Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж -8 тема

  • 12 242
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 169
...Кога спиш бре човече? До късни доби си в нета и сега с кокошките пак  Laughing.

Че хваща ли ме сън преди този ден  newsm78 Margaritkeee  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

И никакви кокошки не съм срещал  Naughty Само едно магаре мина тъдява сутринта  Crazy

 Joy айде get to work, а аз  smile3524 отивам да помириша възглавницата  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 379
Здравейте душички....Много се радвам за новините и за Ифченцето , и за Зазолинка напълни ми се душата така да се каже.....Маргаритке ,цветенце днес имаш и моите палци ,но ни е тръгнало на добро ,така че вярвам и при теб ще има успешна процедура...Vanhorne да си седнеш на д-то ще чистиш ,но по по малко нека   от време на време и мръсничко да е за разнообразие и без това женските задължения нямат край ей!!!Гледам и други са забелязали ,че Регенцето го няма Cry ...до едно време ми пишеше  ЛС ,но сега и там я няма...на мен много ми липсва "здравейте ненагледни!"...дано всичко е ок с нея..... На всички страхотен ден ,а аз отивам за JSM (моят пи вода)  bouquet  bouquet  bouquet

# 257
  • Мнения: 419
Добро утро и от мен, сладунковци!  Heart Eyes
Много ме зарадвахте, хубавите новини преобладават! Зазолинче, Ифче, Фиорче и Нора  Hug  Hug  Hug  Hug
Ванхорне, наистина се пази, и чакаме прегледа с хубави новини!  Praynig
Маргаритка, и аз не разбрах точно какво ще правиш, но пък те подкрепям и чакам да се похвалиш.  Flowers Four Leaf Clover Ние също имаме намерение да се венчаем това лято  bishop
Регенце, мило, наистина липсваш на всички ни и да си призная малко се притеснявам, дано се похвалиш като се появиш, може и с бомбичка!  lovekiss
На всички хубав ден и слънчево настроение, въпреки лошото време!   bouquet
Захващам се за работа, че след почивно аз ли съм се отпуснала, тя ли се е натрупала?!? newsm78 ...ама не ми спори  #Crazy Sad

# 258
  • Мнения: 1 622
Здравейте,Слънца!
аууууууу, колко много хора ми стискат палци и мислят за мен днес (и не само днес)!!! Ванхорн, знаеш ли, съвсем спокойна съм. А иначе съм прекалено емоционална  newsm68 и пълно кукуригу, но както писа Норчето, и аз с годините май успях да се науча на търпение, а и на самодисциплина!
Процедурата е в 15 ч, така че сега ви давам "свободно" докато дойде заветният час! tooth
А сега смятам да изпия едно от предлаганите от вас кафенца (без захар, само с една глътка кондензирано мляко), придружено от цигарка. Какво да правиш - пуша по 5-6 на ден, защото ми харесва, а не от навик. Но пък и когато се ОЩАСТЛИВЯ ги спирам от самосебе си - драйфа ми  Sick се дори когато на открито някой пуши в близост до мен!
Хайде, целувки и прегръдки и да знаете, че настроението ми е слънчево заради вас, въпреки мрачното време в София!
 Flowers Bouquet

# 259
  • Мнения: 606
Добро утро,

И аз да се разпиша за днешния ден.

Да насоча положителната си енергия към Маргаритка Praynig Praynig Praynig Ние всички сме с теб.

Vanhorne, и на мен преумората ми идва малко в повече. Но зора е да изкарам до 30.04 на работа и после ще си почивам. Дано Господ да е с мен и да ме пази. Онази вечер и аз работих в къщи на компютъра до 1,30 в полунощ. Снощи уж си починах, но явно не можах да наваксам. Като съм уморена, чувствам много тъпа тежест долу ниско в корема. И цял ден на този стол в седяща поза ме убива. #Crazy
Но трябва да се заредя със сили- неостана. Но накрая дните много тежат.... Sad

 Hug Hug Hug ви силно и ви пожелавам усмехнат и благодатен ден, напук на лошото време.
Бъдете здрави. newsm51

# 260
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро и от мен,
ARGHT благодаря за кафенцето, надявам се да се поразсъня от него, че в  това дъждовно и мрачно време хич не ми се работи. Wink
Маргаритка успех и от мен, стискам ти палци. Praynig
Лек ден на всички останали!!!

# 261
  • Мнения: 1 485
Добро утро! Laughing
ARGHT...,благодаря за кафето!!!  bouquet
Ифче,радвам се,че си поне мъничко по- спокойна и си тук!Дано всичко в четвъртък бъде наред Praynig Praynig Praynig
Zazolinkа,стискам палци и за теб,мила!!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Vanhorne ๏̯͡๏),хайде с теб съм,да чуеш и ти добри новини!!! Peace
Margaritka,духом сме с теб в твоя ден!!! Heart Eyes
Деми,радвам се ,че си тук,отдавна не се бише мяркала,май? newsm78
Нора13, Praynig
Ей,изредих ви всички,хайде лек ви ден,аз отивам да събирам багаж,че утре заминавам за морето и
съм супер щастлива!!! Grinning

# 262
  • Мнения: 2 617
Добро утро! Hug

ARGHT, благодаря за кафенцето! Heart Eyes

Маргаритке  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Стискаме палци - и за днес, и за по-нататък! Всичко да върви по вода - така де, нали заради теб заваля този дъжд днес!  newsm10 newsm17  love001

Хубав ден на всички ви!  newsm51

# 263
  • Мнения: 1 586
...аз отивам да събирам багаж,че утре заминавам за морето и съм супер щастлива!!! Grinning
Къде бе ей?!? Ффффииууу...
Визите ги издаваме ние тук  newsm47
Като изключим вчерашните усмивки които ни "заши" на лицата не помня да си се престаравала с "четките" по наш адрес.
Не може всеки да си заминава така за морето, когато му скимне. nikooool, виждаш ли какво става тук?!? Така е като не ни навестяваш по-често и си им отпуснала края  Rolling Eyes
Ама Fior, нито един от задължителните документи за издаване на виза не си входирала  newsm78 .
Къде ти е Маршрутния лист, къде са резервациите за безплатни почерпки на членовете на комисията и не напоследно място - Къде ти е снимката в цял ръст с надуваем пояс на кръста и гумено пате в ръце  Crossing Arms Crazy Crossing Arms
Вие това море като бащиния го имате бре  Crossing Arms Цяла зима ви го завиваме да е топло, когато пристигате, а сега няма едно "Алооо - бирата в "Морския вълк" е от нас"  Joy Joy Joy
Не знам. Просто не знам, как ще я караме така с вас занапред  Crossing Arms Лятото идва, а вие от сега взехте да си клинчите от задълженията...
Идвала на морето...мрън-мрън...без да се обади...мрън-мрън...доволна...мрън...  Crazy

# 264
  • София
  • Мнения: 6 302
Ау, Фиорка, как ти завидях за пътуването до морето.....  Heart Eyes Изведнъж си представих как вървя по плажа, макар и сега, когато е още студено, и няма жив човек наоколо, само лек вятър и плясъка на вълните..... Аз да ви кажа, обичам морето и в другите сезони, освен лятото. Миналата година бях на една конференция точно по това време, края на април. И беше много приятно, тихо, спокойно.... Иначе като дойдат тълпите и няма място къде да стъпиш на пясъка вече ми идва в повече.
Но много се отплеснах. Да се върнем в реалността.  Mr. Green
Благодаря ви, мили мои, за подкрепата. Тя значи много за мен.  Hug
Маргаритке ненагледна, с теб съм днес в 15 часа. Всичко ще мине като по вода и дано да е плодородна тази вода......  Praynig Само да питам, инсеминация ли правите?
Рея, прегръщам те. Дано имаш късмет в търсенето на работа. За другото явно трябва да мине малко време. Ще се моля за теб. Бъди силна.  Hug
Vanhorne, не си давай много зор, мила, по-полекичка. А за утрешния преглед съм сигурна, че всичко ще е отлично.  Peace
Аз съм на работа, и пак имам доста задачки, но все пак е по-спокойно от предната седмица.
Целувки на всички и според ден!

