С шарени боички,с мънички ръчички,боядисват яйчица Януарските деца.

  • 13 998
  • 268
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7
ей, докато ви изчета забравих какво трябваше да пиша... Shocked

# 196
# 197
  • Мнения: 36
Иники, аз съм в потрес .... не знам как я разбирам и аз  Grinning

# 198
  • Мнения: 45
Въпросната снимка да се разбира като майка героиня...в очите на слепите  Joy

# 199
  • Мнения: 52
Последните дни нямям време да седна на компютъра и не мога да ви изчета..... Cry
Разтройството на Георги продължава, иначе е жизнене, весел, храни се... Акото стана зелено. Мим, цвета се повлия добре като след баня вместо с мляко го намазах със мас. До сега не го бях правила - мислех, че ще мирише непрятно, но като видях зора... Явно зеления цвят при нас е бил от простиване... В сряда пуснахме микробиология на акото - утре ще излезе резултата, Praynig дано да е добър. ....
аз май ви бия по брой боядисани яйца - 90! / половината са за мама/ Андрей много ми помогна, ама да му видите сега ръцете Grinning

И със сватбите ви бия: На 25 април сме на един мой братовчед, а на 26-ти сме кръстници на детенцето на най - добрата ми приятелка и след това трябва да бързаме за сватбата на друг мой братовчед Shocked Направо не знам как ще се отрази на Гого цялата тази какафония Crazy  Все още не съм готова с подаръците, така че съм отворена за идеи... Машина за хляб звучи добре.. newsm78

  bouquet  bouquet  bouquet

# 200
  • Мнения: 3 861
Коя количка си забравила? Shocked
В Била?

Тази с покупките! Ти какво си помисли?

Краси не мога да го забравя там, основно защото не го водя на пазар с мене. Оставям го при баба му.




сама си си отговорила. Аз наскоро забравих Калоян...
Бутах си количката с Анчето и си дърдорех по телефона с една приятелка. По едно време тя ме попита как е Калоян и о...ужас, аз съм с не с едно, а с две деца. Той пък беше зачезнал нанякъде, добре, че ми хвърля по едно око та като го извиках и изникна човекът отнякъде...та...случват се такива неща Crazy

# 201
  • Мнения: 656
Ох, Лили, кофти тръпка това  Confused
Аз като виден член на клуб Мисъл като прочетох това
Бутах си количката с Анчето и си дърдорех по телефона с една приятелка. По едно време тя ме попита как е Калоян
и познай  Laughing Реших, че Анчето те е питала  Joy и  Shocked ама как така ти е изгукала, та ти си се сетила за Калоян  Crazy

Моето лапе още спинка  Heart Eyes, но станах да цедя, че щях да се пръсна вече. Обаче я свърших тая работа, та ви пожелавам лека оставаща нощ и се бухам пак в леглото  Hug

# 202
  • Мнения: 30
Добро утро!
Хайде на кафето



Чакайте да видите Никола как се пече на слънце  Laughing
http://media.snimka.bg/2700/011655758-big.jpg

Сиси, май Калоян ще да отказва от нощното хранене  Grinning

Копривке, това е много гадно да си забравиш детето. На мен ми е един от кошмарите. Добре, че Калоян е голям. Аз с този моя празен мозък се чудя кога ли ще го забравя Никола някъде.  Embarassed

Мен любимия ми номер в Била е да взема чужда количка или да пъхам продукти в нечия друга количка. После ги търсяяяяя като си отида вкъщи и гледам, че на бележката просто ги няма. Предствавям си пък човека на който съм му бутнала да речем едно кило сирене бонус и той пък си го е платил. Явно обаче не съм единствена щото съм си намирала в мойта количка всекви щуротии, като например храна за котка, която аз въобще нямам  Laughing.

Иники, няма да те отърва аз от Гермастана. Оказа се, че зълва ми си е купила.

Да ви се похваля, след терапията с Калциев карбонат и Панадол, на Никола нищо му няма от ваксината.  newsm44 (поне засега)
Кокосче, да ти кажа, че и Никола взе да ака по-често от Калциевия карбонат. Вчера 3-4 пъти дриска, а иваче само по веднъж на ден ходи.

