С шарени боички,с мънички ръчички,боядисват яйчица Януарските деца.

  • 13 980
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 61
 Краси само се опитва да се обръща, с помощ успява. Много му е тежка главата.  Mr. Green

 Сложих си халката, сложих си халката.... шаляляляля  Flutter

 Днеска да отбележа, г-н Денев има рожден ден. г-н Денев е на Краси татко му. По тази причина ще си правя прическа... тоест ще ми правят.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 10:44 от Иники

# 211
  • Мнения: 925
Добро утро и от нас!
Сиска и при нас не се очертава ходене по сваТби  Wink
Иники и Делян се обръща от гръб по корем с помощТа на мама  Sunglasses
Сладурчеста много сладък тоз Никола - пу, пу, пу  Heart Eyes
Мим добре ми е  снахичката, тя Сиската вече ти е отговорила  Heart Eyes
Ние днес бяхме на втори профилактичен преглед при ортопед и всичко ни е на 6  Peace . Даже докторът му вика на моя дундьо: "Ти още малко и ще проходиш, бе човеко"  Shocked
Лек ден ви желая  Hug

# 212
  • Мнения: 656
Бубченце, вече на втори ходихте? Защо? Аз трябва скоро да го заведа пак, но имам някакви бегли спомени, че каза на 4 месеца като стане да го заведа, а при него има фамилна обремененост и си мисля, че за него е по-логично да го водим по-често на преглед  Thinking А вие при кого ходихте - Драганов ли?

Иники, ха честит рожден ден на г-н Денев! Да ви е жив и здрав, да работи парички за преКраси и мама му и мноооооооооого да си ви обича  Heart Eyes  Tada baloni (това уж трябва да е момчешко розово  Mr. Green)

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 10:33 от Smiling_Sisi

# 213
  • Мнения: 429
Тъкмо ми хареса идеята за Копривщица, но май наистина не са оправили още пътя...
Сладурчеста, много хубав станал Никола! Как добре си държи главата на снимката!
Angelviolet,  страхотен кавалер си отглеждаш  Laughing Жалко, че е зает  Joy
Ние нали още не сме се сватосали, та оглеждам подробно мъжете ви  Joy (ако нашият татко я даде на някой де  hahaha) . Ако може покажи и снимки на тези роклички, въпреки че моите 62 кг (при 160 см височина) никаква игра с цветове не може да ги скрие  Cry Cry Cry
Георгиева, Катериче значи заформяме отборът на мъниците Grinning
Моята последна ПРМ беше на 21. 03, всъщност тя ми беше и първата истинска МЦ след аборта и месеците съмнение за ашерман синдром. Веднага започнахме опитите за бебче- аз се бях настроила положително и ВЯРВАХ, че ще стане от първия месец. На 18.04 си направих първи я тест, който беше отрицателен. Аз обаче си държах на своето, че съм бременна и чак се скарахме с Милен,  защото аз само за това говорех и тпй каза, че докато не се успокоя нямало да стане...На 21.04 си направих още един тест- показа се съвсем бледа (почти незабележима) втора чертичка  Laughing Останалото го знаете, на първия преглед ми казаха, че вероятно е кухо яйце, а на втория чухме сърчицето !!! Ех тази Петя явно е решила да ме мъчи още от самото начало  Laughing
Снощи Петя пак спа 9 часа, а през деня яде през 2-3 часа като суче активно не повече от 10 минути, след това започва да се върти или хили, въобще не я знам колко яде #Crazy  Вече не знам какво да я правя с това нейното любопитство  #Cussing out Вечер я храня на тъмно и тогава хапва по-съсредоточено, но най малката  светлина или шум я разсейват. Ех Сиси, добре се копираха с Калоян в началото, но защо Петя престана да го копира незнам  Cry

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 10:56 от barboran4e

# 214
  • София
  • Мнения: 3 249
Как сте сектаааа? Набарах компютър и да ви видя за 2 сек. Не съм чела нищо.
Да честитя РД на г-н Денев тогази, много да слуша г-жа Денева и г-н Денев младши. Та Иники, като спомена прическа, познайте кой е с нова глава...Вярна на принципа Русо гладно нема, реших и аз да го спазя (пък и по-лесно да вляза в клуба Мисъл) С още по-нова прическа и кичури ще ми видите физиономията другата седмица как изглежда hahaha
Ей, терсене ми е така, че съм ви оставила "безнадзорни", ама да слушате Hug
Хайде. че трябва да ставам...И не пишете много деее, аз кога ще чете Mr. Green

# 215
  • Мнения: 925
Сиси не сме ходили при Драганов. Нашето педи ни изпрати при друг ортопед в поликлиниката, която се намира близо до Централна гара. Лошото е, че имена не помня /ако те интересува другата седмица сме на ДК, и ще питам/. Въпросният ортопед е много внимателен и всичко обяснява. Прави по два прегледа в рамките на едно направление, тъй като при първия някакви си ядра на не знам какво си, още не били формирани, и трябвало да се ходи към третия месец пак-така процедира с всички бебета. И двата пъти ни гледа и на ехограф, като на въпроса колко дължим /бях чувала, че за ехографа се доплаща/, човекът се опули и обясни, че за бебетата нищо не се плаща.
Иники да ти е жив и здрав рожденика  и много да ви слуша bouquet
Я и Доника се обади  Hug И се множат русите главици в клуба "Мисъл".... Laughing

