Изневяра....

  • 10 184
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 524
renci вече е написала всичко, което щях да кажа ...

temida и Уентуърд до човек си е, като бях без дете, с две годишна връзка и на 21 мислех като Corus_S3, сега имам 30, имам и дете, и повече от 12 г. брак и пак мисля така  Peace

# 46
  • Мнения: 627
Уентуърд, не се ядосвай. Остави момчето да порасне... Laughing Laughing

Не се сърди, човече, харесвам те много, но не мисля, че изневярата е въпрос на мислене. Едва ли някой си казва - чакай да взема днес да изневеря...
По-скоро е въпрос на нещо друго, потребности например, знам ли...

# 47
  • Мнения: 10
Имаше доста снимки,доста жени,не е била само една. Прочетените писма изникват в ума ми и се повтарят отново и отново, сърцето ми се пръска отново и отново. Писах на въпросната, за да видя и двете страни на монетата. И според двамата нищо кой знае какво не се е случило и тя представете си нямало какво повече да ми обяснява smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511Искам да ме няма ,искам тях да ги няма, обичах този човек повече от всичко от всеки,а той.............. smile3518 smile3518 smile3518

# 48
  • Мнения: 627
Не е била само една...това е прекрасно!!! Означава, че наистина е задоволявал някакви физически потребности, не те е предал. Ако беше заформил паралелна връзка/паралелно семейство, това щеше да бъде сериозно....

Не страдай, миличка, и това ще мине....

# 49
  • Мнения: 504
Известно време ще е така, мислите ти ще са само там. Времето лекува всичко. Все пак от него имаш нещо безценно - детенцето. Надявам се, че след нашите постинги вече си се усмихнала поне малко. И макар светът ти да се е сгромолясал - не се случва само на теб. Дори и на мъжете им се случва понякога, представяш ли си  Hug
Бъди силна, наплачи се щом ти се плаче, не се разправяй с тези пикли, а се изправи пред него когато го видиш спокойна и овладяна Grinning Не го карай да те съжалява, сигурна съм, че имаш много вътрешна сила, мила!

Между другото - ако е било само виртуална изневяра, радвай се, че си го хванала на време Hug

# 50
  • Мнения: 10
Ужасно Ви благодаря за всичко, понеже когато човек е сам  има нужда да беде чут. Да бъде подкрепен и добре,че ги има тези места и тези "непознати" доброжелатели! Two Hearts

# 51
  • София
  • Мнения: 17 292
Не е била само една...това е прекрасно!!!

Ама разбира се, да пукнем шампанското, пъхал си го е в повече от една клявка, ура!

Гледам да не пиша по такива теми, че много се ядосвам на глупостите, които се пишат вътре, ама това ме предизвика.
По принцип нещата в този случай се развиват по следния начин: ти прощаваш, след много терзания и колебания. Той продължава, само че започва да се крие по-добре. Ти все пак в един момент разбираш и го изритваш.
Това е сценария, ако ще 20 страници да се изпишат, истината е тази.

# 52
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
6tastlivo_omujena
Гледай оптимистично напред, каквото има да се случва, ще се случи, опитай се да не се отдаваш само на отрицателни емоции, мисли за себе си.
Желая ти успех и дано в края на краищата нещата се подредят така, както ти ги искаш.  Simple Smile

# 53
  • Видин
  • Мнения: 685
Щастливо омъжена, трябва време. Болката отминава, започваш все по рядко да мислиш за това, НО никога няма да забравиш. Доверието няма да е същото, винаги ще си имаш едно на ум. Това което ти е казал, че е осъзнал какво е загубил наистина е хубаво. В темата която аз бях пуснала на същата тема ми написаха нещо което ще запомня. Има 2 вида мъже: Първите изневеряват, осъзнават грешката си и НИКОГА повече не повтарят. Вторите - изневеряват, направят ли го втори път ще има и трети, четвърти и т.н. Остани докато решиш какво да правиш, ако не можеш да простих и си тръгнеш то трябва да е завинаги. Аз в следствие на психическото напрежение направих спонтанен аборт и може би е било за добро, защото не искам второ дете докато не си върна поне малко доверието и не съм готова на тази стъпка. Желая ти успех и много сили

П.С. За пръв път пиша от профила, а не анонимно на тази тема и моля ако някой познат го види да не разпространява наляво и надясно случката.

# 54
  • Мнения: 140
6tastlivo_omujena, преживях го същото този месец- започна от едно ровене в Скайпа ми и се стигна до разговор с въпросната 21-годишна девойка, от която научих истината- нали се сещаш че той до последно отричаше и лъжеше, до като фактите не проговориха. Вярно- всичко е приключило, вярно- разкайва се и иска да простя, вярно че имаме 2 деца, но след 2 дни размисъл- на третия бях при адвокат и подадох молба за развод. Просто се познавам и знам, че никога иначе няма да намеря вътрешен мир и спокойствие, а това неминуемо ще се отрази на бъдещия ми живот с този човек и ще рефлектира върху децата.
Помисли си добре- не е нужно да бързаш, може да му дадеш шанс, може и при вас счупеното да не си личи толкова. Мисли най-вече за себе си и детето - успех, каквото и да решиш  Peace

# 55
  • Мнения: 627
Не е била само една...това е прекрасно!!!

Ама разбира се, да пукнем шампанското, пъхал си го е в повече от една клявка, ура!

Гледам да не пиша по такива теми, че много се ядосвам на глупостите, които се пишат вътре,


О, колко мило изказване... Вероятно щеше да е по-добре да се влюби в някоя хубавица, да мисли за нея, да и се оплаква, да я величае, а защо не и да си спретне още едно семейство....

# 56
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Ама разбира се, да пукнем шампанското, пъхал си го е в повече от една клявка, ура!

Гледам да не пиша по такива теми, че много се ядосвам на глупостите, които се пишат вътре, ама това ме предизвика.
По принцип нещата в този случай се развиват по следния начин: ти прощаваш, след много терзания и колебания. Той продължава, само че започва да се крие по-добре. Ти все пак в един момент разбираш и го изритваш.
Това е сценария, ако ще 20 страници да се изпишат, истината е тази.
Няма универсална истина, всеки случай е различен. Simple Smile
Това че повечето случаи са с такъв изход не е основание предварително да се приема за всеки следващ, че ще завърши по същия начин, хората са различни, отношенията са различни.

# 57
  • София
  • Мнения: 17 292
temida ,  ако се влюби по бих го разбрала, честно да ти кажа.
Ама да си го вее насам-натам ... това е характер, разбирания и начин на живот - тоест няма да се промени никога.
Ако на някой му харесва да живее така ... жив и здрав да е. Ама да ми обяснява колко е прекрасно  Sick Sick айде нЕма нужда  Naughty

Уентуърд , няма как да те убедя, няма и да опитвам, но съм емпирично много добре подкована Simple Smile

# 58
  • Мнения: 504
Само доказвате факта - различни хора, различни реакции.
За едни по- обидно е едното, за други - другото. Не е нужно да сте на едно мнение, момичета Peace

# 59
  • Мнения: 627
Мдааа, разни хора, разни идеали...
Аз бих предпочела, /ако имам възможност да избирам де... Laughing Laughing/ да отиде да се разтовари физически, и да се върне в къщи. Споделянето, грижовността и любовта да донесе при мен и децата, а не някъде другаде...
Щото след 10 години малко или много хората си поомръзват... Дето се вика, и кътните си зъби вече знаем...

Общи условия

Активация на акаунт