''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 176
  • 445
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 590
Хипнотик ми е по-пудров, по-сладък, подправков. Ванилията според мен е тази, която го прави така неустоим за мъжете. Вечерен, романтичен аромат.
Чистата отрова е по-рафинирана, по-заоблена откъм въздействие. Цитруси, бели цветя и затопляща амбра. Повече за офис.
Абсолютно съгласна, само да добавя, че и горчивия бадем играе голяма роля в Хипнотичната отрова.(според мен)

# 436
  • Мнения: 13 625
Pure Poison го ползвах много 2004-2005та година. Тогава това си беше "моя аромат". Много еротичен и уникален...супер много ме заговаряха като го носех.  А това по принцип не ми се е случвало с друг парфюм (освен с Хипнотик). Сега го ползвам по-рядко...с времето малко ми се промени вкуса към него. Но си е много хубав и убийствено траен парфюм. Спомням си като го купих 2004та година от един магазин на Витошка. Продавачът ме изгледа и ми каза: Това е парфюм за по-зрели жени!!! Grinning Викам си да, бе да...с тая нагласа много те бива за консултант! В крайна сметка като го купих ми каза: Много добър избор!

# 437
  • Мнения: 3 727
Здравейте!Няколко дни писах като гост-slavinnq -нямах възможност да си вляза с регистрацията...Да се включа и аз за 5-то авеню.Подарих го на свекърва ми и го пробвах- и при мен беше супер траен и много ми харесва аромата, а по принцип е по-нисък клас-направо страхотен и почти за без пари в нета. Ние го купихме от парфюмерия и беше 3пъти и повече по-скъп.След това тествах още няколко парфюма на Е.А. И всички се оказаха много приятни и трайни.

# 438
  • Мнения: 4 166
И аз не мога да преценя, кой от двата - Хипнотик или Пюър ми харесва повече, и двата, за различни ситуации Simple Smile

sasi6, да Арден има много приятни парфюми, като петото авеню ми е любимец сред тях Peace

# 439
  • Мнения: 13 625
Те и на Бритни парфюмите са от Е. Арден Simple Smile

# 440
  • Мнения: 214
Жаки,това не го знаех...е,вече Бритни-тата ми стават и те симпатични  Peace ще им дойде реда един ден.
Аз на Елизабет Арден имам зеленият чай,който много харесвам.Някой да е ползвал Sunflowers
Любопитен ми е доста.

# 441
  • Мнения: 4
Ох, ще ме уморите с тези Хипнотик и Пюр Пойзън  ooooh! Blush

# 442
  • Мнения: 289
Току-що си взех от ибей любимото си Тяло на Жан Пол Готие. Имах 20 мл., които успешно изпръсках и бях изпаднала в тих ужас докато си набавя нова опаковка. Този път 100 мл. Ще се пръскам с кеф с един от любимите си аромати. А утре чакам Цветната бомба. В края на месеца ще зарадвам мъжа с напълно изпразнена кредитна карта. Simple Smile

# 443
  • Мнения: 13 625
Тялото е Класик нали? Честито и със здраве да си го ползваш. Аз имам от него едно виалче и уж щях да го купувам...ама покрай Хипнотик нещо се отказах Grinning

# 444
# 445
  • Мнения: 2 590
Stanimira1980 направо удар в десетката с това Готие. Аз бях казала вече, но пак ще си кажа- изключително променящ се аромат, който мени облика си няколко пъти в разстояние на няколко часа Shocked Удивителен е и с характер.
Бомбата обаче не е мой парфюм , не ми допада никак и намирам много общо в началните и ноти с A man , но да не отегчавам повече, че и това съм го споделяла вече.

Общи условия

Активация на акаунт