Как тренирах-9

  • 20 622
  • 438
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 035
Днес крака, корем и малко кардио.

# 76
  • Мнения: 2 726
Днес корем и изцеждащо 45 мниутно интервално кардио на пътеката Peace
Утре бицепс и трицепс + неизвестно колко кардио Simple Smile
И после 2 дена почивкаааа Party

# 77
  • Мнения: 20
Днес 40мин кардио до пълно изтощение  Mr. Green (и докато свърши Конституцията, че си я бях взела за четиво  Sunglasses )
После 10мин на гребен тренажор - 190 загребвания..
След тренировка - хладък почти студен душ - страшно ободряващо и забелязах, че се отразява невероятно стягащо на гърдите!  Embarassed Sunglasses

Сега почивкаа

# 78
  • Мнения: 4 678
Аз днес почивам..ама се наложи да ми бият инжекция с Лидокаин+Дипрофос в  лакътя..че имам старшни болки от няколко месеца..и тренировките ми станаха трудни Mr. Green
..дано има ефект Wink

# 79
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Днес включих и малко тежести в тренировката си.
Загряване 10 мин. (бягаща пътечка)
Upper body с малки Embarassed тежести...
Гърди: Incline Dumbbell Press и Pec Fly ;
Гръб: Набиране... с малко помощ Embarassed... Assisted Pull-Up Exercise Machine и Dumbbell rows;
Рамо: Dumbbell Lateral Raise;
Triceps Press (с тренажор),
Biceps Curl (с тренажор).
30 мин. кардио крос+вело Hug
...по празниците не знам как ще си организирам тренировките, и аз ще пътувам  newsm78

# 80
  • Мнения: 4 678
NovaTema ..браво Hug
колко дена в седмицата тренираш Peace

# 81
  • Мнения: 20
Поци, разбираш ли от добавки, че имам някои въпроси? По-специално питам за протеини и протеинови барове?

# 82
  • Мнения: 19
 Как тренирах-9  ли? - амиии..изядох една пица - днес почивка
  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 678
Поци, разбираш ли от добавки, че имам някои въпроси? По-специално питам за протеини и протеинови барове?
..дали разбирам Laughing..ами старая се Wink
Glimmen .. Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 20
Ee, аз да питам, да не се изложа нещо.
Та я сподели - удачно ли е да приемам протеин/протеинов бар, когато нямам възможност за качествено хапване? Например в университета - от 8 до 17, само с 15-минутни почивки, и само сладки работи или чипсове и т.н. Или те са специално разработени за качване на маса?  Rolling Eyes
Надявам се да не е глупав въпроса, но не разбирам от тези неща, а последните 2 месеца съм на вълна протеиново ядене  Laughing

# 85
  • Мнения: 4 678
Ee, аз да питам, да не се изложа нещо.
Та я сподели - удачно ли е да приемам протеин/протеинов бар, когато нямам възможност за качествено хапване? Например в университета - от 8 до 17, само с 15-минутни почивки, и само сладки работи или чипсове и т.н. Или те са специално разработени за качване на маса?  Rolling Eyes
Надявам се да не е глупав въпроса, но не разбирам от тези неща, а последните 2 месеца съм на вълна протеиново ядене  Laughing
...какъв е протеина Peace..баровете..по-добре след тренировка Peace

# 86
  • Мнения: 20
Ами, не съм се насочила към марка все още. Основната ми мисъл е изобщо тези добавки подходящи ли са жени или по подразбиране са направени за "качване" на маса?

# 87
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Поци, разбираш ли от добавки, че имам някои въпроси? По-специално питам за протеини и протеинови барове?
...пардон, chernokoska - набърках се в твоя въпрос, вече заспивам пред компа... интересно ми е и на мен обаче, мога ли да ги приемам в ниско въгл.ден

# 88
  • Мнения: 4 678
Ами, не съм се насочила към марка все още. Основната ми мисъл е изобщо тези добавки подходящи ли са жени или по подразбиране са направени за "качване" на маса?
..глупост Crossing Arms
..вземи си суроватъчен..супер е като за теб Peace
..ти бъркаш протеина с гейнърите Wink
..протеин в превод е белтък Peace
вместо да хапнеш 10 белтъка от яйца..вземаш 1 доза протеин..тва е ..а и излиза по-евтино Peace
..но за мен ..не замества храненето Peace

# 89
  • На брега
  • Мнения: 1 482
NovaTema ..браво Hug
колко дена в седмицата тренираш Peace
Благодаря Поци...просто имам да свалям килограми и гледам да съм в залата 4-6 път/седм., но не всяка тренировка ми е ефективна. 30 мин кардио преди работа си е чисто самозалъгване. Тъкмо си вляза в зоната на топене и трябва да си ходя. Ама аааайде, да не е без хич Hug

... та за протеиновия бар (сладък е!!!) в нв ден? Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт