Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж -8 тема

  • 12 228
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 263
Мими не се плаши - щом си наясно с проблема имаш половината решение.
Бяха ми препоръчали един лекар в Германия за инвитро - българин апропо. Д-р Стефан Тодоров - ето сайта на клиниката http://www.ivf-bayreuth.de/
Но и тук в България естествено има много добри специалисти.

# 301
  • Мнения: 13 805
здравейте ненагледни
адски много ми липсвахте, духът ви, усмивките, шегичките, положителното настроение.
Аз малко позачезнах , моля ви подминете липсата ми с мълчание, аз трудно лъжа а случилото се не е нещо което ще допринесе за чудесния дух на нашата тема...
Опитах се да ви прочета но вие сте писали та писали- не ви критикувам , напротив радвам ви се.

Струва ми се долових основните моменти -
Фиорче поздравление мила,
Маргаритка и от мен едни стиснати палци,
Зазолинче и за теб се моля - дано дано,
Норче ще броим дните до месец Май,
Ванхорне пази се, пази и пак се пази,
Ифче- ето сега се надявам най-после да се упокоиш, да я отпуснеш тази душа и да си кръглееш на воля...

Мили момичета благодаря ви че не ме забравяте. И аз по празниците изгорих една торба свещи в къщи и все си говорихме с онзи горе и аз го убеждавах че всички ние заслужаваме да ни даде това което искаме... рано или късно, ние сме търпеливи.

Целувам ви и близки и далечни и с коремчета и без
  bouquet

# 302
  • Мнения: 1 622
Ето мееееееееееее!
След процедурата доведох едни приятели на баща ми у дома да се видят, приготвих шопската салата за вечеря, направих 60 коремни преси, после от 18.30 до 20,30 бях на родителска среща, послед се прибрах, хапнахме и... Най-после съм ваша!!!
Ами какво да ви кажа - за мен процедурата мина леко болезнено и както ме и предпуредиха, че може да се случи - имам съвсем леко кървене. Но това не ми е грижа, а по-скоро фактът, че фоликулчетата не се бяха спукали (затова и привечер направих 60 коремни преси, след като бях направила 40 сутринта - утре дали ще мога да се смея???!) Та утре в 08,30 съм отново на преглед да видим дали съм ги спукала (тяхната стрина Димитрина!) и да решим какви са следващите стъпки, които ще предприемем.
Искам само да ви кажа, че съм невероятно щастлива, че толкова много хора мислят за мен и ме подкрепят...! Прегръщам ви и наистина много искам да си организираме в най-скоро време среща, чувате ли?! Two Hearts

# 303
  • Мнения: 7 263
Маргаритка, не ти ли сложиха "Прегнил", за да подпомогнат пукането на фоликулите?
На естествен цикъл ли правихте АРТ-то?
Да знаеш друг път, че за пукането и подскоци помагат  Simple Smile Hug
Много стискам палци наистина това да е твоята Ощастливителна процедура  Heart Eyes Peace

иначе гледам и ти си една кротушана бетер мене  Crazy Flutter
Регенце  Hug Heart Eyes Hug

# 304
  • Мнения: 1 169
Ето мееееееееееее!
След процедурата доведох едни приятели на баща ми у дома да се видят, приготвих шопската салата за вечеря, направих 60 коремни преси, после от 18.30 до 20,30 бях на родителска среща, послед се прибрах, хапнахме и... Най-после съм ваша!!!
Ами какво да ви кажа - за мен процедурата мина леко болезнено и както ме и предпуредиха, че може да се случи - имам съвсем леко кървене. Но това не ми е грижа, а по-скоро фактът, че фоликулчетата не се бяха спукали (затова и привечер направих 60 коремни преси, след като бях направила 40 сутринта - утре дали ще мога да се смея???!) Та утре в 08,30 съм отново на преглед да видим дали съм ги спукала (тяхната стрина Димитрина!) и да решим какви са следващите стъпки, които ще предприемем.
Искам само да ви кажа, че съм невероятно щастлива, че толкова много хора мислят за мен и ме подкрепят...! Прегръщам ви и наистина много искам да си организираме в най-скоро време среща, чувате ли?! Two Hearts

Да бе да искам и аз  Hug Маргаритка, духът ти е невероятен. Това е много важно и наистина помага. Надявам се да няма следващи стъпки, а просто Положителен Тест след две седмици.

