Как тренирах-9

  • 20 609
  • 438
  •   1
Отговори
# 60
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Ами пусни една такава тема,много ще е полезно..

# 61
  • Мнения: 4 678
Ами пусни една такава тема,много ще е полезно..

...аз съм пускал Mr. Green

# 62
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Каде..........май съм я пропуснала. ooooh!....линк Praynig

# 63
# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 33
Крака, корем, 25 мин. кардио, мокри тениска и анцунг. Изцедих се докрай, пък и се самонаказах заради боклуците, с които се натъпках снощи.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 035

Олеле, възникна у мен веднагически един въпрос - Сланината с кожичката ли да бъде или без, за да е диетата по ефективна smile3534

# 68
  • Мнения: 4
ръце, крака, 30мин. кардио  Peace

# 69
  • Мнения: 4 678
Днес и утре..почивам Laughing
Mea`culpa 
здравей Peace

# 70
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Днес:
LegTraining&Stretch - 55 мин. силова, ниско интензивна тренировка акцентираща в/у бедра, седалище и корем. Поддържащото оборудване в този клас беше Bodybar,  Resistance, Step Platform.

# 71
  • Мнения: 4
Днес и утре..почивам Laughing
Mea`culpa 
здравей Peace

Здравей, Поци, и всички останали  Hug
Днес се очертава хубав ден, преди да се захвана с боядисването на яйцата, планирам 40мин. кардио  bowuu

# 72
  • Мнения: 20
nin4eee, съжалявам че това за което толкова се бях навила не стана, бях в София от 8 април, но на 12 ме върнаха спешно във Варна, че тази лудница там вообще не ми повлия добре. Макар че и натоварването, което ти пишеш че правиш едва ли щях да го издържа.
Sad Точно мислех да те питам какво става....Нищо, ако пак идваш да кажеш! Няма да те мъча много Twisted Evil само малко!

Фитнеса в който тренирам се казва Флайс.То е верига фитнес зали. Не е нищо особенно, но ми е на удобно място и не е скъпо! Flutter
Снощи: загрявка 7 мин на колелото и
 * гръб: гребане с дъмбел 1 загравяща серия с 4кг - 20 повторения с всяка ръка и 3 серии с 10кг - 8 повторения(намалих тежестта защото се чувствам много мускулеста  ); придърпване на вертикален скрипец с широк хват пред гърди 3х9 с 30 кг , зад врат 3х9 със същата тежест и придърпване с тесен супиниран хват 2х9; хиперекстензии 2х15
 * рамо: повдигане на ръцете встрани с дъмбели 3х9 на ръка със 6кг.
 * корем: преси 3х40 на "римско столче" и повдигане на краката от хоризонтален лег с наклон и главата горе 2х20;
 * кардио: 30 мин. колело

# 73
  • Мнения: 97
NovaTema, това LegTraining&Stretch някъде го играете групово във Варна или си го изтеглила и се занимаваш сама у дома. Ще те помоля, ако е някъде групово пиши на лична коя зала и в какви часове. Благодаря.

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Фитнеса в който тренирам се казва Флайс.

Знам го този фитнес  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт