LAKME-- продукти за коса--впечатления

  • 2 488
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
  споделете инфо за ползвани от вас продукти--иначе конкретно ме интересува  Гланцът им коса--ползва се на принципа на боя newsm78

# 1
  • Мнения: 46
аз съм ползвала шампоан и маска за боядисвана коса - доволна съм. Това ме подсети следващия път да си купя от тях. Харесва ми че са в голяма опаковка ако не се лъжа от 1 л и са мисля професионална серия

# 2
  • Мнения: 202
да--доста са като количество и са на прилични цени---все нещо не мога да си пасна шампоана

# 3
  • София
  • Мнения: 16 076
Професионални продукти са, испански.
Дъщеря ми е фризьорка, в салона работят с тях. Подари ми шампоан за обем - хубав е, върши си работата, доволна съм.
Май и бои за коса имат, но не съм запозната - не се боядисвам.
Ще я разпитам, ако имате въпроси.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 414
Ползвам серията за косопад-доволна съм от маската.Шампоана ми е "тежък",но не правят чудеса,без таблетки не спря косопада!
Ползвам и протектора за сешоар и преса,голяма опаковка много икономичен.

# 5
# 6
  • Мнения: 850
http://www.lakme.bg/index.php?m=320&lang=1&category=975& … 75&prodid=906 , аз съм ползвала това и съм доволна  Peace

# 7
  • Мнения: 17 407
Мога да похваля боята за коса/амонячна/, ползвала съм и шампоан, не помня какъв точно, който никак не ме очарова.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ползвала съм шампоан за мазна коса и не е нищо особено.Слагала съм и прехвалените  кристали и мога да кажа че съм ползвала доста по добри.

Общи условия

Активация на акаунт