Най сетне РЕГЕНЦЕЕЕЕ така да ни липсваше...Съжалявам, каквото и да се е случило, много съжалявам. Дано слънце огрее пътя напред и всичко лошо остане зад гърба.

# 305
  • Мнения: 1 622
Маргаритка, не ти ли сложиха "Прегнил", за да подпомогнат пукането на фоликулите?
На естествен цикъл ли правихте АРТ-то?

Аааа, на пълна програма съм аз - стимулация с Клостилбегит от 3-тия до 7-мия ден + *1 инжекция Меногон на 3, 5 и 7-ми ден + Овитрел (аналог на Прегнил) вчера в 17,30 ч.

# 306
  • Мнения: 606
Привет банда!!!!!


Норче   action032, питаш ли ме мен?! Как ще изкарам до утре и то след работа...Ту черни мисли ме заливат, ту мисля позитивно...Опитвам се да бъда оптимист и също си казвам, че каквото е писано- ще се случи. Моля се и вярвам. Това е.


Аз утре реших да си остана в къщи - да си почина. ЕЕЕЕ, пуснах си един ден отпуск по лични причини Embarassed На работата още не знаят Wink Сутринта се чувствах нещо кофти, но сега съм добре, но малко почивка няма да ми се отрази добре Thinking

Реге, добре дошла. Като ти четях поста първо прочетох "Аз малко позаченах", повърнах се втори път- пак това виждам, и накрая установих, че правилното било "аз малко позачезнах". И се чудя, и се мая, дали това не  е знак newsm78

Маргаритка, дай боже историята да има щастлив край Praynig

# 307
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Оххх - късате ми сърцето smile3518. Всички девойки обявили след мен 2-те чертички като Vanhorne, Фиор и Нора13 ще са си видели бебоците преди мен - аз трябва да ви кажа, че не съм ама въобще от търпеливите и това чакане направо ме съсипва /мнението ми за английската здравна система ще си го запазя за себе си засега с риск да избухна, но пък в противен случай може да заеме 2-3 теми/- благодарение на бързите и точни действия на много споменавания в последните постове ARGHT /тука трябва да прозвучат фанфари/, който ме взе под своето крило /мен абсолютно непознатата/ и извършвайки не един и два подвига /препускане с кола в най-натоварените часове на деня, преодолявайки опашката от чакащи бременни и не толкова бременни през рецепцията, координирайки и жонглирайки с работното време на лекари и лаборатории и национални празници/ най-сетне имам час за първи видеозон /направо преминаваме към ФМ и БХС/ на 11 май. За което публично му БЛАГОДАРЯ! smile3525 Надявам се че с това не му правя лоша услуга, но и не мога да премълча.

Vanhorne - наистина се кротни малко - не може така - просто не винаги става. То и кой ти го казва - човекът който трябваше 2 пъти да прокърви докато си набие в главата, че качването на кростренажор даже и за 30 мин. не му / на бебо/ понася. Трудно приех че няма да съм от онези бременни дето карат колела до последно, ходят на фитнес и т.н. не че съм искала да правя точно това ама някак си като ти се отнеме даже временно възможността е дразнещо. Сега ходя с тройно забавено темпо и отказвам да вдигам неща по тежки от 1.5 литровата бутилка минерална вода /добре де - в повечето случаи когато има кой да ме отмени/.

Zazolinka - желая ти успех и ти стискам палци.
Vanhorne, Фиор и Нора13 - хайде чакаме новини от прегледите - не ме слушайте /четете/ аз само благородно ви завиждам, че ще имате новини по-рано - уча се и аз на търпение, търпение, търпениеееее.
Добре дошла на mimi_23.
Маргаритката - стискам палци и се моля.
Всички останали  Hug Hug Hug

# 308
  • Мнения: 13 805
Реге, добре дошла. Като ти четях поста първо прочетох "Аз малко позаченах", повърнах се втори път- пак това виждам, и накрая установих, че правилното било "аз малко позачезнах". И се чудя, и се мая, дали това не  е знак newsm78

Норче от твоите уста в божиие уши, дано че вие очакващите сте като благословени в момента...  bouquet

# 309
  • Мнения: 1 169
Реге, добре дошла. Като ти четях поста първо прочетох "Аз малко позаченах", повърнах се втори път- пак това виждам, и накрая установих, че правилното било "аз малко позачезнах". И се чудя, и се мая, дали това не  е знак newsm78

