Как тренирах-9

  • 20 587
  • 438
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33
 Joy
Пък пропуснах шоколада за десерт. При мен количеството не е проблем, имам мегдан да качвам кг., но много вредни тези вкусотии... Laughing

# 46
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Кардио + Напади
Бягаща пътечка/Treadmill/
+ Кростренажор /Elliptical Cross-Trainer/+ Стълби /Summit Trainer/
Скука Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 4 678
Joy
Пък пропуснах шоколада за десерт. При мен количеството не е проблем, имам мегдан да качвам кг., но много вредни тези вкусотии... Laughing
..да...защото  храната влияе и на слабите хора..не е гаранция като си слаб,че си здрав..я кръвно,,,,я холестерол Wink

# 48
  • Мнения: 20
Оф, такъв глад ме мъчи от 3 дни насам, че трябва да увелича 3-но тренировките... Поции, дай съвет за нещо, което убива апетита  Mr. Green ама без синтетичните - нещо натурално искам  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 4 678
Оф, такъв глад ме мъчи от 3 дни насам, че трябва да увелича 3-но тренировките... Поции, дай съвет за нещо, което убива апетита  Mr. Green ама без синтетичните - нещо натурално искам  Mr. Green
..сега...в този момент...месо Peace..може и млечни..но да са качествени Peace
..ако са млечни само тях....заради казеина Peace

# 50
  • Мнения: 20
В този момент слава  Богу не мисля нищо да ям, като се има предвид промишленото количество храна, което погълнах през целия ден... свят ми се завива като се замисля  Embarassed ама по принцип питам, няма ли някоя храна, убиваща апетита като цяло ... уж протеините го намаляли...... дрън-дрън  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 678
В този момент слава  Богу не мисля нищо да ям, като се има предвид промишленото количество храна, което погълнах през целия ден... свят ми се завива като се замисля  Embarassed ама по принцип питам, няма ли някоя храна, убиваща апетита като цяло ... уж протеините го намаляли...... дрън-дрън  Mr. Green
...лошата/развалена храна ...по принцип..убива..и не само... апетита Mr. Green
..сега сериозно..хапни 2 моркова..и ще си сита Peace
..но не мога да разбера..защо трябва да си го убиваш..яж когато огладнееш Hug..стига да е нискокалорично Peace

# 52
  • Мнения: 20
Ох, ами хапвам ама - 3 яйца на омлет с извара (само 1 жълтък) + един домат + една краставица
след 1 час пак същото + малко риба + морков
преди това грейпфрут и крем-карамел
а преди 1 кофичка кисело мляко
на закуска 2 филии пълнозърнест хляб, парче кашкавал, пуешко филе (дооста), палачинка от овесени трици+яйце+извара


сякаш е малко множко за 1 ден, а  Embarassed Mr. Green

# 53
  • Мнения: 4 678
Ох, ами хапвам ама - 3 яйца на омлет с извара (само 1 жълтък) + един домат + една краставица
след 1 час пак същото + малко риба + морков
преди това грейпфрут и крем-карамел
а преди 1 кофичка кисело мляко
на закуска 2 филии пълнозърнест хляб, парче кашкавал, пуешко филе (дооста), палачинка от овесени трици+яйце+извара


сякаш е малко множко за 1 ден, а  Embarassed Mr. Green
..не е ..супер е Peace Hug
..храниш само мускула Peace
..след тренировка..може да вкараш някой въглехидрат..като банан....например Peace

# 54
  • Мнения: 20
Абе, издух се като балон, не може да смогне корема ми с всичкото ядене.. имаше и 1-2 чушки, но не помня къде бяха  Mr. Green
Иначе грейпфрута с 1 кафенце 1 час преди тренировка ги ударих умишлено Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 678
Абе, издух се като балон, не може да смогне корема ми с всичкото ядене.. имаше и 1-2 чушки, но не помня къде бяха  Mr. Green
Иначе грейпфрута с 1 кафенце 1 час преди тренировка ги ударих умишлено Simple Smile
..малко ти е шантава комбинацията..махни млякото Peace..и няма да се надуваш Peace

# 56
  • Мнения: 20
Ох, оспамихме темата... то днес цялото ядене беше супер шантаво ... добре че поне тренирах Simple Smile утре мисля да направя сутрешно кардио, та за това сега ще се ориентирам към леглото .. лека нощ  Hug Peace

# 57
  • Мнения: 4 678
Ох, оспамихме темата... то днес цялото ядене беше супер шантаво ... добре че поне тренирах Simple Smile утре мисля да направя сутрешно кардио, та за това сега ще се ориентирам към леглото .. лека нощ  Hug Peace
..лека Hug
...въпросите ти мисля,че са свързани със спорта..така че не е спам Wink
..защото храната е много ..по-важна от тренирането Peace

# 58
  • в моя свят
  • Мнения: 849
..след тренировка..може да вкараш някой въглехидрат..като банан....например Peace
  Обичам банани и не знам защо от както почнах да тренирам не съм яла.....мислех,че от тях се пълнее.....
Поци добре,че спомена,че може   Hug

# 59
  • Мнения: 4 678
..след тренировка..може да вкараш някой въглехидрат..като банан....например Peace
  Обичам банани и не знам защо от както почнах да тренирам не съм яла.....мислех,че от тях се пълнее.....
Поци добре,че спомена,че може   Hug


..абе аз много неща мога да спомена за храненето..ама е друга тема Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт