корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 283
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 380
Мацки купих си обръч от детски магазин ,някакъв който е на части и се сглобява. От вътришната страна е на вълнички (струва 2,80лв). Напълних го с боб и ориз да тежи и така по лесно да се върти ама пусто взе да ми ръби на таза та се чудя сега нали да не извадя зърната newsm78.
Сега и друго се чудя newsm78 как издържате по 20 минути с въртенето на обръча #Crazy та те краката почват да ми се схващат бе[smilie=smile3506.gif]

Да пълен обръч се върти тежко...
Аз не съм слагала нищо и пак имаше ефект....
Първоначално, ако не можеш по 20 минути, започни с 5, после 10 и така увеличаваш до колкото стигнеш....
Всеки човек е индивидуален...
Според мен е по-вредно да се пресилваш, а щом и краката ти се схващат, го карай по-леко...
То за 2 дни корема няма да се махне, ако щеш и с желязо да го напълниш този обръч....

# 166
  • Мнения: 193
Сладкишче до сега не бях чувала за обръч напълнен  с боб,но в името на красотата ще опитам.
След първото раждане,корема ми се стегна много бързо,но след второто-не.Така ,че ще опитам твоя метод.Все ще има полза Laughing

# 167
  • Мнения: 86
снежа не го пълни много защото аз като го въртях пълен таза ми посиня и много ме болеше Sad и няколко дни неможех да въртя Sad

# 168
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, от къде си купихте обръчите? Търся от много време и не мога да открия ...  Confused

# 169
  • Мнения: 86
обрачи има в магазините за играчки Simple Smile

# 170
  • Мнения: 1 380
обрачи има в магазините за играчки Simple Smile
И в стоки за 1 лев....

# 171
  • Мнения: 1 131
С първото ми раждане корема ми се прибра много бързо,но с второто още си стои като бременен корем.Сега пак си бременея (7г.с) и кой знае на какво ще заприличам след това раждане.

# 172
  • Мнения: 1 394
Коремни преси,стягащи лосиони и редуващ душ,както и обтривания и пак и пак и пак....много коремни преси-нищо друго!  Peace

# 173
  • Мнения: 275
За съжаление все още я следя тази тема. Вече осми месец и продължавам да съм с около 15 см  отгоре /на талията/ . Не че много имам време за упражнения... Надявам се като проходи малкия и се втурна да го гоня да се подобри положението.

Общи условия

Активация на акаунт