# 265
  • Мнения: 1 622
Само да питам, инсеминация ли правите?

Да , Зази, Деми и Аргхт (щото на всички не им стана твърде ясно каква, аджаба, е тази ОЩАСТЛИВЯВАЩА процедура  Joy ) - в случая ще бъде първата ми инсеминация в клиника "Щерев". Имам две в 1 АГ Св. София, ама те бяха извършени толкова насляпо и непрофесионално, че май че въобще няма смисъл да ги споменавам и да си спомням за тях като за адекватни процедури! Така че залагам много на днешната, да знаете!!!

# 266
  • Мнения: 1 485
Къде бе ей?!? Ффффииууу...

 #Crazy #Crazy #CrazyАлоууууу,ARGHT...,че аз си отивам у нас ,бе човече,какви визи,какви докИменти,какви снимки????????? newsm78
Аз като ви навестя в Гагаузландия,ще видите вие Joy Joy Joy
Той ми завивал морето hahaha hahaha hahaha...............Вече съм спокойна,че няма да го намеря"настинало" hahaha hahaha hahaha
И какво да направя,че орисията ми е такава-от морето ,пък залюбих балканджия BlushИ така-зиме на балкана,лете на морето Joy
Луда работа #Silly #Silly #Silly
Ама ако си мислиш,че отивам да си печа "д.....то" -си в жестока заблуда!!! Crossing ArmsОтивам да поработя,да поизкарам някоя с'тинка.......
Ей това е моя живот..........И ще си постоим там до есента Mr. Green

Развесели ми определено Peace Peace Peace

# 267
  • Варна
  • Мнения: 756
Хора вие сте били големи образи Joy Joy Joy. Щом за морето взехте да се разправяте, стана тя.Ами ARGHT няма лошо нека да дойде Фиорчето.Може да направим по една баня  Joy  bath Joy Joy Joy
И аз така де ,какво да направя като от Майничка станах морска фея   sport027. Такъв е живота, кой където го отвее вятъра.Фиорче айде пък като дойдеш може да заформим някой купонче.И аз като Рея съм вече безработна и съм свободна. lalalala
Засега чао Ви ,лек ден на всички  Hug Hug Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 5 569
Хора, много пишете, направо докато ви изчета много работене неизработих.  Mr. Green

Ифче, всичко е наред, довери се на моето вътрешно чувство.  Hug

Зазолинка, а дано този път всичко се развие, както трябва!  Praynig Praynig Praynig  Много се надявам за теб, миличка!  Hug

Маргаритка, много са ти готини всичките снимки, ама то е най-вече, щото ти си много готина!  Grinning Стискам палци за инсето!  Praynig

Рея, миличка, гушкам те и ти пращам позитивна енергия!  Heart Eyes

Фиорче, честито сърчице!  Heart Eyes

Ванхорн, честит бой от мен и то сериозен, ако не слушаш... Пази се, миличка!  Hug Praynig Hug

Мили-Ванили, вдъхновяващи снимки, страхотно настроение се излъчва преди всичко от вас и след това от Амстердам. Благодаря, че ги сподели!  Hug

Рослем, чакай си щъркелчето, ще дойде, то си знае работата!  Hug

Никол, Лени, Каритас, АРГХТ, Реге, всички  Hug

Хубава седмица ви желая и много ви благодаря за поздравленията за Дани! Аз продължавам да се кефя на това!  Grinning

# 269
  • Мнения: 1 622
Абе банда,
аз забравих да ви кажа, че онзи ден като ходихме до Банкя видяхме там на един стълб семейство щъркели!!! newsm44
Лелееее, откога не бях виждала щъркел! И веднага си викам: "Тези ще са пратениците на Аргхт!" Та аз така, да ви докладвам, че явно започва изпълнението на софийските заявки. Като си свършат работата тук при нас, ще ви ги пуснем вече и към Варна, нали така, Зази?  stork-boy stork-girl

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт