Ноемврийското бебоче расте ли расте, а копчето на панталона да се закопчае не ще

  • 12 409
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 325
Привет от мен Hug
Да попитам малко извън темата, но какъв крем за лице използвате?Аз съм на виши, не съм доволна и искам да го сменя?Знам, че е хубаво да е с висока защита.Ползвате ли фон дьо тен?
Против стрии ще използвам както и с миналата бременност на ROC , за мустела(против стрии) съм чувала лоши отзиви, иначе за  за Даная козметиката ми е такава.
 За морето си взех един цял бански на триумф, много е хубава материята, също и ми допадна това, че на бюста е с банели.
За гаденето, не ми се гади често,дано да изчезне съвсем Praynig

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 13:43 от mari_rus

# 256
  • Мнения: 2 556
Да, аз също ще ходя и на ЖК, и отделно при лекаря, при когото ще раждам.

mari_rus, аз ползвам Deridium на Lierac, на мен ми действа много добре, но нали всичко си е до кожа. Фон дьо тен обаче не съм ползвала никога и нямам грам опит.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте мили мами,
за хапването, ах, черешките. Ама как ги чакам само. По принцип много си ги обичам, но сега не се трае вече. Преди няколко дни ги сънувах. Само за тях си мисля.  Crazy
Аз си купих на Мустела 2 кремчета - едно за гърди и едно за дупе и корем. Чух само добри отзиви, ще видим какъв ще е резултата.
Благородно завиждам на всички ви, които ще избягате от града за празниците. На мен заради кървенето ми казаха да не пътувам и ще се наложи да си остана в града. Решила съм най-накрая да си направя пролетното почистване, че от толкова лежане и пазене досега нямаше как.
Целувки и поздрави на всички  Hug

# 258
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нанашкова, много лошо изживяване.
Добре че, не е нищо сериозно.

Аз за лице ползвам един крем за комбинирана кожа, забравих как се казва,
Мари нещо си. Медицинска уж. Доволна съм,
но сега ще си го сменям.

За тяло, досега си ползвах моите лосиони за тяло.
Сега съм решила да си взема на ХИП.

# 259
  • Мнения: 45
Относно кремчетата: За лице си използвам Vishy. Срещу стрий смятам да си купя кремче или олио на Мустелла  Simple Smile Надявам се да чуя и отзиви за олиото срещу стрий на Euserin. Използвала съм крем за лице и олио за душ на Euserin и съм много доволна от тях!

# 260
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз ходя при двама лекари. Единият, който ми води ЖК и един, който си мисля, че ще раждам при него. Дочух че ще се маха от болницата и ще започва в частна клиника, та ще видим как ще процедираме. Още не съм говорила с него за това дали е вярно и какво ще правим ако е така. Ако не е много скъпо в клиниката, в която ще изражда мисля да съм си при него (ще е в някаква май нова клиника).

За кремовете за стрии, миналата бременност ползвах Palmers (купен от Англия) и съвсем малко използвах и AVENT. За цялото бременност, като се мажех един път на ден гърди, корем, "талия", крака от коляното на горе, не можах да приключа двата крема. Палмърса ли е икономичен, моята кожа ли не попива много, незнам, но е факт. Сега пак съм си взела от него и смятам да започна да се мажа от началото на 4-ия месец, т.е. след две седмици.

nana5kova, радвам се че си се разминала само с уплах и малко натъртване.

Neya, я си сядай на дупето. Няма да пътуваш, ама ще правиш пролетно почистване. Не мислиш ли, че първото е по-щадящо даже.

# 261
  • Мнения: 1 132
За лице ползвам Clinic и  някои продукти на Yes to carrots Фон дьо тен не ми се налага да ползвам.
Аз си купих олиото на Веледа и лосиона на Палмърс с какаово масло. Мисля лятото да карам на лосион, а като застуди на олио, че иначе получавам обрив от олио+жега. Обаче ми се гади от Палмърса, ще изчакам първо то да отмине и тогава да ще мажа. За сега си ползвам небременен  Laughing лосион.
Василена, Палмърса е икономичем, а и е 250 мл.  Аз също него ползвах и изхабих 1 опаковка + 1 олио веледа, което е доста малко за цялата бременност, но нямам стрии. Предполагам генетично и сега пак ще лежа на тази кълка.  Whistling
Изтекла ти е лентичката.
Юсерина сигурно е хубaв, все пак се води медицинска козметика и тук го рекламират нон стоп, има го и във всяко списание за бременни, но нещо не се купува много. Сигурно и аз ще го пробвам по нататък. Мъжа ми ползва техен крем с липиди, че е с много суха кожа и е много доволен.

