Сополи се "издухват" с прахосмукачка?

  • 32 522
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Свършили са  Crossing Arms помпите от даНет

сега чакам от друго място  Simple Smile

# 76
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Помпичката поръчах от Данет, върши чудеса! Имам и 2 неелектрически (тоест с изсмукване), но изобщо не ги използвам, когато се наложи.
Иванка, става и за големи, изсмуква абсолютно всичко+гърления, насъбрал се секрет! Мисля, че при наличие на синузит, е абсолютно нужна!
Peace

такава помпа ползват и в педиатричните отделения даже  Peace

# 77
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
За тази помпа ли става въпрос  тук ?Каде мода да я намеря?Предполагам че по аптеките ще я има,нали?
 

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 15:30 от ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊

# 78
  • Мнения: 15 379
Освен, че изсмуква целия секрет и позволява на детето да диша не само през деня, но и през нощта, помпичката помага и да не се развиват вторични инфекции в носоглътката (т.е. липсата на секрет пречи в него да се развиват гадорийки и да настъпват усложнения).
Вакуумът, който прави прахосмукачката е съвсем нежен за нослето, но достатъчно ефективен, за да измуче всичко Peace. И със сигурност няма болка Grinning.
Сливница, нашата е почти същата на външен вид. Но принципът на действие е един и същ.
В аптеки и санитарни магазини ми предлагаха само аспиратор за нос (които всъщност не вършат никаква работа!), а когато питах за ел. помпа ме гледаха неразбиращо. Аз я поръчах от Данет, пристигна за 2 дни Peace. http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1960, тази в синята кутия е нашата.

# 79
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Благодаря за инфото.Значи да разбирам,че по аптеките не се продава? newsm78 Жалко! Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 15 379
Благодаря за инфото.Значи да разбирам,че по аптеките не се продава? newsm78 Жалко! Rolling Eyes
Аз в аптека не намерих, нито в санитарен магазин...

# 81
  • Мнения: 1 427

А защо не ползвате обикновените помпи... тези с гумената долна част?
Защото никаква работа не вършат, само се изнервя детето. Имам 3 такива, когато за първи път ми се разсополиви го тормозих по 10 мин с тия помпи, опитвайки се да изкарам нещо. Въобще не може да се сравняват с тая от Данет.

Общи условия

Активация на акаунт