Норче от твоите уста в божиие уши, дано че вие очакващите сте като благословени в момента...  bouquet

 newsm17 newsm17 newsm17

Цитат
Vanhorne - наистина се кротни малко - не може така - просто не винаги става. То и кой ти го казва - човекът който трябваше 2 пъти да прокърви докато си набие в главата, че качването на кростренажор даже и за 30 мин. не му / на бебо/ понася. Трудно приех че няма да съм от онези бременни дето карат колела до последно, ходят на фитнес и т.н. не че съм искала да правя точно това ама някак си като ти се отнеме даже временно възможността е дразнещо. Сега ходя с тройно забавено темпо и отказвам да вдигам неща по тежки от 1.5 литровата бутилка минерална вода /добре де - в повечето случаи когато има кой да ме отмени/.

papolino та значи ме разбираш... Аз съм прекалено самокритична и понякога прекалявам. Лошото е че и на детенце съм го предала. Тя с две щеки в д-то, ама била дебела и щяла да започва диета...отнема ми два дни приказки, за да обясня, че тя няма нужда от диета. Виж ме от ляв мамо, виж ме от дясно- ами дебела съм ooooh!- с моите камъни в моята градина.
Не те разбрах къде ти е часа в БГ или в Английско? Извинявай, но аз разбрах, че Момчето ти е помогнало  newsm78 или аз не прочетох правилно  Embarassed

# 310
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Не те разбрах къде ти е часа в БГ или в Английско? Извинявай, но аз разбрах, че Момчето ти е помогнало  newsm78 или аз не прочетох правилно  Embarassed

Правилно си разбрала - Момчето /ARGHT - не че имаме друго/ страшно много ми помогна дистанционно да си запиша час за ФМ във Варна на 11 май - аз до 29 април съм в Лондон. Тук по рано от 12 седмица видеозон не се прави - дотогава не те броят бременна. Само се срещаш с акушерка, почват да ти водят картон и ми взеха урина и кръв за 8 исзледвания. Бяха ми дали час за видеозон /ултрасаунд/ за 5 май тук в английско пък аз им казах - сори ама мен тогава ме няма и след разговор кога пътуваме и т.н. склониха и ми дадоха час за 29 април сутринта преди полета като заявиха най-отговорно че то в последния ден на 11-тата г. седмица /30 април ми е първи ден от 12-тата г. седмица/ нищо нямало да се види Shocked #Crazy newsm78. Не се шегувам - не знам с каква апаратура работят, но такова нещо за пръв път чувам. Чета във форума на ноемврийките, където още не смея да се запиша защото нямам потвърждение освен тест за бременност, че са чули и видели в 7-та г. седмица сърце, по-късно и махащи ръчички и крачета, а няколко момичета вече си знаят и пола на бебоците /тези дето са 2- 3 седмици пред мен/. Не храня големи надежди за тоя преглед. Даже не знам дали ще успея да отида. Ако не ме приемат в 9.00 и ме накарат да чакам до 10.30 ще трябва да си тръгна без преглед - иначе изпускам полета. Така че съм се настроила направо за прегледа в БГ. Още нито съм чула сърце, нито съм видяла бебок - чудя се даже дали има нещо - освен апетита и сънливостта /мога да заспя по всяко време права, седнала и легнала стига да е през деня - нощем ми е трудно/, понякога имам гаден вкус в устата, но не съм повръщала засега и от време на време чувствам придърпване - други симптоми нямам. А забравих че ме посети и феята на циците Laughing. Сега като ги избройх май са доста Laughing.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 01:49 от papolino

# 311
  • Мнения: 1 169

same here, така че не се безпокой- все си мисля, че са показателни тия симптоми. И аз като теб си направих още един тест- ей така за всеки случай, но на втория втората черта беше тъмно червено. За Феята на циците нямам думи просто...
Тук гледат на ултра саунд в 8 седмица. До тогава смятат, че не си достатъчно бременна. 12 седмица вече  Shocked. Дечицата на, които съм кръстница са живи и здрави благодарение на лекарска намеса в 8 седмица и в двете бременности. Кръвоизливи като "река". Дори с първото докато тя чака нашия док в спешното една умница директно и беше казала, че е за кюретаж. Слава Богу истинския док се беше появил на време. Резултата е 14 годишна госпожица сега.

# 312
  • Мнения: 1 586
Хайде разтуряме седянката тук  Hug Сбирката се мести на адрес:

НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 07:23 от ARGHT...

Общи условия

Активация на акаунт