кростренажор и 10 мин бързо ходене на пътеката.
Днес - почивка Simple Smile
Утре ще са крака.

# 37
  • Мнения: 4 678
Поци,наистина ли в 4,30 сутринта ве4е си приключил с велото? Кажи,да,че да се успокоя...аз пък ходех посред нощ да плувам,като ме ядоса мъжът ми и аз хлопвах вратата,и хайде на басейна...и само аз си плувах там сама..ама целият комплекс работи,едно спокойствие....супер. Скоро не ме е ядосвал,затова плувам по навреме..
..ДА Laughing..ама довечера към 18 ч..ще има второ Hug

# 38
  • Мнения: 97
Поци, това което чета за тренировките ти и това, което пише под името ти "...деформиран, но не пристрастен...", ако става въпрос за спорта е по-скоро "...не толкова деформиран, но ужасно пристрастен..". Шегувам се, всеки знае себе си.

# 39
  • Мнения: 97
nin4eee, съжалявам че това за което толкова се бях навила не стана, бях в София от 8 април, но на 12 ме върнаха спешно във Варна, че тази лудница там вообще не ми повлия добре. Макар че и натоварването, което ти пишеш че правиш едва ли щях да го издържа.

# 40
  • Мнения: 4 678
Поци, това което чета за тренировките ти и това, което пише под името ти "...деформиран, но не пристрастен...", ако става въпрос за спорта е по-скоро "...не толкова деформиран, но ужасно пристрастен..". Шегувам се, всеки знае себе си.
..аз се стремя към ..мускулна деформация Mr. Green

# 41
  • Мнения: 20
Корем + 50мин вело  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 4 678
Сега..трапец+корем+20 мин крос Peace...хайде и аз да сложа упражненията Laughing

....корем Peace
http://www.bb-team.org/exercise/1187/ ..само че аз го правя с лице към скрипеца Peace
http://www.bb-team.org/exercise/1192/
http://www.bb-team.org/exercise/1177/ ..ръцете са ми на гърдите..не отзад..за да пазя кръста Peace
http://www.bb-team.org/exercise/1561/ ...третата снимка Peace

..трапец Peace
http://www.bb-team.org/exercise/1201/
...и още 2 упражнения на смит машина Peace

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 20:26 от Поци

# 43
  • Мнения: 33
Запис и от мен в новата тема. В неделя си направих тренировката по програма и мускулната треска мина. Май клин-клин избива. Току-що се натъпках с хамбургери и пържени картофки, така че утре ще се постарая повече в залата.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 678
Запис и от мен в новата тема. В неделя си направих тренировката по програма и мускулната треска мина. Май клин-клин избива. Току-що се натъпках с хамбургери и пържени картофки, така че утре ще се постарая повече в залата.  Simple Smile
newsm77 newsm66 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Общи условия

Активация на акаунт