Сливен - още една пролетна тема

  • 33 400
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 20
Ками, аз ако започна за всичко да се връзвам на моя мъж няма да му се види края. Нашия човек след като се прибрахме, сука и сега вече спи, а и времето и се струва,че захладня за излизане (пък и да не го разсъбуждам). КОлкото до разходки ще има постоянно, аз много се радвам, че се събираме мамите и си излизаме, аз всички  ви много харесвам и искам дори всеки ден да се видждаме стига да имаме тази възможност и се надявам да се осъществи през лятото  Hug  Heart Eyes

Кокитка, пропусна днес и то бяхме с мъжете си, ако знаеш къф лаф удариха тез мъже и вко ни направиха (хеле моя  #2gunfire ) голям срам  Joy Ама не се притеснявай то срещи от сега нататък ще правим,а и твойтоо време наближава така че и ти ще буташ количката  Peace

# 256
  • Мнения: 209
Здравйте , нас ни нямаше и пропуснахме срещата, веднага да се повтори  Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, за първи път се включвам. Моля, за информация за детски рожден ден в "Пипилота". Извинете , ако тук не е мястото за въпроса.

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 18:02 от zastoika

# 258
  • Мнения: 9
Да, хубаво си изкарваме на срещите.
Новите мами да кажат повече за себе си , за да може Меги да попълни инфо за тях на 1-ва страничка - кога са родени децата им и как се казват, къде живят, години и такива подробност.
"Пипилота" не знам къде е? но защо не питаш там директно.
Еми домъчня ни за теб и Ясмина, кога ще ви видим?

# 259
  • Мнения: 20
Здравейте момичета, за първи път се включвам. Моля, за информация за детски рожден ден в "Пипилота". Извинете , ако тук не е мястото за въпроса.
Това пък за първи път чувам- Пипилота- незнам дори къде е  newsm78

Здравйте , нас ни нямаше и пропуснахме срещата, веднага да се повтори  Crossing Arms

Ами аз съм навита за утре  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 91
Пипилота е малко по надолу от пл.Васил Левски ...  една уличка ... ама условията незнам какви се .. докато не се лъжа собственичката е  една Миленка ... направо на място там ше ти обяснят ...

# 261
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Здравейте,мами.На Пипелота е много хубаво.На племенника ми му правиха рожден ден там.                                                                                                                                                                                                                                                      Ние работещите майки кога ще се видим.И на мен ми се идва на обедна среща...Лека вечер

# 262
  • Мнения: 165
Здравейте! HugИ на нас срещата ни хареса и най-вече, че успяхме да се видим повече. Друг път като сме с малката все сме в движение.
Недка вие днес не излизахте ли?
Еми, няма проблеми може да направим потретваме Wink.Ти къде се беше изгубила?
Еве, може ако ти е удобно да прескочиш през обедна но вие не почивате ли по празниците?

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 09:37 от rumetoo

# 263
  • Мнения: 12
Здравейте отново.Благодаря на всички за отговорите. Казвам се Стойка и живея в "Българка", в Сливен съм от 7 години. Имам 2 дечица - Станимира на почти 6 год. и Ралица на 3 месеца.

# 264
  • Мнения: 165
Стойка, добре дошла!   bouquet

# 265
  • Мнения: 15 619
Много пусто тая вечер насам.  Rolling Eyes
Стойка, здравей! Hug

# 266
  • Мнения: 7 430
Много пусто тая вечер насам.  Rolling Eyes


Тук съм  Hug ...ама те младите заформили тук чата  Confused и не смеем да се запишем  Sunglasses
Млади девойки всички сигурно имате скайп или някой месенджър, хайде не превръщайте темата в чаТ, моля  Praynig

Пиша това, не само по мое мнение и с най-добри чувства към всички вас   bouquet

Застойка, здрасти и от мен  Hug

# 267
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
zastoika, значи сме комшийки, щото и аз съм в "Българка" Simple Smile На Пипилотата съм присъствала на 6-7 рождени дни, децата много се радват, защото ги облича в дрехи разни, игри им прави, но е хубаво да са по-големи дечицата, поне на 4, щото иначе не им е толкова забавно, дори ги е страх или срам да се обличат и играят. Всичките рождени дни бяха в заведения и тя идва там, но мисля, че и в офиса си (на площад"Левски") прави рождени дни. Там можеш да я намериш само вечер (мисля, че между 17 и 18 часа само е там).
Дидке, нищо не пишеш за вечерна среща. Хайде казвай кога и къде.

Хубав ден на всички. Работещите отиваме на работа Simple Smile

# 268
  • Мнения: 140
Добро утро и от нас! Нахраних малката и ще ходя и аз да закуся и пия кафенце.
Ето и за вас.
 Ще ходя да си търся зарядно за телефона днес по центъра, така че ако има някой също в района може да се видим пак по обяд Grinning

# 269
  • Мнения: 9
Добро утро  Grinning
Верно малко оспамихме темата.
Сиска дай скайп, моя е като тукашното ми име.
Мисля да се включвам вече и във вечерните срещи, ама семейно с двете опашки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт