МБАЛ"Ескулап"-гр.Пазарджик

  • 7 656
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Искам да споделя с всички вас,възхитена съм от начина по който те посрещат на регистратурата в МБАЛ"Ескулап" -винаги с усмивка.Ползвам услугите на няколко специалисти първо заради детето,второ заради мен самата и съм много доволна.Благодаря на:Д-р Митева(педиатър),Д-р Хитров(неврохирург) и Д-р Деликостадинов(анестезиолог) за всеотдайността и професионлизма,който проявиха,когато се разбра,че детето ми е с хематом на главата след падане.Намериха начин да ми обяснат састоянието на детето без да всявят паника в мен и подробно ми разясниха как ще процедираме за напред.БЛАГОДАРЯ ВИ!  bouquet

Нека,който желае да сподели своето мнение.

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 10:08 от vancho1963

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Моля модератора да заключи темата!Явно пазарджиклии нямат мнение за тази болница.Предварително Ви благодаря!

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
мОлЯ мОДЕрАТОрА ДА ЗАКлЮчИ ТЕмАТА!

# 3
Истина е че винаги те посрещат с усмивка,а и лекарите които работят в ЕСКУЛАП са наистина отдадени на професията си.Хубаво е че в днешно време все още се срещат съвестни лекари.  bouquet

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
БЛАГОДАРЯ на доц.Борислав Дъбов(офталмохирургия)!Бъдете жив и здрав и все така всеотдаен към своите пациенти!  bouquet

# 5
Искам да благодаря на д-р Валерия Славова, ревматолог в МБАЛ Здраве, гр.Пазарджик за внимателното и любезно отношение и успешното лечение, което ми бе назначено. Преди това бях обиколил сума лекари и полза - никаква.

# 6
  • Мнения: 0
Eскулап е една пародия на болница , едно посмешище на медицина. Ръководството се състои от един мафиот,мошеник с двойно гражданство,който е във връзки с местните наркодилъри ; един алкохолик акушер гинеколог , един хомосексуалист, който служи за хюмън рисърчар , и един деградирал анестезиолог, стар ерген. Дори на фона на ниското ниво на пазалджишката медицина Ескулап се откроява с ... още по-ниско ниво. Де що има читав лекар , преминал през Ескулап , е напуснал. Останалите са несретници , готови да стоят за без пари , защото ОТ НАЧАЛОТО НА 2010 ТАМ ЗАПЛАТИ НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ. Заобикаляйте отдалеч тази "болница" , най-многото което могат да направят там за вас е - да ви вземат пари на ръка , да имитират някакво лечение , да ви сугестират ,че сте болни от нещо , от което не сте болни /с цел - клинична пътека/...

Общи условия

Активация на акаунт