''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 234
  • 445
  •   1
Отговори
# 375
Атти,Тесс-успях днес да пробвам Инсайд и Силк тъч.Пробвах ги на китката-Силк-а много ми хареса за летен аромат,а Инсайд не е много мой тип и ми се струва повече за зима. И аз като Тесс в него не усетих фрезия изобщо, а главно дървесните нотки, кожа и ванилия. После четох описанието- в него няма ванилия. Обаче нито един не ми се струва особено траен. Сега си душа ръцете и усещам Инсайд-а

# 376
  • София
  • Мнения: 5 658
slavinnq - Радвам се, че си успяла да ги откриеш, а също така си късметлийка, че си успяла да си избереш само единия от тях  Simple Smile Инсайд наистина е доста по-натрапчив и ярък аромат, Силк е по-нежен, но без да е безличен.

Миши - много обичам такива подробни отчети за парфюмни похождения, помагат ми да си съставя мнение за парфюмите, които съм си набелязала за тест или да обърна внимание на нещо, което съм подминавала. И за пореден път съм много благодарна, че всички сме толкова различни, ето, теб те е пленило толкова това Версаче, а на мен изобщо не ми причинява никакви тръпки, колкото и пъти да го пробвам.

Както е видно, в хотела имам wireless и няма да напускам прекрасната ви компания.   bouquet

# 377
  • Мнения: 2 026
...
Миши - много обичам такива подробни отчети за парфюмни похождения, помагат ми да си съставя мнение за парфюмите, които съм си набелязала за тест или да обърна внимание на нещо, което съм подминавала....

и аз,и аз  bouquet  bouquet  bouquet

# 378
  • Мнения: 214
lina и на мен Le Feu D`Issey ми е в листата за чакащите тест.Мими и Дилянка супер са го обяснили  PeaceВече избягвам да предполагам,защото.....Flora Gucci ме убеди,че наистина трябва да се ПРОБВА!Мислех леко да подмина това творение на Gucci и определено щях да сбъркам.Въпреки,че както и преди писах ,поели са в друга посока с тези ФЛОРАЛНИ линии.
Атти,РЕ  Hug Винаги ще пиша за тестовете,които правя.все пак тук ни събира една идея,омайващо красива,разконцентрирваща до безумие и изпразваща портфейла.Ама иначе животът щеше да е скучен без малките ни женски страсти. Wink Wink Laughing

# 379
  • Мнения: 155
Оххх момичетааа  Дилянка , Мими  , Миши недейте така бе хора  Grinning .  В първия момент като прочетох роза, бях на крачка да се откажа, ноооо след това описание от Мими    bouquet  , направо незнам  Heart Eyes , просто ме грабна. Тъй като няма къде да го пробвам, кво остава........ами , рано или късно ще се поръчва.  Само като чуя, че даден аромат не прилича на някой друг или пък даже и не се доближава до нещо познато, косата ми щръква направо  Mr. Green  . Благодаря за описанията   bouquet .  Пак има да мисля....

П.П. Сега като чета по-назад, хммм Тес    bouquet  пак ме връщаш към Insolence , ама май няма да стане моята, просто трябва да го взема и да спра " Да плезя език"  по него  Joy .

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 23:47 от lina1313

# 380
  • Мнения: 4
Момичета, днес бях в БЗ, имам сега 5 парфюма на блотерчета и имах 2 на китките.
Значи пръснах на китките Кода на Армани и Ангел и Демон - хм Кода си е хубав, но не ме плени чак толкова, че да искам да го вземам (не че бих отказала  Laughing ) . А Ангела и Демона ми е тооолкова странен, не бях душила досега толкова специфичен парфюм...хубав е, но незнам дали да го вземам (щом се колебая значи НЕ  Laughing). А с блотерите каква простотия направих - пръснах един - пъхам го в дънките единия джоб, пръскам друг - в другия джоб, после другите два в задните и викам стига толкова. Но после като напръсках петия блотер и го сложих в чантата забравих кои бяха парфюмите на предните 4  Mr. Green ...и само на последния написах, че е Midnight Poison - ох, този много ми харесваaaaaaaa. Гледам в състава му има роза, но аз не я усещам Слава Богу  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Лошото е, че ми харесват още 2  Laughing Най- вероятно ще да са Hypnose Lancome и Ange ou Demon Tendre. Иначе пръсках и от Ейнджъла на Мюглер, но не знам, не ми харесва толкова, пръснах и Линстант Меджик Еликсир ама нещо не мирише на блотера...защо ли  Sad
Приятеля ми ще си купува Блек Ексес на Пако Рабан - гледах го в нета е 69лв. 100мл. и днес в БЗ го видях - ами представете си - 109лв ...100 мл...
Жаки, видях и Hypnotic Poison, но го подуших само от капачката - яд ме е, защо не пръснах  newsm78 трябва и него да видя задължително

