Бъдещи майки - АВГУСТ 2009 - тема 32

  • 12 900
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 605
Здравейте момичета, честити празници на всички и безпроблемна бременност!!!
Аз съм от миналогодишните августинки и честичко влизам в темичката ви с много носталгия по изминалата бременност. Сега вас ви вълнуват изследвания и ФМ, а на нас ни излизат зъби и е ужас направо. Wink Laughing Как бързо лети времето.

Тъй като виждам че темата за  колички никога не приключвам искам само да ви кажа че продавам кошница за кола на Мутси. Моделът е Травълър и има напълно легнало положение. Ако някой го интересува може да ми пише на лични! Peace

Ето и данни за вносителя http://catalog.bg/company.php?company=26925

# 31
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Хоп,и аз в новата тема.
Миналата седмица и аз ударих едно чистене на банята,но си взех една четка с дълга дръжка и възможно най-не меришещ препарат/медикс/,прозореца широко отворен и търкане с почивки.Светна.Това ще и е на тази баня от мен,след седмица-две се местим в новата къща Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 1 490
giuli , определено не мисля да повтарям това упражнение-просто много ми се искаше да покисна във ваната, а тя беше станала сивкава на цвят и се нуждаеше от спешно почистване. Почнах да се замислям за жена, която да идва чат-пат да чисти. Не чак всяка седмица, за толкова ще се справя и сама, но за прозорци и т.н. ще ми е от полза. А преди да дойде бебето задължително ще трябва да се направи и по-сериозно чистене....
Лека вечер от мен, момичета!  bouquet

# 33
  • Мнения: 338
Момичета, преди някой беше писал за стволовите клетки,ама нещо набързо беше подминато, без много много да се коментира...
Сега почнах и аз да се замислям за това, някой има ли по-подробна информация за цените и т.н.

# 34
  • Мнения: 224
Аз относно чистенето преди да се появи бебето съм се "уредила" така да се каже  Blush
Мама обеща да дойде още в началото на август да излъска / а пък тя е върховна чистница/,
въпреки, че бъдещия татко въобще не е във възторг от този факт, понеже гостуването й, слад като се роди бебо, ща трае още поне 2-3 седмици  Joy
Аз обаче съм много доволна  Peace

# 35
  • Мнения: 12
Темата наистина е много хубава! Браво на Сънбийм

Аз да ви разкажа днес бях при Марков и излезнах с добри новини. Плацентата все още ми е ниска, но вече непокрива шийката. И което е най-важно бебчо се развива нормално.
Дано всички мами и бебчовци сме добре до финала,а и след това разбира се!

Хубава вечар на всички!

# 36
  • Мнения: 3 372
Я и аз в новата тема Mr. Green
Моя мъник снощи не ме остави да спя, като се разрита в 3 часа та до 6 Crazy Ама нека си ритка Heart Eyes
С килограмите съм +15 Embarassed ама хич не ми дреме Mr. Green

# 37
  • Мнения: 132
Я и аз в новата тема Mr. Green
Моя мъник снощи не ме остави да спя, като се разрита в 3 часа та до 6 Crazy Ама нека си ритка Heart Eyes
С килограмите съм +15 Embarassed ама хич не ми дреме Mr. Green

Мила, и аз така си мислех с 1-вата бременност,докато кг ми накрая не станаха 30кг /общо/  Embarassed . После много трудно се смъкват,да знаеш! Naughty

# 38
  • Мнения: 3 372
Я и аз в новата тема Mr. Green
Моя мъник снощи не ме остави да спя, като се разрита в 3 часа та до 6 Crazy Ама нека си ритка Heart Eyes
С килограмите съм +15 Embarassed ама хич не ми дреме Mr. Green

Мила, и аз така си мислех с 1-вата бременност,докато кг ми накрая не станаха 30кг /общо/  Embarassed . После много трудно се смъкват,да знаеш! Naughty
И какво, да мина на диета ли newsm78 Няма да стане, пак казвам, че не ми пука Peace

# 39
  • Мнения: 199
Angel1, колички Мутци има и в новооткрития магазин на Вис Виталис - на Симеоновско шосе и светофара към Студентски град - доста добре е заредено с колички и има почти всички модели.
Люлякова, на никого не пожелавам раждане в 7-ми месец, но твърдението, че бебетата не оцеляват е абсолютно невярно...и пак казвам пожелавам на всички раждане, когато му е времето.

# 40
  • Мнения: 29
Нев мисли позитивно, никакво ранно раждане.
chocho-san казваш да внимаваме с килограмите, ама как като те си се трупат. Тя и доки вика че повече от 15 кг не ило доре, ама какво да направим да умрем от глад ли? Simple Smile

Момичета недейте се мъчете с това чистене, че то от него освен олки друго не можем да си докараме. На мен доки още в 3ти месец ме предупреди да не серавя  на пепеляшка и затова си взех жена дето да чисти веднъж седмично. Така мен не ме боли корема, мъжо е спокоен а в кащи е чисто.

Аз да се похваля ние днес яхме на 4Д и беба е добре, само върви малко дебела за тези седмици 486 гр. но доки каза че може да отслабне да не се притеснявам. Иначе всичко ни е в норма и с това тегло и сантиметри сме със седмица и 3 дни по-големи.


# 41
  • Мнения: 46
Мамчета стига с тези приказки за раждане в седмия месец нека мислим положително

# 42
  • Мнения: 132
Не,сладурани-просто трябва малко да се поограничаваме в храната и повече да се движим  Peace
Ама,ако сте по-инатести от мен,1 строга диетка след раждането няма да навреди  Laughing Peace

# 43
  • Мнения: 34
Нев, добре дошла пак в къщи  bouquet
оф, любимата ми тема за илограмите... аз вече съм +13....изпадам в шок като се кача на кантара Thinking

# 44
  • Мнения: 60
Пак здрасти от мен.........относно килограмите ще се отчета на 30.04 а относно 7-я месец........независи от мен....ако питате мен в 9-я ще ми е най- добре да се роди Simple Smile , но нещата независят от мен не и на 100% ...... относно ритането лелелеееей ако нестане футболист пъл на дано да го вземат в Манчестър Юнайтед  newsm65 newsm20 bg ще е гордоста на мама а тати му няма спре да се хвали  Joy Joy Joy ееех мечти мечти.....снощи неспах от ритници ама и днес и през деня неможах пак от ритници дано тази вечер спя  Praynig .Хайде сладурки лека вечер от мен и сладки сънища  Hug Hug


Нев, добре дошла пак в къщи  bouquet
оф, любимата ми тема за илограмите... аз вече съм +13....изпадам в шок като се кача на кантара Thinking

Благодарскооо

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 22:18 от Nevnev

Общи условия

Активация на акаунт