Колко пари максимум бихте дали за картина?

  • 10 946
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 236

ти в качеството си на каква и по какви критерии определяш дали една картина си струва или не и с колко и е надута цената ...


Експертен съветник към Сотбис. А ти?

# 76
  • Мнения: 3 485
NadG Благодаря за трендафилчетата  bouquet
SayNo предполагам че картината която си закупила е от Лили/умишлено не споменавам фамилията и за да не прозвучи като реклама/,тя е страхотна и на мен ми харесва,ако не е тя няма значение важното е на теб да ти харесва.  Peace

# 77
  • Мнения: 174
SayNo предполагам че картината която си закупила е от Лили/умишлено не споменавам фамилията и за да не прозвучи като реклама/,тя е страхотна и на мен ми харесва,ако не е тя няма значение важното е на теб да ти харесва.  Peace

Не, не е от Лили. С риск да е реклама моля кажи името на Лили.
Проверих, моите картини са на Калина Атанасова http://www.artplusbg.com/k-atanassova.htm
Извинявам се ако някой го схване като реклама. Все пак е пълно с теми Кой прах за пране ползвате? Дано не е фатално ако си кажем и какви картини харесваме.

# 78
  • Мнения: 3 485
Лили Кючукова  Peace
Харесват ми картините и на Калина Атанасова. Sunglasses

# 79
  • Мнения: 22
      Голям почитател съм на това изкуство.   bouquet
На кое изкуство?

    На изобразителното изкуство, Chanel.   Sunglasses

# 80
  • Мнения: 875
бих дала много пари (много според моите възможности, разбира се) за нещо, което ми харесва.

# 81
  • Мнения: 2 161
      Голям почитател съм на това изкуство.   bouquet
На кое изкуство?

    На изобразителното изкуство, Chanel.   Sunglasses
Да,очевидно на цяяяялото,че е много по-лесно за коментиране.

# 82
  • Мнения: 22
      Голям почитател съм на това изкуство.   bouquet
На кое изкуство?

    На изобразителното изкуство, Chanel.   Sunglasses
Да,очевидно на цяяяялото,че е много по-лесно за коментиране.


    Знаех си, че сте ме разбрали правилно!   bouquet

# 83
  • Мнения: 31 230
Зависи от картината и от това кой я е нарисувал. Wink

# 84
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Много зависи на кого е картината.. по принцип бих дала много за картина..
в последно време съм фен на творчеството на П.Митков...

# 85
  • Мнения: 2 161
Прекрасна тема,благодаря.Хората са затънали в кредити,но купуват стойностни картини на стабилни цени.Аз нямам кредити,дали ще мога да купя Джокондата?

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имам една ръчно рисувана и ми е подарък от собственника и. Тя пък се вписа с обстановката ми в хола. Но по принцип не съм кой знае какъв фен на картините и не бих дала голяма сума точно за картина.

# 87
  • Мнения: 875
за мен пък няма значение кой е нарисувал дадена картина, стига тя да ми харесва. днес бях в една галерия, понеже близки приятели си купиха жилище и искам да им подарим картина и очите ми останаха в една картина. струва около 1500 лв. и определено бих си я купила.

# 88
  • Мнения: 1 422
Добро утро. Аз току що видях едно ново произведение и знам, че го искам. След малко ще науча цената. Знам къде ще застане, кой ще го вижда, кого ще радва. Искам тази картина, каквато и да е цената й! Понякога оставаш без думи, само чувства и щастие.

# 89
  • Мнения: 1 236
Искам тази картина, каквато и да е цената й! Понякога оставаш без думи, само чувства и щастие.

Ако цената е 500 000лв например, съм сигурна, че ще останеш без думи, особено за следващи постове във форума. Щото не е съвсем вярно това възклицание "каквато и да е цената й!", нали?
И да кажа, че вариянтът "ще ги дам, ако ги имах", също не е приемлив отговоро, защото си остава фантазия.
И въобще, за какво са тия изхвърляния?  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт