Колко е сбъркано летище София

  • 16 545
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 999
.... Аз - Ами летя сама с нея за десети път и никога не са ми искали копие! Той - Не съм склонен да Ви вярвам!...

И аз се съмнявам в думите ти.  Peace Поне 10 пъти съм летяла с дъщеря ми от летище София и ВСЕКИ път ми вземат копие от декларацията. Тъй като с нея имаме различни имена си нося и оригинал и копие от Акта за раждане - него само го гледат.
Друг е въпросът колко е изнервящо това, че трябва да си подготвен и да си наясно, че да си носиш копие от декларацията.  Sick

# 91
  • Мнения: 1 335
.... Аз - Ами летя сама с нея за десети път и никога не са ми искали копие! Той - Не съм склонен да Ви вярвам!...




И аз се съмнявам.
Няма такъв момент в който да не ти вземат копието. И това е декларация, не е пълномощно. Всеки път взимат копието на декларацията и няма шанс досега точно на теб да не са ти поискали копие. Хич не го вярвам това.

# 92
  • Мнения: 481
Това,което ме дразни на летището са обменните бюра и неизгодните курсове на които обменят.Вече си запазвам български пари за пътуванията.И може да съм от късметлиите,но не съм имала проблеми или неприятни впечатления.По-скоро на други европейски летища съм се ядосвала.

# 93
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 848
Обменните бюра и неизгодните курсове ги има навсякъде по света, не само в София. Относно багажа, преди 2 години на Хитрой (Лондон), нямаха гардероб или шкафове за багажа но пък си имат достатъчно количество частни фирми, които прелагат тази услуга ( срещу скромните 6 паунда за парче мисля ,че беше за 12 часа).

# 94
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
А мене нищо не ме дразни на литище София  Mr. Green

От нас с такси до там в непиков час е 6 мин (не живея в Дружба). Я стигни в Париж или в Рим до летището за по-малко от два часа?!

Откакто научих и как да стигам през Абисиния до летището, без да се връщам до "Цариградско шосе" от "Искърско" такова, пак спя спокойно .  Joy

И ми взимат само по 2 лева (или 3 беше ) за паркинг на час, като откриха Терминал 2 беше по 5. А ако съм объркала терминала , въобще и не плащам за 5-минутния престой.

Ако погледнете от тази гледна точка: летището е в София и е направено за живеещите в София (не за преминаващи случайно), ще се разбере по-голяма част от логиката, която движи този "организъм".

# 95
  • Мнения: 24
Ох, и аз да ви се оплача, на мен пък на летището се опитаха да ми вземат едва наполовина изпита бутилка водка...всъщност не успяха да ми я вземат, изпих си я до дъно преди скенера...няма да става зян, я?! Беше си цял литър Абсолют Цитрон от фри-шопа....такива абсурди има само в България!  #Cussing out

# 96
  • Мнения: 224

Ако погледнете от тази гледна точка: летището е в София и е направено за живеещите в София (не за преминаващи случайно), ще се разбере по-голяма част от логиката, която движи този "организъм".



Не се въздържах, като прочетох горното. Уважаема Ина..нам си..., не смяташ ли, че по този начин обиждаш всички останали живеещи в БГ. Или ние от провинцията...., какво ли разбираме изобщо, че и да ви ползваме летището. Живея в град, в който си имаме работещо летище, но за съжаление за дестинацията, която ползвам най-често, се лети от София. Така че, не ти прави чест да правиш такива изказвания, защото засягаш 5 пъти повече хора, живеещи в БГ, отколкото в София. И ако не ти представлява трудност, моля те прати ми на лични квартала в който живееш, за да не преминавам случайно от там следващия път, като реша да ползвам летище София.

# 97
  • Мнения: 875
веднъж имах почти цял ден престой на летището в атина; оставих си багажа на гардероб и се разходих с малкия до града. и през ум не ми е минало, че може да я няма тази опция.

# 98
  • Мнения: 1 427
Ох, и аз да ви се оплача, на мен пък на летището се опитаха да ми вземат едва наполовина изпита бутилка водка...всъщност не успяха да ми я вземат, изпих си я до дъно преди скенера...няма да става зян, я?! Беше си цял литър Абсолют Цитрон от фри-шопа....такива абсурди има само в България!  #Cussing out
Joy Мръсници, на най-ценното да посегнат! Mr. Green

# 99
  • Мнения: 3 880
Беше си цял литър Абсолют Цитрон от фри-шопа....такива абсурди има само в България!  #Cussing out
Лъжеш Wink Фри-шопа е след скенерите, а не преди тях. Търсил си си оправдание да удариш цял литър Абсолют на екс Laughing

# 100
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Shutlle bus между терминалите си имаше и в края на декември 2008.

# 101
  • Мнения: 2 467
Ще летя за Виена с голямата дъщеря. На паспортен контрол подавам пълномощното от бащата и чичкото ми вика - Къде Ви е копието? Аз - Ами летя сама с нея за десети път и никога не са ми искали копие! ...

Аз пък винаги забравям да копирам и винаги си оставям оригинала  Blush След това никога не ми е трябвало.

# 102
  • Мнения: 24
Беше си цял литър Абсолют Цитрон от фри-шопа....такива абсурди има само в България!  #Cussing out
Лъжеш Wink Фри-шопа е след скенерите, а не преди тях. Търсил си си оправдание да удариш цял литър Абсолют на екс Laughing

Не лъжа - от фришопа беше, но от предното пътуване  Mr. Green ...инак верно ми дойде нанагорно и повърнах в самолета после, но това е друга история и не касае летище София, но ако пуснете тема за "Лошо отношение на стюардесите към пътниците" ще се включа с оплакване  Peace

# 103
  • Мнения: 805
.... Аз - Ами летя сама с нея за десети път и никога не са ми искали копие! Той - Не съм склонен да Ви вярвам!...




И аз се съмнявам.
Няма такъв момент в който да не ти вземат копието. И това е декларация, не е пълномощно. Всеки път взимат копието на декларацията и няма шанс досега точно на теб да не са ти поискали копие. Хич не го вярвам това.

Абе, съмнявайте си се, но аз наистина никога не съм оставяла копие. Иначе щях естествено да имам или поне нямаше да ме срам да си призная, че съм забравила. Големи хора сме!
Но наистина летим често с детето и никога, никога не са ми искали копие!
Както и да е! В случая става въпрос за друго. Не за разпоредбите на летището, а за отношението и отзивчивостта на неговите служители.

# 104
  • София
  • Мнения: 30 204
mausbeni,

незнам, според мен и на слизане и на качване все еднакво трябва да е отношението, защото с количка на вратата и бебе в ръцете си е направо кошмар, пък било то и за 2-3мин до терминала. А, и честно казано изказването ме подразни повече, отколкото това, че попътувах на вратата на автобуса 2-3мин  Sad

Общи условия

Активация на акаунт