Клуб "Парфюмен Ценител" 11 - Любими аромати Dior

  • 39 262
  • 377
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 094
Денси, много, много благодаря!  bouquet Hug.........Според мен не прилича - има ясно изразен божур според описанието във фрагрантика - аз обаче упорито усещам роза - такава от моето детство, от градината на къщата, която имахме.  Въпреки, че е тоалетна вода е траен като за световно - държи цял ден. За мен Цъфтящият букет е много мек, женствен, няма нищо сладкарско, а има финес и изтънченост. Другите миски ми седят малко по-кисело и шипрово и ми вкарват студ, повече от необходимия. В този има някакъв странен баланс между свежест и изисканост, концентрирани в моноаромата на едно определено цвете( няма нищо излишно - някак си седи самодостатъчен и не прескача нито границата на добрия флирт, нито има излишък от бизнес наглост. На моята натура астрално седи добре:))).

# 46
  • Мнения: 31 389
Денси, много, много благодаря!  bouquet Hug.........Според мен не прилича - има ясно изразен божур според описанието във фрагрантика - аз обаче упорито усещам роза - такава от моето детство, от градината на къщата, която имахме.  Въпреки, че е тоалетна вода е траен като за световно - държи цял ден. За мен Цъфтящият букет е много мек, женствен, няма нищо сладкарско, а има финес и изтънченост. Другите миски ми седят малко по-кисело и шипрово и ми вкарват студ, повече от необходимия. В този има някакъв странен баланс между свежест и изисканост, концентрирани в моноаромата на едно определено цвете( няма нищо излишно - някак си седи самодостатъчен и не прескача нито границата на добрия флирт, нито има излишък от бизнес наглост. На моята натура астрално седи добре:))).
Какво прекрасно описание само уау! newsm51 Обожавам такива разтърсващи описания късно вечер, особено в Петък. Да има за какво ароматно да мисля един дълъг уикенд. Създаде ми тръпка с тези слова, а това напоследък се случва доста рядко относно аромати. Дали го има в България искам непременно да го пробвам? Ако ли не.... ще се срещаме със сигурност мила Bastetlove001

# 47
  • Мнения: 3 094
Освен да го помъкна за помирисване като дойде деня хикс Wink.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
не познавам много Диор, но пък съм силно изненадана, че слабо се коментира и почти никой не споменава да има слабост към Адикт /хайде, не е срамно, признайте си  Mr. Green/ Друг любим ми е Дюн, и вече не чак толкова Диорисимо.

# 49
  • Мнения: 2 590
не познавам много Диор, но пък съм силно изненадана, че слабо се коментира и почти никой не споменава да има слабост към Адикт /хайде, не е срамно, признайте си  Mr. Green/ Друг любим ми е Дюн, и вече не чак толкова Диорисимо.
Признавам на мен Адикт ми е най-голямата слабост  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: X
Гласувах за Диор Адикт 2.  Flutter

# 51
  • Мнения: 451
Аххх, Диор. Mr. Green Няма много негови парфюми, които да не харесвам, макар че не много мога да нося.
Фаворит определено ми е Диорисимо EDP, следван от Адикт-а. Шери-то безвъзвратно ми омръзна след дълго носене...Дюн-ът също много ми харесва, но не и на моята кожа.
Отровите са ми преекспонирани...Не познавам жена, която да не ползва поне една.

# 52
  • Мнения: 338
До колкото знам Diorissimo се предлага само в ЕДТ вариант newsm78.

# 53
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Денси, отново благодаря за красивата тема. Само се записвам, довечера ще чета с удоволствие.  Peace

# 54
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен Heart Eyes. Тази хипнотична отрова така ми е влязла под кожата, че едва се сдържам да не я купя. Адски трайна е. Единственото, което ме спира е, че не е подходяща за пролетно - летния сезон. А само да си я държа и да си гледам докато дойде есента, ми се струва конщуство.
Може ли някой да ми опише Дюн?   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 311
Нищо ли не харесваш и ползваш на Диор, та само се записваш? Grinning
Нищо не съм имала до сега на Диор,затова само се записвам.  Hug
По нататък ще се поправя.  Mr. Green
Всъщност Хипнотичната отрова я имах за няколко дни,но ми дойте прекалено силна и я размених.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 7 045
а сега аз и се радвам!  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 311
а сега аз и се радвам!  Hug
Ха ха,точно така!  Laughing
Със здраве да си я носиш!

# 58
  • Мнения: 451
До колкото знам Diorissimo се предлага само в ЕДТ вариант newsm78.
Как, аз съм почти 100 % сигурна, че съм го мирисала. newsm78
Освен да е било нещо старо или менте Laughing

Edit: Намерих в Now Smell This информация за него, в Makeupalley също го споменават, така че го има.

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 18:03 от EMPRЕSS

# 59
  • Мнения: 17 546
Привет!  bouquet
Пристигна арабският парфюм. Поръчах рол он, 8 мл., на който си пише, че е концентриран парфюм. Поръчвах ей така, без да знам на какво ще ухае, защото малките количества нямат посочена пирамида. Като че ли цвета на кутийката, ми напомни по някакъв начин за Будоар и затова се спрях на този. Уцелих обаче! Grinning Разкоооошен аромат! Crazy Ориенталски от всякъде, но не онзи лепкав сладък аромат на баклава и захарен сироп, а на нещо топло и уютно. Напомня на тъмна стая, осветена само от ароматни свещи и опушена от благовонни масла. Има нещо дървесно в него, мирис на смола, тамян и други непознати за мен неща. Възхитена съм. А колко е трайно това чудо... не е истина! Ще си поръчам още. Flutter
Mims Mims, благодаря ти, че ми показа това удоволствие! Hug

Ето го и него: 1, 2 и 3.

Общи условия

Активация на акаунт