Постоянно се отвива

  • 4 851
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 187
От раждането ползвам чувалче. Имам си летни и зимни. Така и аз спя по-спокойно.

# 46
  • Мнения: 27 524
Ами, слагай чувалчета - има всякакви - летни, зимни, с дълги ръкави, с презрамки, широки, тесни... И синът ми не спира да се върти и мята и още си спи с чувалчета, много съм доволна  Simple Smile

# 47
  • Шумен
  • Мнения: 67
До сега сме така, слагам и тънка блузка с дълъг ръкав и чорапогащник, температурата в стаята е около 20 градуса   Peace.

# 48
  • Мнения: 6 713
Чувалче ползвай - даже сега като го свикнеш - по-добре, че после може и да не иска

# 49
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Пробвай с чувалче докато е по-малко, че после няма да иска да спи в такова нещо.


 Peace Така е! Дъщеря ми и свикнала и в няма проблеми,с отвиването също.
При нас е същото. Само като беше малко по-топло спеше без чувал, но с пижама и чорапки, та и да се отвие да не настине

# 50
  • Мнения: 233
спално чувалче Peace

# 51
  • Мнения: 4 335
Чувалче е добро решение,ако иска бебето да спи в него.
Синьт ми сьщо много се отвива,вечер просто спи по дебело облечен и с чорапки.

# 52
  • Мнения: 247
Същия проблем имам и аз . Щом я завия започва едно пъшкане, въртене и накрая,ако не се е отвила се буди . Не знам при теб дали ще помогнат разните чувалчета ,но аз просто не я завивам . Температурата е около 25градуса и да чукна на дърво до сега не ми се е разболявала Praynig
Само ми е малко странно, защо когато мъжа си я взима да спят заедно, и я завива под неговото одеяло не смее да мръдне и спи, като препарирана

# 53
  • Мнения: 5 255
Чувалче или пижама от този тип  Peace
или

# 54
  • България
  • Мнения: 457
Решението е -чувалче  Peace И аз имах същия проблем,с чувала е супер

# 55
  • BG
  • Мнения: 123
Подариха ми такава ватирана пижамка, обличам го с боди,памучна пижама от същия тип и отгоре въпросната пижама. Не го завивам, а температурата в стаята е между 18 и 20 градуса. Чувалът ограничаваше движенията му и се будеше често. Сега спи спокойно.

# 56
Използвай спално  чувалче.

# 57
  • Мнения: 678
Спалното чувалче ни реши проблема  Peace Относно незавиването - все пак става въпрос за бебе на месец и половина и не ми се струва разумно да го оставиш да спи незавито  Rolling Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И моята щерка постоянно се отвива. Обличам я с една дрешка повече, т.е. пижама и елече отгоре, за да не и е студено през ноща

Общи условия

Активация на акаунт