Виолетке, ама много яка торта. Направо лигите ми потекоха.

Държа да видите това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106418&pid=9308642
Shocked Е това вече ми се вижда гадно.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 389
Добро утро!!!

Снимката е  Sick

Ние днес сме на консултация и да бием първия Пентаксим:( Абе аз да питам....ако детето вдигне Т през ноща? Ще се събуди ли да реве? Изпадам в паника с тези тъпите ваксини....

# 204
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добро утро Wink
Обещах да бъда по - активна и ей ме на Simple Smile Вчера ни биха втората ваксина - държа се като мъж ни глас ни стон само усмииивки #Crazy Явно я понесе добре ,защото спинка като къпан.Иначе вече сме 6 900 и 62,2 см  и доки каза че сме дебелки и сладки.
Ние все още не сме си украсили яйцата но утре smile3508
Пожелавам хубав ден на всички.

# 205
  • софия
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!!!!!
Аз позачезнах малко,но се пробвах да видя как се гледат две деца като си сам,без помоща на баби.Бяхме в Кърджали-при работата на мъжа ми.Е, направихме си и разходка и до Стара Загора.
Антония също не е много голяма-5,200гр. беше на консултацията във вторник.Док ме успокои,че по евро стандартите първите два мес. в норма било да се качва около 750гр ,а 3-4мес. по 600гр. така,че всичко било ОК.
Ние също сме на сватба и то на 25 април.Подарък съм купила и се мъча да ви го покажа,но ще видим кога ще успея. newsm78
Приятни и слънчеви разходки!!!!!!!!!!!!

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 21:33 от irko

# 206
  • Мнения: 30
Мим, Никола изобщо е ревал като вдигна Т. Просто стана изведнъж много горещ, от него чак лъхаше топлина като от печка. Ама аз случайно бях будна та го хванах, че има Т. По-добре дай Панадола преди да си легне вичерта, че да ти е мирна главата, щото те дигат Т за 5 мин. А при Никола понеже беше много висока и почна да пъшка и да бълнува. Направо жал ми стана.

# 207
  • Мнения: 857
Добро утро!
Сладурче, много хубаво кафенце.
Аз кафе не пия уж за да помогна на Марти. Ограничих всичко, но акото е все така пенесто и ще го носим за изследване. Иначе като цяло е много жизнен. Гука непрекъснато, много обича навън. В количката предимно спи. Но като се събуди и иска да разглежда наоколо. Не се обръща още, тежи му  hahaha. Оня ден му показвах албум с негови снимки и той така захласнато гледа и пипа, че днес ще му взема книжка..
Яйца не съм боядисвала. Ще ходим у свеки и винаги след това се връщам със 100 яйца. Така че ще пропусна.
Вчера направих 2 разходки, но днес ще направя една голяяяма.
Лек и слънчев ден на всички.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз сега я мерих, че нали трябва да е здарва - мерих я в дупето 37.2. Ок ли е?

# 209
  • Мнения: 656
Добро утро!

Ааа, Сладурчеста, Калоян от всичко друго ще се откаже, но не и от манджата  Laughing Laughing В 4.50 ми изрева гладен и после пак в 07.30  Laughing Сега чакам скоро следващият тур  Wink

Калоян навън се кефи на клоните  hahaha Като се вози в количката ако е буден и нахранен пищи ако не съм му свалила сенника да гледа какво има над него. Кофти обаче, че напоследък или духа, или му пече в очите и не става номерът винаги. Е, в парка поне факторът вятър е по-нищожен.

И аз много се шашкам, че ще забравя Калоян някъде..  Confused

Ние по сваТби няма да ходим май тая година  Sad То всъщност по-добре де, иначе щеше да се налага да купувам нови дрехи, в които да се намъкна  Wink

Мим, екстра е  Peace - вадиш 0.5 и реално излиза 36.7  Peace

Общи условия

Активация на акаунт