АВГУСТинските деца боядисват за Великден шарени яйца!

  • 10 995
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
Ехо от нас.
Монката дне сси дръпна тел4ето от раната,зака4и се на якето,още пове4е се разрани,сега утре не знам как ще ме хока хирурга,ама да дойд е той да го опази .Само ръ4ка и 4овърка там,не търпи превръзка,даж епрез нощта си я махнал.Мн ме е страх да не се инфектира,то белега ,4 е ще е огромен е ясно.
Сега ще боядисваме яйцата,ама още не са сварени.
Ина4е наш Мони хи4 не изглежда слаб,ама от къде тая мускулна маса,като я  кара само на мляко не знам.Костите с а му едри ,та затов атежи.
Уф,една малка фризьорка ме скубе и не ме остав я да пиша.Лека ве4ер!

# 31
  • Мнения: 324
Да ви покажа и аз снимки от днешната разходка  Laughing Ние живеем на един от хълмовете на града и по тази пътека се слиза надолу към центъра. Като горичка е (мъжът ми преди три години беше на квартира в долния край на парка и снима едно малко еленче през терасата си  Grinning) :
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2761/167/90/1541937 … 95607_2930866.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2761/167/90/1541937 … 95608_7263685.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2761/167/90/1541937 … 95609_6394770.jpg
А това е полянката пред блока ни:
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2761/167/90/1541937 … 95630_2741603.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2761/167/90/1541937 … 95629_7165783.jpg
Виждате колко пухкава е Мая и без да яде  Laughing, какво ли ще е като вземе да се храни  Whistling
А щом повечето сте оставили боядисването на яйцата за събота, да ви кажа какъв метод за варене на яйцата четох:
Темата е невероятна от кога я 4аках,благодаря pepitta_84 .
И да ви кажа един на4ин за сваряване на яйца,не съм го пробвала о6те,но го про4етох в един испански блог и казват,4е ставали яйцата страхотни така.
В тенджера се слага студена вода,яйцата,малко оцет и се долива вода 2 пръста над яйцата,когато запо4нат да врят се изклиу4ва котлона,похлупват се и се оставят така 20 минути.Така яйцата ставали перфектно сварени и с жълтъка в центъра.
И за декоративни,от подфорум хоби едно моми4е каза един страхотен на4ин с цветен пясък-нанася се лепило на яйцето в желана форма,овалва се мястото с лепило в цветния пясък и така се продължава с друг цвят пясък.Полу4ават се страхотни фигурки.

# 32
  • Мнения: 467
Оле, Слънчо, при вас е като приказка! Толкова зелено, такава природа Heart Eyes Heart Eyes Малката е страхотна, спортна мома  Heart Eyes
Аз няма да ви снимам двора на блока, че е голяма цигания - има само арабски семейства, които си простират парцаливите дрехи навън, на едно въже вързано за един улук и една греда  ShockedМного са изобретателни в това отношение.
Ади, обаче в този парк е много чисто. Добро впечатление ми направи.
хайде, че ми загоряха тиквичките...

# 33
  • Мнения: 1 554
Страхотни снимки сте напускали Heart Eyes ще взема да заредя фотото и утре и аз да направя една фото сесия Crazy

# 34
  • Мнения: 498
Айде да се запиша подобаващо. Много красиви снимки сте направили, при хубави дечица, нямама как иначе  Heart Eyes.
Прекрасната Ния, малкия мускетар Пламен, кльощавелкото Тото, сладурите Сашундера и стройната му кака, чаровната Мая и Ивон.
Завидях на прекрасния фон от снимките на Френското Тони и Слънчогледка, при мен с тоз боклук няма как да се получи.
Днес бях на зъболекар и бях малко посърнала, затова чак сега тразявам снимките  Blush.

# 35
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тони, не се притеснявай за тотончо. Да те успокоя, и Йована е клъоща, 9300 е. Краката и като свирки. А яде, не е да не яде, ама май само на бузи трупа.

Моята мома е станала голямо диван, абе опасна работа направо. Наочно се закача и прави бели и после се смее дяволито. Незнам какво ще я правя. Чудесни са ви снимкте, аз тези дни нямах врема да я изведа, добре, че от детската ги държат цял ден навън.

Да се похваля- купихме си днес кола. Утре ще си я вземем  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 3 871
Добро утро  Hug.

Кафето днес е от мен:



Снимките на децата са прекрасни Peace.
Тони, много си е добре  детето. По - добре така, отколото да е пълничък и непрекъснато да го ограничавате от яденето.
Бобче, честита ви кола. Със здраве да си я карате.
Аз вчера боядисах яйцата, докато Ани спеше. Изчаках я да заспи и тогава се захванах, че иначе половината щяха да са счупени още преди да са боядисани Mr. Green.
Приятен ден на всички     bouquet.

