Клуб "Парфюмен Ценител" 11 - Любими аромати Dior

  • 39 256
  • 377
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
Малко с уклон към старата тема - преди малко пробвах Hypnose на Ланком.  Tired Пълно разочарование!  Ужасно ми прилича на Тюмюлт на Лакроа. Ама почти едно към едно!

Така ли???  Shocked Ейй, трябва да го пробвам тоя Тюмюлт най-после! Има ли го в Дъглас Бургас?

# 31
  • на село
  • Мнения: 1 028
Малко с уклон към старата тема - преди малко пробвах Hypnose на Ланком.  Tired Пълно разочарование!  Ужасно ми прилича на Тюмюлт на Лакроа. Ама почти едно към едно!

Така ли???  Shocked Ейй, трябва да го пробвам тоя Тюмюлт най-после! Има ли го в Дъглас Бургас?

Ако го няма мога да ти изпратя пробичка. Аз накрая го подарих на свекърва ми. Онзи ден щерката го набарала и така се беше овоняла, че три дни после се усещаше покрай нея  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 0
 Simple SmileЗдравейте, не съм влизала въвъ форума отдавна, но не пропускам да чета всичко.Гласувах за Мис Диор Шери и моя фаворит Хипнотик пойзън. Смятам наистина ,че те излъчват класа и финес!

# 33
  • Мнения: 1 243
Татяна, мерси за предложението, ще потърся тук преди това и ако го няма, ще те замоля  Hug
Ако междувременно някой го е виждал в магазин тук в Бс, да свирка  Whistling

Утре ще съм с Адикт ( в хармония с темата )  Laughing Все пак мисля да обикалям църква, хората трябва да ме надушват отдалече, а не да се приближават, че да ми подпалят косата!!!  af

# 34
# 35
  • Мнения: 199
Весели празници и на теб Де'ВивА. Hug  bouquet Прадата Ирис я нося непрекъснато сега в затоплящото се време и много ми харесва и на мен.

И, един важен извод, който направих днес - трябва да огледам внимателно ароматите с Ирис. Има го и в Ники, та тази лека горчивина си идва от него и най-много тя ми харесва. Той е нюансът, който ме привлече в Прадата.
Този извод важи и за мен. Heart Eyes
И при мен Ирисовата Прада е фаворит сега! Обожавам я!Май случайни,непланирани покупки понякога са мноооооооооого сполучливи!
Заради този Ирис много се интересувам и  от това:

п.с. по темата ...от Диор най харесвам Хипнотична отрова и Дюн/не знам как правилно се произнася/

# 36
  • Мнения: 31 371
Нищо ли не харесваш и ползваш на Диор, та само се записваш? Grinning

# 37
  • Мнения: 1 645
Повечето не ги познавам даже Rolling Eyes
Но ако трябва да избирам ще е Адикт. Харесва ми,има характер,тежест,послание...

Днес бях с Биотерм-Енерджи...посланието му е-парфюмира,освежава,тонизира.Ами да,прави го...но до там.Нито ми напомня на нещо,никакви асоциации,нито е силен,траен и с характер...нищо особенно Peace

# 38
  • Мнения: 31 371
Повечето не ги познавам даже Rolling Eyes
Но ако трябва да избирам ще е Адикт. Харесва ми,има характер,тежест,послание...

Днес бях с Биотерм-Енерджи...посланието му е-парфюмира,освежава,тонизира.Ами да,прави го...но до там.Нито ми напомня на нещо,никакви асоциации,нито е силен,траен и с характер...нищо особенно Peace
Точно така го чувствам и аз. Hug

# 39
  • Мнения: 3 835
Диор за мен е преди всичко любимият ми аромат със силно присъствие на момина сълза - Diorissimo.  Peace

densi, поздравление за всички аромати, които си включила - дори и лимитката I Love Dior.  Hug

# 40
  • Мнения: 178
Почти всички Диори,който съм пробвала ми харесват.Фаворитите ми са Адикт,Пойзън и Хипнотик пойзън.

# 41
  • Мнения: 59
А този Диор някой ползвал ли го е ?Отзиви?

# 42
  • Мнения: 31 371
Диор за мен е преди всичко любимият ми аромат със силно присъствие на момина сълза - Diorissimo.  Peace

densi, поздравление за всички аромати, които си включила - дори и лимитката I Love Dior.  Hug
Благодаря, радвам се че се харесва анкетата! Hug

# 43
  • Мнения: 3 094
Ох, харесвам чичко Кристиан, но ограничих гласуването до Ж"Адор, Дюн и класическия Пуазон. Оказва се обаче, че имам един любимец , който не присъства в анкетата - http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Miss-Dior-Cherie-Bloomin … Bouquet-3738.html.........

# 44
  • Мнения: 31 371
Ох, харесвам чичко Кристиан, но ограничих гласуването до Ж"Адор, Дюн и класическия Пуазон. Оказва се обаче, че имам един любимец , който не присъства в анкетата - http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Miss-Dior-Cherie-Bloomin … Bouquet-3738.html.........
Веднага е добавен специално за теб и за всички негови почитатели.  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Може ли да разкажеш малко повече за него? Не го познавам за съжаление. Прилича ли на първия вариант?

Общи условия

Активация на акаунт