LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 766
  • 864
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 26
cuba libre, благодаря за отговора Simple Smile Може ли да дадеш размерите на 36-ти размер на роклята
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00001
Ето и размерите: широчина под бюста - 33 см., талия - 34 см., ханш - 47 - 48 см., дължина на роклята (измерена под бюста) - 115 см. Аз също съм 164 см. и определено ще се наложи да я скъся с 3 - 4 см.

# 406
  • Мнения: 6
eva_merry, А какви са размерите на мъжа ти, че L му е огромен?


Момичета,
Тези детски сандалки има ли ги още, че нещо не ги намирам?



Момичета,пусна ли са от лененото сака 38р-р.http://www.laredoute.fr/vente-veste.aspx?productid=324112412& … &numberpage=7 Страхотно е.Аз го имам. Peace
...
deska*, А сакото, което имаш, с подплата ли е?


Привет, искам да попитам това горнище - 40ти номер на кой номер сутиен горе-долу отговаря? Или да питам за ГО 95 см - 38 или 40ти номер  newsm78
Благодаря предварително   bouquet

Смин,
em4eto, извинявам се предварително, че използвам името и, тук наскоро беше писала, че го има май р.38. Виж потърси в нейните постове!

# 407
  • Мнения: 59
deska*   какъв р-р имаш и какви са твоите мерки?


Ще ми помогнете ли, интересува ме мъж с гръдна обиколка 106см и височина 174см кой р-р се води? http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-t-shirts-sans-manches.asp … &numberpage=2

# 408
  • Мнения: 28
 Jadena,с подплата е.
ar4ito,имам 36 с мерки,гръдна 85 и талия 73 ми е точно.Ще побере и по-голяма гръдна Peace

# 409
  • Мнения: 610
eva_merry-много ти благодаря много ми помогна.Аз съм с подобни на твоите мерки само Х-92 и съм висока 70см.Значи ще ми стане.Сърдечно благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 410
  • Мнения: 5 278
И аз имам спешен въпрос,дано не ви досаждам,но искам да поръчам на мъжа ми от юношеската номерация,а се чудя дали 174 или 180  newsm78 Висок е 184 и гръдна около 110-114.От мъжкото взимам XL,но от тези не знам. Аз съм си взимала 174 и при положение,че съм толкова висока панталона ми беше огромен.
Ще съм ви благодарна за съвет  Hug

# 411
  • Мнения: 59
Jadena,с подплата е.
ar4ito,имам 36 с мерки,гръдна 85 и талия 73 ми е точно.Ще побере и по-голяма гръдна Peace

аз съм някъде  96 гръдна но ръчичките са ми проблема че са ми дебелички горе-34см обиколка и обикновенно всичко там ми е тясно.

# 412
  • Временно
  • Мнения: 788
Ами не му знам точните размери,но обикновено носи тениски и блузки С,рядко М.Връхните му дрехи са М.Аз поръчвайки суичера си мислех,че 96/103 отговаря на М,но то било Л.И наистина му е много голямо и сега иска пак да го поръчвам,но този път направо С.

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

В предишните теми имаше момичета, които бяха питали за тази пола на Wrangler, дали някоя от тях я е поръчвала в последствие? Интересува ме дължината й в действителност, дали е до колене (genoux, както е в описаниета) или е 81см?
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-denim-wrangler.aspx?productid … &numberpage=8

Аз я получих, много е хубава!  Peace
Дължината на мен ми идва под коленете и ще я скъсявам, че не се харесвам с такава дължина. Висока съм 1,70.
В момента не мога да измеря точно, че поличката не е при мен, но определено не е 81см.

# 414
  • София
  • Мнения: 168
Влизате ли сега в сайта newsm78 Аз не мога една приятелка също Tired

# 415
  • Мнения: 6
Момичета може ли за малко помощ за това кожухче http://www.laredoute.fr/vente-manteau-imitation-mouton-retourne. … 1&prodcolor=2 по принцип за горно взимам 40 и се чуда дали да поръчам 162 или 168 ?
Ще съм благодарна за малко помощ  Praynig
 

Заповядай: Manteau imitation mouton retourné - размери на номера 162 и 168.Предполагам , че ще ти помогнат да се ориентираш кой размер на си вземеш. Peace
А на 114 дали ще даде някой размери?

# 416
  • Мнения: 59
Влизате ли сега в сайта newsm78 Аз не мога една приятелка също Tired

и на мен от 5мин не ми дава да влезна

# 417
  • Мнения: 506
И аз имам спешен въпрос,дано не ви досаждам,но искам да поръчам на мъжа ми от юношеската номерация,а се чудя дали 174 или 180  newsm78 Висок е 184 и гръдна около 110-114.От мъжкото взимам XL,но от тези не знам. Аз съм си взимала 174 и при положение,че съм толкова висока панталона ми беше огромен.
Ще съм ви благодарна за съвет  Hug

моя също е ХЛ,но 180см от детското му стои впито,пробвала съм с тениски,гръдната е 106см
с къси гащи също нестава,защото за ръст 180см талията му е тясна,поне с 5см по-малка от неговите къси панталонки/неговата е 94см/
съветвам те да не прекалиш с количеството дрехи просто вземи нещо за проба,аз лично вече няма да го правя въпреки разликата в цената на юношеското и мъжкото
може би със спортните стоки някой ден ще тествам Embarassed

# 418
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Влизате ли сега в сайта newsm78 Аз не мога една приятелка също Tired

и на мен от 5мин не ми дава да влезна

В сайта влизам, но не мога да се логна в нито един акаунт. Rolling Eyes

# 419
  • Мнения: 43
Влизате ли сега в сайта newsm78 Аз не мога една приятелка също Tired

Явно имат някакъв проблем Rolling Eyes
Аз от половин час се мъча и не става ooooh!
Поне знам,че не е само при мен Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт