Ноемврийското бебоче расте ли расте, а копчето на панталона да се закопчае не ще

  • 12 373
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14 654
 Grinning тъкмо това четях, нана, и се чудех да го поствам ли тук, да не го ли...

# 286
  • Мнения: 5
Здравейте!
Бързо спирам пред компютъра, за да се похваля с днешния си преглед при Док...
Станало е Мъничето 5 см и рита ли рита, толкова живичко и бързо растящо!!! Ех, пол не успяхме да видим, но тайчничко се надявам следващия път да проличи Simple Smile И така...ще почакам до 20 май за още една среща.
Радвайте се, Момичета! Това чудо е неописуемо... Колкото и грижи да ми се стоварват(предполагам и на вас) след като видя Сладурчето на монитора, само усмивка и сълзи от радост остават на лицето ми.

# 287
  • Мнения: 1 132
На мен ми дадоха списък с храни, които трябва да избягвам. Тия меки сирена са ми проблем. По принцип ако са от пастьоризирано мляко не е е проблем, но на не всички опаковки пише от какво мляко са правени.  Confused
AlexLidiya , браво, вече си имаш ''голямо'' бебче.
За лице наистина трябват кремове с по-силен фактор. Аз ползвам на Клиник, но чувам също добри отзиви също за Авене. Ще ходя да си поискам мостри от аптеката.

# 288
  • Мнения: 1 014
Ех, Мопси.....колко хубаво....., какви грижи за бременните при вас. Чак са ти дали списък с храните, които трябва да се избягват. Преди беше споменала, че са ти дали и чанта с подаръци...
Кога ли и тук, ще стана така  Thinking

# 289
  • Мнения: 499
Ние можем да си мечтаем за такива неща като при Мопси. Whistling

# 290
  • Мнения: 18
Истина е, няма скоро да видим такива грижи за бременните в нашата държавица, което е наистина жалко. Добре поне, че всяка от нас търси допълнително информация та да сме в час с последните новости, иначеее... ooooh!

# 291
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
пуснах новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392484.new#new

Общи условия

Активация на акаунт