# 262
  • Мнения: 97
За лице си взех на Авен с 50+ фактор, защото ми излизат лунички и петна и маже да стане страшно. Чувала съм за маска на бременността и ме е страх да не си окепазя лицето.
Скоро ще трябва  и за тяла някакво слънцезащитно с висок фактор. Ама не знам каква марка - някой да има идеи ?

# 263
  • София
  • Мнения: 1 262
Neya, и аз чакам черешите с нетърпение  Laughing Направо си мечтая ежедневно за тях. Няма да откажа и на дините. Това са ми любимите плодове  eat

Аз използвам кремове и фон дьо тен на Clarins и на Estee Lauder, перфектни са  Peace Заслужават си всеки лев, вложен в тях. От медицинската козметика съм доволна от La Roche-Posey.

Аз ходя само при един доктор, при който раждах и ще раждам и този път, имам му доверие. На прегледи ходя в частния му кабинет, а изследванията ми ги пуска през касата, защото има и кабинет в Тина Киркова.

И аз ще чета с интерес за слънцезащитните кремове, за които е питала мария.крумова  Peace

# 264
  • Мнения: 1 404
Здравейте!
Аз утре съм на доктор, дано всичко е наред.
Само малко се притеснявам защото никак, ама никак не ми е нараснало коремчето....

# 265
  • Мнения: 97
аннтония - чак в 13-та седмица матката нарастава до толкова, че не се побира вече в тазовата кухина, и започва да се измества нагоре
http://www.worldnn.com/bp/mama/index.html

# 266
  • София
  • Мнения: 1 262
Само малко се притеснявам защото никак, ама никак не ми е нараснало коремчето....

Няма причина да си притеснена Peace, на всеки му проличава в различно време. Първият път ми пролича чак в 18-19 г.с. (т.е. 5ти месец), а сега още от началото на 3-тия имам малко коремче  Whistling

# 267
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен, голямо четене четох,ама ви изчетох накрая. Искрено съжалявам за Тъжна Мама. Имам една много близка позната на която и се случи същото преди месец и беше съсипана.Но сега е добре и се надява нещата да се наредят. Та стискам палци на Тъжна Мама и пожелавам много любов и здраве, и накрая щастието с бебето ще дойде.
Относно коремчето и на мен съвсем малко ми личи, обаче гадене още си имам по малко, и от време навреме.
За докторите аз си ходя при гинекологът , който ме гледа от малка, само че той не работи със здравната каса. И сега се чудя дали да не се запиша и при един от ЗК, поне за изследванията да ми дава направления. Не знам само как седи въпроса накрая с болничния. Моя доктор ми каза че той ще си ми пусне този за 45 дена преди термина, после от родилното ще ми дад т другия и след това от личния лекар. Та въпроса ми е като се запиша по ЗК, дали ще е задължително този док да ми пусне болничния или ще мога да си взема от моя си. Тъй като аз няма да посещавам втория , само ще ми пише направленията и аз ще си ги взимам от джипито, че са приятели.
Ох аз май доста объркано го казах.
 А относно храните наскоро щях да умра за диня, и си купих една малка, която си изядох на 2 пъти. грозде ми се яде също, ама най- си наблягам на тестени неща......дано отмине този период, че ще почна да се търкалям накрая.
НАНА - ама направо много се радвам че всичко е наред, аз винаги си мисля ако падна някъде какво ще стане....
ЦЕЛУВКИИИИИИИИ.

# 268
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...
Василена, Палмърса е икономичем, а и е 250 мл.  Аз също него ползвах и изхабих 1 опаковка + 1 олио веледа, което е доста малко за цялата бременност, но нямам стрии. Предполагам генетично и сега пак ще лежа на тази кълка.  Whistling
Изтекла ти е лентичката.
...

И аз съм доволна от Палмърс, а и помня като съм чела преди само хубави отзиви съм чувала за него.
А за лентичката, снощи видях че нещо й е станало. Ама тя ми е с бебето лентичката, не е изтекла, ама незнам какво е станало. Сега ще направя нова.

valichkaaa, аз съм на мнение, че ако успееш да си намериш гинеколог по ЗК, който да ти води ЖК, но такъв че да не се чака при него или по-точно да нямаш главоболия с посещенията - няма нищо лошо да те следят на още едно място.

# 269
  • София
  • Мнения: 1 262
Мопси, Василена, откъде може да се поръча Палмърс-а?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт