спят ли на нощтна лампа децата ви?

  • 2 244
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 192
След родилния дом за малко спяхме на светло,после светвах само като шумне -в повечето случай спеше,дори да се е събуждал не ревеше(стигнах до извода ,че в тъмнината не смее да се обади и пак заспива,почти никога досега не е плакал през нощта,но беше малък и спеше в кошарата,защото ме беше страх да не го смажа докато спя-на няколко пъти мъжът ми ме е спирал да го направя smile3544 GrinningСлед 4 месец някъде го взехме при нас заради кърменето и си спим на тъмно.Вече спряхме нощем да се кърмим,но като се събуди давам биба(залъгалка) и моментално е заспал...
Сега ни чака отучване от спането при нас,ама като го няма,нещо ни липсва в леглото-няма кой да се катери по нас,да ни сритва,или ръга в реберата newsm32

# 46
  • Мнения: 929
Никога не съм оставяла лампата да свети. Винаги съм мислела, че не е правилно и че като свикне да спи на светло после трудничко ще свикне да спи без осветлението.

# 47
  • Мнения: 6 274
Не, никога не са спали на нощна лампа...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 139
Отначало спахме известно време на нощна лампа,по-скоро за мое удобство да хвърлям по едно око като се пробуждам нощем.
След това светвах нощната лампа само като трябваше да кърмя.
Вече се оправяме на тъмно,по-точно използвайки светлината от уличното осветление,което влиза през прозорците Laughing

# 49
  • Мнения: 2 960
 Категорично не NaughtyОт самото начало в стаята на бебо е изгасено.Ако/като се налага да се прави нещо -на много ,много дискретна нощна лапма.
Сега е вече голям ,на цели 2 год. и сам казва/нали си знае ,че на тъмно се спи/:Гаси лампата мамо,гаси!!! Joy

# 50
  • Мнения: 256
Аз лично мисля че така се създава някво чуство за ред и време и детето и кодато е тумно не е време за игра или каквото и да е...не сме спали на лампа и без това от уличното осветление е достатъчно светло.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 535
Не  Naughty
Когато се събуди, а той поне 2 пъти още се буди да яде  Rolling Eyes пускам за малко  Peace

# 52
  • Мнения: 1 103
Не моите не спят батко е по-голям и спи сам ,а малката спи при нас без лампи съм ги свикнала да заспиват.

# 53
  • Мнения: 3 695
Пише се "нощна", а не "НощТна"!!!
Изреченията се започват с главна буква!
Моля пишете грамотно!

Да, моето спи на нощна лампа.  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 39 777
Отчасти тази тема се припокрива с На тъмно ли спят бебетата ви?
Цитирам 1вия пост
Аз оставям нощната лампа да свети през ноща.Но прочетох в 'Как приспивате децата си',че някои от вас гасят лампата и остават  бебето да спи така.Ако това е във вашия случай,откога започнахте да го правите,от раждането ли?

Общи условия

Активация на акаунт