# 381
  • Мнения: 2 590
Миши аз бях почти на 100% сигурна, че това Версаче ще ти хареса. Направо е страхотен.  newsm10

# 382
  • Мнения: 214
vili добре,че се обади!!!! Hugзащото забравих и теб да спомена за добрите виновници за Версачето.Мисля утре да се поръчваме от www.megashop.bg Цените са му повече от добри!
`Lost Angel имам Хипнозата на Ланком.Много добър,много качествен,много присъствен парфюм за мен.Иначе Хипнотик на Диор задължително опитай поне 2 пъти.Отровичките на Диор са специфични.Аз преди имах Tender Poison Ако прочетеш мненията ще те откажат или разочароват,но на мен ми допадаше много.Иначе скоро си припомних класическият и да ти кажа направо ми се видя странен,а го харесвах и него много.
За сметка на това Pure Poison е истинско съкровище и много траен аромат.Имах виалче,но мисля един ден да го притежавам.
Случайно някой да е запознат с тази кукла Missoni Acqua .От известно време ми е интересна,а в БЗ я видях и наживо шишенцето е мнооого интересно.
А ей това сега го видях във фрагранс лелеее впечатлява! Pilar&Lucy Oriental vanila

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 08:46 от Mi6i76

# 383
  • Мнения: 338
Миши, във FragranceX цената на Весаче също е много добра:
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_V-am-pid_ … 9W__products.html
Освен това Karen(тя пише и в БГ мама) предлага в Продавалника много хубав сет на добра цена:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=568671&cat=15

# 384
  • Мнения: 384
Здравейте, парфюмни ценителки! Simple Smile
Не знам дали тук е правилното място, но ще съм много благодарна, ако някоя от вас ми даде кратко описанийце на Eau de Star-Thierry Mugler  Praynig Много ми се ще да си го поръчам, а впечатленията ми са само от еднократно помирисване не блотер (миришеше ми на горчива трева, та се чудех как ли се развива върху кожата... Rolling Eyes)
Мерси предварително и усмихнат ден на всички  Hug

# 385
  • Мнения: 212
Здравейте, парфюмни ценителки! Simple Smile
Не знам дали тук е правилното място, но ще съм много благодарна, ако някоя от вас ми даде кратко описанийце на Eau de Star-Thierry Mugler  Praynig Много ми се ще да си го поръчам, а впечатленията ми са само от еднократно помирисване не блотер (миришеше ми на горчива трева, та се чудех как ли се развива върху кожата... Rolling Eyes)
Мерси предварително и усмихнат ден на всички  Hug
За мен е лятна версия на първия Angel, много траен, но има нещо специфично, което не понася на всички, затова трябва да се пробва Grinning Аз пък много се чудя на тази Макс Мара, някой да има впечатления - Max Mara Kashmina Touch

# 386
  • Мнения: 214
Pelagia много ти благодаря!Много си мила!Как мога да се свържа с Karen?Май си затрих паролата за регистрациата и не мога да и изпратя съобщение...плс...комплекта наистина е на супер цена!  bouquet

# 387
  • Мнения: 522
Кой е този парфюм 

# 388
  • София
  • Мнения: 5 658
Здравейте, парфюмни ценителки! Simple Smile
Не знам дали тук е правилното място, но ще съм много благодарна, ако някоя от вас ми даде кратко описанийце на Eau de Star-Thierry Mugler  Praynig Много ми се ще да си го поръчам, а впечатленията ми са само от еднократно помирисване не блотер (миришеше ми на горчива трева, та се чудех как ли се развива върху кожата... Rolling Eyes)
Мерси предварително и усмихнат ден на всички  Hug
Eau de Star е "поизмита" (както се изрази едно момиче тук преди време) версия на класическия Ангел, разликите са, че не е толкова сладък, има една по-остра мъжка нотка, като цяло е много подобен, без шоколадовите нотки, някак по-воден стои, но също много траен. Аз харесвам Ангела, харесвам и Eau de Star.

Преди малко във фоайето на хотела попаднах на шлейф точно от Ангела, дамата си беше отишла, нямаше никой, само Ангела витаеше съвсем осезателно. Невероятен.  newsm76

# 389
  • Мнения: 20
чрез кого да поръчам един тестер от Фрагранс.

Общи условия

Активация на акаунт