# 37
  • Мнения: 530
Добро утро !
Мерси за кафенцето.Страхотни снимки .Страхотни дечица. Heart Eyes Hug
Ние вчера боядисахме яйцата и въпреки ,че имах двама "помощника"-яйцата дадоха само една жертва.
Лек ден.

# 38
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

# 39
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Да започнем деня с една добра новина.  Grinning Тази сутрин в 6,22 моята приятелка и жена на кръстника на Теди роди момченце - Мартин, 3.200 кг. Страшно се радвам, защото е едно много, ама много дългоочаквано бебе!  newsm44

# 40
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте,

Нашата разходка днес беше сравнително кратка, защото трябваше да с прибера да сложа на Йоан да яде и след малко да го изпратя на училище, в противен случай няма да хапне нищо свястно  Crossing Arms Любимият му израз напоследък е "Аз ВЕЧЕ това не го ям"  ooooh!
Лулу, да им е жив и здрав дългоочаквания син на вашите приятели   bouquet
Слънчо, при вас е мнооого красиво  Crazy А Мая е за схрускване  Heart Eyes
Бобче, леко и безаварийно шофиране с новото возило  Hug
Ади, целувки на умницата  Hug както винаги - страхотна фотосесия  Heart Eyes

Ставам...

Заведох си ученика. Въпреки, че училището е на отсрещната улица и на пещеходната пътека има осигурен пенсионер, който да превежда децата, нямам вяра на шофьорите и предпочитам ние да го водим. Веднъж пресичахме с него, първата кола от оформилата се колона спря, а този зад него тръгна да го изпреварва и наби спирачките до нас. За протокола - има и т.нар. легнали полицаи ... И този случай не е единствен. Колкото до ученика - иска сам да ходи. Ето сега като хо водих - щом стъпахме на отсрещния тротоар побърза да ми каже "чао" и да хукне към училището. Порасна изведнъж...

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 13:20 от mentina

# 41
  • Мнения: 530
Лулу много се радвам за твойте приятели да им е живо и здраво момченцето .

# 42
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Бобче, честита кола и на много хубави места да ви заведе.   car003
Слънчо, аууу, колко е красиво при вас.  Grinning А Майчето е голям бонбон. Heart Eyes
Ади, ама много е пораснала госпожицата.  Whistling И е вече истинска малка дама. Peace
А ние вчера боядисахме яйцата след като се прибрах от работа. Половината дадоха фира обаче, защото си имахме два малки помощника. Mr. Green
Ментина, Яна, благодаря.  Hug

# 43
  • Мнения: 498
Лулу, прекрасна новина. Да им е живо и здраво. Толкова се рдвам, като чуя такава новина.
Ние направихме голяма разходка, купих най-сетне памперс бански, толкова ги търсих.

# 44
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Лу-Честита синя дългоочаквана новина на приятеката ти.Да им е жив и здрав юнака  bouquet.Ей,че обичам такива новини Hug

Слънчогледка-Мая е страхотна мадама.Кавалерите сигурно изпопадат около вас Blush

Ментинка,Лу-мерси за комплиментите към моята дама Heart Eyes

При нас какво да ви кажа-от седмица на сам не спим по половин нощ TiredТо е едно въртене,едно сучене ooooh!Сега взе да си изкарва и долната челюст на пред,което ме навежда на мисълта,че следва кучешка зъбоатака ThinkingИначе сме добре.

Онзи ден ходих при хомеопата,и му казах,че трябва да ходя на контрола на гинеколог.Той обаче ми каза,че е желателно да отложа с 1-2 м,защото мазането с йод и там другите мазила при изследването ще ми забавят лечението.Да,ама аз не съм ходила вече от 8 м, а и си записах час за 27........Сега какво да правя,се пита в задачката newsm78

И друго-преди 3 м платих един Пентаксин в аптеката,понеже ми трябваше да го занеса на хомеопата.Обаче му бяха занесли преди мен,а тези в аптеката чакаха доставка...РРазбрахме се с фармацефтката,която ми е позната,като го продадът да ми звънне,да си взема парите.Минаха 2 м,звъня й аз и казвам,да не я продава,че и без това стана време за последният на Ивон,тя ми казва,че някаква си го е капарирала и не може да ми го даде.Казвам добре,звънни ми като си го плати.И така вече 3-и месец.Вече е време на ивон за ваксината,а се оказва,че аз съм си я платила,не мога да си я взема и трябва да купувам нова ooooh!А тези от аптеката ми се зъбят,че нищо не можели да направят.Е иде ми да #2gunfire #2gunfire :2gunfire:60 лв са това,не са 6 Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт