Пуфис или Хъгис?

  • 19 081
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Пуфис, определено. Не харесвам изобщо Huggies, пробвах ги веднъж и няма да повторя.

П.П. Знам, че се казва Хъгис, но не съм свикнала, не мога да си изкривя устата (и клавиатурата), ще ме принудите да изписвам името на латиница.

# 16
  • Мнения: 108
Аз съм използвала от всички по-разпространени марки пелени за еднократна употреба. С Памперс акото не само излизаше, но се мозвоше до врата. Най-доволна съм от Либеро, но ако се двоумиш точно между Пъфис и Хъгис бих ти препоръчала Хъгис, защото според мен Пъфис са копие на Памперс / поне аз не виждам разлика/. Либеро си имат ластиче на рърба и разтегливи ленти отстрани.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 809
Хъгис. Не класик, а от онези с ластика на гърба.
А на самия пакет пише ли че са с ластик или....да не би да взема от класика евентуално newsm78
До колкото си спомням пише Премиум  Grinning

# 18
  • Мнения: 185
И аз имах същия проблем с Памперс. Моя близка с малко бебе сподели същите впечатления. Ние сме на Либеро, много съм доволна  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Различни бебчета , различна кройка.Едни им стават пъпчици от материя , на други от лосиона.Избора зависи от бебето според мен.По темата категорично по-доволна съм от Хъджис.

# 20
  • Мнения: 2 013
Huggies  Peace

По принцип Памперс не пропускат, явно някакво фалшименто има  Rolling Eyes

Ние сме с Pmapers,никога не са изпускали. Naughty Обикновено това се получава,когато трябва да се смени номера,а и не трябва да чакаш да достигнеш горната граница на кг.Сменят се по-рано.
Ползвали сме и Хъджис,те ни пропускаха и се мокрехме от тях. Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
Ние сме с Pmapers,никога не са изпускали. Naughty Обикновено това се получава,когато трябва да се смени номера
Не само тогава се получава. При нас се получава винаги, когато има по-рядко ако. Липсата на ластик на гърба води до омазване до врата.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Бебето ми ползва и двете марки, нямам никакви забележки  Peace

# 23
  • Мнения: 340
Аз съм доволна от Либеро. Много рядко се е случвало да изпуснат и то само при изключително голямо наакване.

# 24
  • Мнения: 666
Huggies  Peace

По принцип Памперс не пропускат, явно някакво фалшименто има  Rolling Eyes

Ние сме с Pmapers,никога не са изпускали. Naughty Обикновено това се получава,когато трябва да се смени номера,а и не трябва да чакаш да достигнеш горната граница на кг.Сменят се по-рано.
Ползвали сме и Хъджис,те ни пропускаха и се мокрехме от тях. Confused
Ние сега сме 5кг и косур и сме на 3 номер памперс..обаче всеки ден по 2-3- пъти е оакана до вратлето....можа да съм случила кофти партида..обаче нз..

# 25
  • Мнения: 2 334
На дъщеря ми също Памперс и пропускаха и то постоянно независимо от размера.Сега е с Либеро и съм най доволна,иначе не съм доволна нито от Пуфис нито от Хъгис.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Пуфис или Хъгис?

Либеро  Mr. Green

 Laughing и аз това щях да напиша.
М/у др. взех веднъж пуфис за проба и хич не ми харесаха.

# 27
  • Мнения: 2 011
Всъщност купувам Либеро,но съм пробвала от любопитство и Хъгис - изобщо не ги одобрявам.Прекалено впити в крачетата,пропускат,все беше мокра около пелената,а беше на около годинка,като ги пробвах,пишкаше вече по-рядко.
Няколко дни се наложи да ползвам и Пуфис- останах с добри впечатления,но от Либеро по-добро не намирам.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Huggies! Peace

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Взимаш от различните марки по няколко броя и ще откриш кое е най-доброто за твоето бебе. Peace

Общи условия

Активация на акаунт