Колко е сбъркано летище София

  • 16 524
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 521
Беше си цял литър Абсолют Цитрон от фри-шопа....такива абсурди има само в България!  #Cussing out
Лъжеш Wink Фри-шопа е след скенерите, а не преди тях. Търсил си си оправдание да удариш цял литър Абсолют на екс Laughing
А според мен го друса шубе от полет със самолет, и затова се само-анестезира ........  Joy

По повод полета с бебето - Аз лично видях на летище София служители да превозват трудно подвижни стари хора със специални
инвалидни колички, собственост на летището - съдя по отличителните знаци.

# 106
  • София
  • Мнения: 30 142
явно се отнася само за трудно подвижни хора. Майките с бебета са си най-обикновени пътници без никакви привилегии  Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 3 880
Аз знам, че привилегиите трябва да си ги поръчаш отделно, т.е. да кажеш, че искаш да ползваш качване с предимство (само за семейства с деца и инвалиди) и то само за качването, за слизане с предимство не съм чувала newsm78.

# 108
  • Мнения: 1 959
Ако погледнете от тази гледна точка: летището е в София и е направено за живеещите в София
 (не за преминаващи случайно), ще се разбере по-голяма част от логиката, която движи този "организъм".

Ще ме прощаваш, но летището е направено за всеки,
на чието билетче пише заминаване/пристигане София.
И изобщо не виждам с какво горното обяснява недуразуменията на нашенското летище.
Всъщност да, грубостта на наземния персонал може да бъде обяснен с това, че живеят в София..

По този повод

.. ако пуснете тема за "Лошо отношение на стюардесите към пътниците" ще се включа с оплакване  Peace


и аз..

# 109
  • Мнения: 3
Нито една аерогара по света, където и да било и колкото да е малка(голяма) няма места за съхраняване на багаж. По съображения за безопасност.

Със сигурност на летището във Виена има, защото го ползвах лично!

# 110
  • зад парка
  • Мнения: 1 583

Ако погледнете от тази гледна точка: летището е в София и е направено за живеещите в София (не за преминаващи случайно), ще се разбере по-голяма част от логиката, която движи този "организъм".



Не се въздържах, като прочетох горното. Уважаема Ина..нам си..., не смяташ ли, че по този начин обиждаш всички останали живеещи в БГ. Или ние от провинцията...., какво ли разбираме изобщо, че и да ви ползваме летището. Живея в град, в който си имаме работещо летище, но за съжаление за дестинацията, която ползвам най-често, се лети от София. Така че, не ти прави чест да правиш такива изказвания, защото засягаш 5 пъти повече хора, живеещи в БГ, отколкото в София. И ако не ти представлява трудност, моля те прати ми на лични квартала в който живееш, за да не преминавам случайно от там следващия път, като реша да ползвам летище София.

Съжалявам за заспамянето и за двойнствения хумор в предишното ми изказване!
Не обиждам хората извън София! Говоря със самоирония и с ирония за поредната недомислица и половинчатост в нашата мила татковина!

Общи условия

Активация на акаунт