1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 58

  • 17 959
  • 433
  •   1
Отговори
# 15
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
За анкетата гласувам с 1 опция. Много я харесвам, в повечето случаи не я обвинявам дори когато греши, много и е трудно и да прощава и винаги е последователна, каквото и да реши – правилно или не.

 

# 16
  • Мнения: 0
като истински фен на клуба на лудналите, пак съм на 2- ри епизод. ми Шех още преди черната нощ попита Бену - ако попитам г-н Онур няма ли да ми даде. Бену и каза, че е сухар и няма. Ако Бену се съмняваше още в началото за парите и кой ги е дал как не си спомни за този разговор. После си спомни, че Шех е намерила парите за една нощ, но не и ли през ума ..... кой може да е , а реши че това е Керем.

# 17
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Това е българката която се бори за титлата Мис USA. Малко ми напомня на Берг.

А иначе твърдо за 1 позиция. Аз си я харесвам и в най кофтите и моменти.

anna3com, моля те, ако имаш линк за Мис .... пусни ни повече инфо.

# 18
  • Мнения: 0
няма как - гласувах 1

# 19
  • Мнения: 683
http://www.missutahusa.com/miss/

Гласуването е до 19 април.

# 20
  • Мнения: 7
запис и отивам да  smile3529, ча ви изпускам

за анкетата - с 1 вариант гласувах

# 21
  • Мнения: 0
Шмети, уцели ме право в десетката с тая тема...
Само дето съм адски благодарна на момичетата за солидарната им подкрепа ииии.....да ми окапе клавиатурата, да ми гръмне монитора, да ми спре за 3 дни интернета ако напиша и една дума против Шехи!!! ooooh! мъкаааа...мъка ме чека докат наклецате 30 стр... smile3505 smile3516

# 22
  • Мнения: 0
я пак пагледнете еп. 2 част 3 , думите на периде след черната нощ за Онур. а?

# 23
  • Мнения: 0
тази черна нощ не се забравя.

# 24
  • Мнения: 10 823
mlu6 -остава да си събереш куфарите и право при ШЕХ

# 25
  • Мнения: 0
аааааа що така mlu6
щракай си спокойно по клавиатурата. нека шума на клавишите ти е като саундтрак
аз твърдо за поз 1 вече писах, но и утре пак ще гласувам за казийски не се притеснявай
пък и ако стане  smile3512 във форума (с приличен тон естествено  newsm10) тъкмо по бързо ще изпишем темата

Gerkaa
  Grinning ами права е била
въпреки че тя за нейната черна нощ си разправяше ама въпроса май е принципен

# 26
  • Мнения: 0
тази черна нощ не се забравя.

Без да коментирам, само цитирам бележка от преводача на книгата "1001 нощ":

"Ако една нощ, прекарана с чужда жена, НЕ се заплати от правоверен,това се смята за грях.Жената ТРЯБВА да приеме парите, ИНАЧЕ това е неин грях.Приемливо е, когато жената прави всичко за пари, тоест за да се прехрани.В ислямските обичаи такъв вид "проституция" се смята за частично оправдана от бога"

# 27
  • Мнения: 959
Шмети, уцели ме право в десетката с тая тема...
Само дето съм адски благодарна на момичетата за солидарната им подкрепа ииии.....да ми окапе клавиатурата, да ми гръмне монитора, да ми спре за 3 дни интернета ако напиша и една дума против Шехи!!! ooooh! мъкаааа...мъка ме чека докат наклецате 30 стр... smile3505 smile3516

 Joy Joy Joy
Млуш, честно не очаквах, че точно ти, ще ме разсмееш до степен, да ме заболи корема ...  Mr. Green Hug(този филм, вярно прави чудеса  Joy)
...ама и аз, попадам в твоята категория ...  boo (не ма биите, бре, нищо лошо не казвам  Mr. Green)

Хайде, млуш по случая наздраве ...

# 28
  • Мнения: 6
Гласувах с 1 ,въпреки че по някога много й се ядосвам  Peace Красе за 78 ББ Напълно съм съгласна с теб че тя трябваше да говори за съмненията си с Керем,а не да напада Шех,а срам ме е заради теб за мен не е отговор ще продължа да настоявам докато си разясня съмненията,но тя не го направи и за това са последващите проблеми,а за това за какво са парите съм на 100%съгласна,но аз писах и в предния пост,че без да коментирам причините,Бенну казва че оправдава Шех,че го е направила точно по тази причина,въпреки че не знае с кого е била Шех Rolling EyesА на Бенну явно тези съмнения ще й изиграят много лоша роля за напред,според мен най-голямата й грешка е че не си ги изясни навреме и то само с Керем дефакто тя иска  с него да си изясни нещата.А колкото до това че е било преди да са заедно това не променя факта,че ще искам да знам ако е бил с моя приятелка,дори и преди да сме заедно,още повече ако знам че е бил влюбен в нея и то докато е бил с мен PeaceНа мен ми се струва че омаловажаваме факта че мъжа й е бил влюбен в най добрата й приятелка,това се превъзмогва много трудно дори след това да е показал че я е забравил и е обикнал мен,пак спомена ще ме тормози още повече ако се съмнявам за въпросната нощ,самото положение е оплетено с много фактори и винаги ще има аргументи и в двете посоки,а аз вече се обърквам и в собствените си мисли,моля ви кажете и вашето мнение,нали във спора се ражда истината Rolling Eyes


Не искам да спорим ,но явно само двете сме гледали 78 епизод и ни вълнува всъщност аз хем не я харесвам Бенну от самото начало хем пък ми е интересен персонаж и много мога да говоря за нея само искам да кажа че Керем когато беше влюбен във Шехерезада НЕ той беше с Бенну а тя тичаше след него той не й даваше надежди в смисъл тя може и да е хранела някакви, но той първо непрекъснато я питаше за Шех и аз тогава го ненавиждах но не защото лъже Бенну а защото застава между Онур и Шех. Виж когато отиде да я търси там в онова село вече беше друга работа, но той едва тогава се осъзна ,че Шех е мираж и тръгна да търси Бенну защото я обичал .Въобще и на мен ми прави впечатление, че много лесно се отказват турците от любовта си обичам, обичам и изведнъж айдее хоп на следващата спирка само нашите хора Онур и Шех за тях нямам думи.  Как само се умилявам като ги видя заеднооооо  
Гледах й очите тази вечер когато е с Онур светят ,а в това положение в което е в момента нямат блясък ,нямат живот.

не ги слагам в бяло мисля че нищо не разказвам което не е гледано, ако има нещо свиркайте да го оправя
  

# 29
  • Мнения: 0
е честно казано бих изиграла ролята на Шех в тази черна нощ, ама де ти. Пък тоз Онур после да си мисли каквото иска - жена като жена. да бе. Втори епизод е невероятен.

Общи условия

Активация на акаунт