Предложете модерна прическа

  • 26 949
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 537
момичета извинявайте за спама.но да не пускам нова тема да ви питам за къдренето на коса какво ще кажате. Косата ми е дълга и тук там чуплива  ooooh!, искам да я накъдря за да придобие някаква форма, но се колебая . посъветвайте ме къде, как и дали  Hug

# 31
  • Мнения: 14 491
Е няма лошо-въпрос на вкус!

разбира се. но темата е за модерна прическа, т.е. актуална според тенденциите

# 32
  • София
  • Мнения: 2 061
Аз лично съм против къдренето, много изтощава и накъсва косата. Много е агресивно. Правила съм го в миналото и сега като се видя на снимки умирам от смях. Ама к'во да пра'иш, трябва да се пробва от всичко. По-добре си вземи някакви ролки, подходящи за твоята коса /от тези меките, които правят спирали или от лепещите, няма значение/ и си прави допълнителни къдрици с тях. Има и разни леки фиксиращи препарати, които траят до измиване на косата. Мисля че, така ще е по-добре. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 537
да и аз вярвам ,ч е това е най-добрият вариант но с 9 месечно бебе няма време да си измия очите пък камо ли да се навивам с ролки  Joy....
е тоз напреднал свят с това неможа да се справи май и да направи по-щадящ препарат за къдрене.
ох ще помисля още малко и приемам предложения де дано ми уври главата  Hug

# 34
  • Мнения: 36
     Здравейте, момичета!
     Ей, вдъхновихте ме и аз да предприема промяна в прическата, че скоро не съм  Wink. И на мен много ми харесва, актуалната напоследък, черта над раменете с бретон  Peace. Но се колебая за цвета. Да я оставя ли естествена(тъмно кестенява) или да я изсветля. От това, което знам, за лятото са по-подходящи по-светлите тонове. Съвет от вас?
     По въпроса за къдренето, аз също съм с две ръце "против". Правила съм го веднъж, беше се получило супер, но няма да повторя. След това трябва или да се къдриш системно или да се подстрижеш така че да се изрежат вълните. Моята коса е супер права и когато израстна стана грозно. А и къдренето си изтощава много. Но пък хубавото е, че не трябва да се сресваш  Laughing. Врящите ролки са добро решение според мен.

# 35
  • Мнения: 11
deizy 13 аз също съм с чуплива коса и изправянето дори и само със сушоар много ми пречи на косата (а камо ли и преса като използвам) а и омръзва и бързо се омазнява , ето защо ме правят на дифузер - много готино стои и трае почти седмица.Недей да предпримаш къдрене ще си изтущиш косата а и пак трябва да я оформяш.Това е моето мнение не го налагам Wink

# 36
  • Мнения: 1 418
http://newwoman.ru/hair_080.html
Това е актуално от зимата.Както виждате карето го има
под различни форми,което означава,че още е актуално.
А това,че Вики Бекъм вече не е така,не означава,че е
излязло от мода.
Ако се поровя мога и още сайтове да намеря,за да го
докажа.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 061
да и аз вярвам ,ч е това е най-добрият вариант но с 9 месечно бебе няма време да си измия очите пък камо ли да се навивам с ролки  Joy....
е тоз напреднал свят с това неможа да се справи май и да направи по-щадящ препарат за къдрене.
ох ще помисля още малко и приемам предложения де дано ми уври главата  Hug

Е, все ще намериш 5 минути да си сложиш ролките, де. То на бебо това няма да му пречи  Wink Ще видиш!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 061
http://newwoman.ru/hair_080.html
Това е актуално от зимата.Както виждате карето го има
под различни форми,което означава,че още е актуално.
А това,че Вики Бекъм вече не е така,не означава,че е
излязло от мода.
Ако се поровя мога и още сайтове да намеря,за да го
докажа.

Говорим именно за френското каре на Виктория Бекъм и не си правим изводи за модите от това дали тя е подстригана по някакъв начин или не. Следим Haute Coiffure Francaise!

А и в руския сайт няма подобни карета. Нали правите разлика между каре и черта?!

Писах преди и пак ще го напиша, всеки да си се подстригва както иска и както му отива и се чувства добре. Тук просто коментираме тенденциите. По случайност съм добре запозната с тях, без да съм фризьорка затова се включвам Peace

# 39
# 40
  • Мнения: 1 418
Много си компетентна.Ето ти линкове не от руски сайт.
Незнам дали знаеш,че карето има безброй разновидности.

# 41
  • Мнения: 64
http://newwoman.ru/hair_080.html
Това е актуално от зимата.Както виждате карето го има
под различни форми,което означава,че още е актуално.
А това,че Вики Бекъм вече не е така,не означава,че е
излязло от мода.
Ако се поровя мога и още сайтове да намеря,за да го
докажа.

И аз исках това да напиша снощи, но размислих. Тука супер много мадами се разхождат така подстригани напоследък. Вяено, че прическата не е никак от вчера, но е актуална и днес. И къдравата, която пуснах тип "боб шорт" е от шейсетте, но и до днес а хита на мита! Всичко ново е добре забравено старо.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 061
Много си компетентна.Ето ти линкове не от руски сайт.
Незнам дали знаеш,че карето има безброй разновидности.


Ех, що такава злобица бе? Що така?

 Не се заяждам, просто изразявам мнение. Всеки да прави каквото иска. Peace

Съгласна съм, че тези прически са непреходни, но има тенденции и в подстригването. И съм много, ама много наясно с разновидностите на карето ....даже и на подстригването на черта......!!!!!!

Не мога да разбера що се обиждате и нападате?!Наистина не мога да разбера.

Има класически прически, има и модни тенденции. Нали сте чували за това?!

Е, просто си говорим тук за тенденциите, не за класиката!

# 43
  • Мнения: 1 418
Злобата прозира от друго място...във всеки случай
не и от мен.
И като си изразяваш мнението,що коментираш
това на другите?
И като си толкова наясно,защо реши тогава,че
карето не е модерно?
Не можеш да опровергаеш очевадното,колкото
и да ти се иска...  bouquet

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 13:09 от `Belissima`

# 44
  • Мнения: 64





Ето тия емо щуротии са много модерни сега в Германия. Аз обаче изобщо не ги харесвам, защото изискват страшно много грижи и не отиват на всеки.  Sick И като вземат да се боядисват в зелено, лилаво...

Общи условия

Активация на акаунт