Сополи се "издухват" с прахосмукачка?

  • 32 505
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Здравейте, момичета,
Мая е на 2,5 години и доста често е с хрема. Хремата я удря в ушите и получава отит. Днес доки ме посъветва да си купя катетър (накрайник) който се поставя в нослето на детето, а от др. страна се слага на прахосмукачката. Вършело чудеса това нещо! Струвало около 20-25 лв. Някой знае ли къде се продава това чудо?

# 1
  • Мнения: 2 732
за първи път чувам

# 2
  • Мнения: 46 546
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1960

Не съм я ползвала, но виждам, че отзивите са положителни: http://shop.danet.bg/product_reviews.php?products_id=1960

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Това ми звучи като някакъв майтап  ooooh!
Не бих го ползвала.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 871
Вече от няколко майки чувам за тази помпичка и всички са много доволни.
Това ми звучи като някакъв майтап  ooooh!
Защо?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 418
имам такава, купена е от Данет.
Върши страхотна работа и при бебета, и при по-големи деца. Първо пръскаш със Стеримар да се овлажнят секретите и после смучеш с прахосмукачката - излизат чудеса, дори и ако преди това детето старателно си е издухало носа.

# 6
  • Мнения: 4 585
В заглавието авторката на темата греши. Прахосмукачката не издухва, а изсмуква секретите от носната кухина.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
Боже! Страх ме е да го пробвам това чудо... Може първо на себе си... Shocked

# 8
  • Мнения: 2 011
 newsm78 И аз за първи път  чувам такова нещо - но като се замисля има логика !  newsm78

# 9
  • Мнения: 857
Едни познати ползваха подобен "уред" и бяха много доволни. Слага се на смучещата страна на прохосмукачката.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Вече от няколко майки чувам за тази помпичка и всички са много доволни.
Това ми звучи като някакъв майтап  ooooh!
Защо?

Защото за мен би било стресиращо да си го приложа, пък какво остава на детето си. Освен това съм чувала, че подобни техники не са полезни, да не кажа вредни и не на последно място - ако наистина беше толкова добър методът, щях да го знам от нашия специалист УНГ, а той не ми е препоръчвал подобно нещо досега  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 585
Естествено, на същата страна, на която си стои нормално маркуча и изсмукваме прах от килима.
Във форума имаше описан случай, оставено сополиво внуче на баба и помпичка.
В един момент обаче бабата не може да се справи с помпичката. Налапва нослето, смуче и плюе.
Те така. Ние, възрастните, сме самоотвержени.

Щом аз не знам нещо, значи не съществува, и толкоз. Те такова животно нема - рекъл шопът.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 508
Освен това съм чувала, че подобни техники не са полезни, да не кажа вредни...

Е, какво, да го оставиш бебето със запушен нос ли? Не може да яде, не може да спи, не може само да си издуха носа... Shocked

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Нали прахосмукачката е пълна с какви ли не
микроби! Освен това е мощна, нали може да
случи беля... Аз ползвах помпичка на Чико,
чистеше добре нослето.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
Боже, боже - до какво доживях  newsm78
Вълчо, прав си - те такова нещо нема !

Общи условия

Активация на акаунт