''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 205
  • 445
  •   1
Отговори
# 390
  • Козлодуй
  • Мнения: 772
Може чрез мен или Паола Grinning В първото мнение на тази тема са изброени още никове:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391643.0

Паола,Миши явно ги е гледала във Фрагрантика тези красоти,не Фрагранс
http://www.fragrantica.com/index.php?q=Pilar%26Lucy+&view=Pr … &x=13&y=8

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 11:44 от Lunen_sun

# 391
  • Мнения: 4 169
Здравейте момичета  bouquet, Миши много хубаво си систематизирала впечатленията си Heart Eyes, опитвам се да ви изчета, но ми е доста мътно от вчера Blush, прибрах се по светло и трябва да ви похваля Инсоленс - цяла вечер го усещах и получих много комплименти (само от жени да му се не види Laughing)


-  Акуа на Мисони си е акуа Laughing, няма изненади - воден, свеж и приятен за лято, почти едно към едно с Емералд Дрийм на Ести Лаудер Peace

# 392
  • Мнения: 20
0.23 oz колко мл ще рече ?искам един на ralf lauren glamourous

# 393
  • Мнения: 4 169
Това сигурно е виалче, към 7 -8 милилитра май излиза Peace

# 394
# 395
  • Мнения: 4 169
 Хубав е парфюма, цветен и свеж. Наскоро го тествах в една парфюмерия (май не е чак толкова труден за намиране) и установих, че сега не ме впечатлява, както едно време, малко безплътен ми се стори. В началото е интензивен и интригуващ а после остана една малко безлична миризма. 30- ицата струваше към 90 лв Peace

# 396
  • Мнения: 522
0.23 oz колко мл ще рече ?искам един на ralf lauren glamourous

това е миниатюрка - 7 мл.

# 397
  • Мнения: 214
Lunen Sun разбира се,че е fragrantica за това парфюмче.В бързината съм написла за фрагранса.не съм ги чувала дори/и сигурно никой не ги е чувал/,обаче ми допадна декорацийката  Hug

# 398
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Сега съм на пролетна вълна и се замислих - някой срещал ли е парфюм с аромат на лалета?

# 399
  • Мнения: 178
Богиня ме хвърли в размисъл..как миришат лалетата ? Убий ме не се сещам newsm78

# 400
  • Мнения: 2 590
На двора в къщи имаме лалета, но и аз не се сещам как миришат  Embarassed Отивам да душа. Laughing

# 401
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ами лалелта миришат на лалета  Laughing За мен това е деликатен, леееко сладък, затоплящ аромат.

# 402
Здравейте!
Много обичам парфюми и ще ми е  приятно да се включа при вас стига да ме приемете разбира се Wink

Относно лалетата и аз си нямам никаква идея как миришат.
Във Фрагрантика излиза този списък,може поне да се ориентираш сред кои да тестваш http://www.fragrantica.com/notes/Tulip-222.html

# 403
  • Мнения: 178
Във Фрагрантика излизат десетина парфюма ,които в състава си имат лале.Включително и Ейвънския Инканденс,който много харесвам.
Непременно ще ги помириша пустите лалета-с риск да си активирам алергията към полени..
Май сме писали заедно с Бориславчето

# 404
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Благодаря ви, ама как не съм се сетила да потърся във фрагрантика.
Ама все пак ми се иска лалето да бъде едва ли не моноаромат, а не едва доловимо във връхните нотки.

Общи условия

Активация на акаунт