# 216
  • Мнения: 387
Правя новата тема, така че като стане време ще я пусна...айде сега се махам да си изпращам къжа на работа.... smile3518

# 217
  • Мнения: 11
Момичета, здравейте. да ви пиша какво стана с нашия проблем. Отидохме до софия и посетихме един от най-добрите специалисти уролози - д-р Момчилов. Та той прегледа малкия и каза, че събираме водичка в единия тестис, но не е необходима операция за сега. До една година трябвало да отшуми, ако ли не тогава се прави операция. Дано се оправи малкото ми съкровище, защото имам чувството че от притеснение ми побеля косата. Hugна всички и благодаря за подкрепата ви.

# 218
  • Мнения: 2 122
Лили, всичко ще е наред, това се нарича хидроцеле и наистина не е най-опасното нещо, оперативно се премахва, интервенцията е по-щадяща от операция от апандесит  Hug

оо, госпожо Денева, честит празник на съпружеството, да ви обича и слуша много, и вие със същото да му отговаряте   bouquet


# 219
  • Мнения: 1 102
Соня-82, не се притеснявай, на сина ми до 1г. също единия тестис се подуваше от време на време, но го израстна без операция
Честит Рожден Ден на г-н Денев!  bouquet
Снимката и на мен не ми хареса, чак пък толкова.  Sick
На мен последния ми цикъл беше на 25.04. по принцип бяхме решили за второ дете но исках да забременея към септември за да се разходим лятото, да ама не, един път прегрешихме и то взе че стана. направих си теста на 22.05 защото на мен всеки път ми идва няколко дена по-рано и видях 2-те чертички. хем се зарадвах хем ми стана едно такова, нямаше да ходим на почивка. така и стана, но важен е резултата.  Heart Eyes

# 220
  • Мнения: 7
соня-82, този доктор наистина е добър, преди ??години оперира големия ми син. Всичко е наред! И при вас ще е така! А още по-добре детенце  да го израсте, разбира се!  Praynig
Мурвет, и аз като теб на 22.05 видях двете чертички и голяма радост беше..., ама и малко срах имаше...след 2 аборта за 7 месеца..., а ПМЦ -на 23.04.2008
Слава на Бога, гушкаме си беборлинчета сега. Hug

# 221
  • Мнения: 865
здравейте,
аз пък тъкмо бях решила, че не искам повече деца на този етап, а и септември месец бях направила един спонтанен аборт/Дари беше на 8месеца/ и ми омръзна все да съм леко понапълняла Crossing Arms и с Дани нещо имахме странен етап, не ми беше и до luvbed.брат ми е ожени на 11май и аз през цялото време мрънках, че ми се спи и не ми се пие нищо....
и тък като ми закъсняваше вече около седмица си направих тест и EFP....така и не знаем кога се е случило и дълго време се майтапехме, че това е непорочно зачатие и че ще го кръстим Христо Joy, а и току виж се роди на Коледа.......е, забави се няколко дни...появи се на 29.12 ,но пък Евгени има имен ден на Бъдни вечер Hug

# 222
  • Мнения: 641
Здравейте!
Честита трета месечинка на Елица, Явор и Николай!
Иники, да е жив и здрав мъжът ти! newsm59
Соня, радвам се че нещата при вас са се разминали без операция, ще видиш че детенце ще го израстне Hug
Дониии, честита ти прическа!
Аз видях двете чертички на 16.05, след едногодишни опити. Бяхме решили да тръгваме по доктори, то пък взе че стана. Бях командировка, закъсняваше ми 2 дни, спеше ми се, чувствах се зле, но бях решила, че е заради шофирането 800 км. Все пак направих тест, и като видях положителния резултат, ми се стори много нереално, пък и той беше един блед-блед. До края на командировката изкарах всички срещи нахилена до уши, изобщо не помня за какво сме се договорили. Устисках да не кажа на мъжът ми по телефона новината, исках да е на живо като се прибера Heart Eyes. Охх, много мили тези спомени, прииска ми се пак да съм бременна. preggo
Бубченце, на нас ортопеда ни каза чак като проходи детето да отидем пак newsm78
Само на мен ли снимката на жената която си кърми близнаците не ми се вижда странна или скандална? Rolling Eyes
Рокси не е писала от 100 години, дано да са добре с бебчовците
Хубав и усмихнат ден от нас  bouquet

# 223
  • Мнения: 1 341
Може ли да ми дадете телефона на Драганов?

# 224
  • Мнения: 429
Само на мен ли снимката на жената която си кърми близнаците не ми се вижда странна или скандална? Rolling Eyes
И на мен, и на мен  Laughing Laughing Laughing, но реших да не си признавам, за да не започнат безмислени спорове  Laughing
 Жени, 0898503010 е телефонът на Драганов.
Доника, искам и аз руси кичури (винаги така съм ходила и ми отиват) , но доки ми забрани категорично заради пъпчиците на Петя  Sad

Общи условия

Активация на акаунт